Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Pią 4 Gru - 19:13
Holendrzy poszli o krok dalej i nie tylko zmodyfikowali slogan konkursu #OpenUpAgain, ale także całkowicie zmienili koncepcję loga. Zamiast barw narodowych ustawionych chronologicznie według debiutu na Eurowizji, teraz logo prezentuje odległość i kierunek geograficzny stolicy danego kraju od Rotterdamu, który znajduje się w centrum grafiki. Jak oceniacie te zmiany?

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Hero

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne 9229d5c6-a548-4c92-b049-1ea9fce04cb6

Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 792
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Pon 28 Gru - 12:35
Slogan raczej zostaje ten sam a to "Again" to tylko na potrzeby nowych materiałów pronocyjnych.

Yngwie / admin lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Wto 5 Sty - 16:28
kolejny spot promocyjny
Rotterdam 2021



btw, dziwna ta animacja na końcu.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Pią 15 Sty - 23:20
wyjaśniło się co oznaczają te kolorowe grafiki, które można zobaczyć w najnowszym spocie eurowizyjnym.

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Erziy_aXcAEkVNb?format=jpg&name=large

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Wto 30 Mar - 12:19
"BIEGNĄCA KOLEJKA" EUROWIZJI 2021

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne 9312ed19-6f34-4364-bc46-a300b420e0ef
Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne 9312ed80-5b06-42c3-b9da-53b817f75c2f

Fenistil, Sebek and Aleks lubią ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Wto 30 Mar - 14:10


marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Wto 30 Mar - 18:34
ponarzekam sb na kolejność:

1 PÓŁFINAŁ

Pierwsze 7 piosenek ustawiono niemal dokładnie odwrotnie niż stawiałem w typerze. Nie mam więc problemu z tym jak piosenki obok siebie stoją, jedyny problem jest tam gdzie Holendrzy zrobili inaczej - :sweden: i :russia: są zamienione miejscami, co powoduje spory błąd w kolejności - gryzie się obok siebie :slovenia: :russia:; w obu istotnym elementem piosenki jest chór i nie wiem czemu po co pchano Rosję tak wcześnie, mogłaby tam być też :australia:. Trochę dziwne jest kończenie pierwszej części półfinału :macedonia: - podejrzewam że zaplanowana przerwa nastąpi jednak nie po 6 a po 5 piosence.

W tym półfinale jest niedobór mężczyzn, toteż żeby ich nie rozkładać, nie byłem fanem pomysłu na zaczynanie :lithuania:, choć to byłby naturalny kandydat w normalnych warunkach. Ale nie jest to wielki problem, wydawało mi się natomiast oczywiste że 7 numer startowy otrzyma mężczyzna, nawet :macedonia: nie byłaby najgłupszym pomysłem. Tym czasem z 63 możliwości na ustawienie obok siebie piosenek na pozycjach 7 i 8 zastosowano jedną z najmniej sensownych - czyli :ireland: i :cyprus:.

Ułożenie :norway: to jest jakiś żart, powinien być to bezwzględnie numer 13 i nawet pasowałoby to obok :azer: i :israel:. A tak nie dość że mamy później siedem piosenek z żeńskim wokalem z rzędu, to opakowane jest to między dwoma popowymi szlagierami, jakby "Fallen Angel" było inne. Od "11" numeru jest już w porządku, choć :malta: na końcu to dość mało kreatywny pomysł.

Na pewno dzięki tej kolejności zyskuje :romania: bo startuje obok flopów w semi, ciężej będzie :croatia: i :norway: i to w środku tego półfinału odbędzie się walka o awans wraz z :ireland: i :cyprus:. Fakt, :slovenia: może nie być w "10" u widzów, ale jurorów 2 numer nie powinien obchodzić.

2 PÓŁFINAŁ

Pierwsza część półfinału ustawiona jest bardzo dobrze. :poland: wystawiła bardzo "jadowitą" piosenkę, która nie gryzie się w zasadzie tylko z :austria:, dlatego ułożenie na "6" przed przerwą jest dobrym pomysłem. Pozycje 7-9 trochę zbyt kolorowe, ale i tak wybrano jedną z najlepszych opcji.

No tyle że później mamy xnt i mega zagranie 4 ballady z rzędu. :albania: po :georgia: bardzo się gryzą, a na dokładkę jest jeszcze :portugal:. Chyba uznano że :albania: to niesamowity utwór up-tempo, może Holendrzy wiedzą coś więcej. 4 ballady tylko po to, by z 3 piosenek nieco szybszych z tej połówki dwie ustawić obok siebie. Tak jakby nie można było zamienić :portugal: z :finland: i w sumie tyle by wystarczyło. Zakończenie :denmark: mi się osobiście podoba, nie sądziłem że będą mieli na tyle jaj by ustawić piosenkę po duńsku na końcu.

W tych warunkach :denmark: ma idealne warunki na wślizgnięcie się i zajęcie miejsca w ostatniej trójce w finale. Odwrotnie jest z :estonia:. Startując po takich gniotach łatwiej będzie mieć też :portugal:.

Yngwie / admin lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Wto 30 Mar - 22:00
myślę, że organizatorzy wiedzą więcej od nas, a wpływ na kolejność występów miała również obecność rekwizytów na scenie np. występ :moldova: Mołdawii po przerwie już o tym świadczy, Kirkorov nigdy nie oszczędzał na dodatkowych "atrakcjach". Faktycznie w drugim półfinale ten ciąg ballad jest podejrzany :georgia: :albania: :portugal: :bulgaria: ale w sumie Albania to trochę taka power-ballada i jak co roku pewnie będzie sztuczna mgła, ogień lub efekty pirotechniczne - a tego raczej przy Gruzji i Portugalii nie będzie, Bułgaria znowu to taka nieoczywista ballada, odbiegająca od reszty klimatem, chociaż tu też mamy te cztery państwa poprzecinanie męskimi i kobiecymi wokalami, jakaś różnorodność została wbrew pozorom zachowana.

:poland: Polsce dostała się "szczęśliwa" lokata, statystycznie 6 i 8 (:iceland:) pozycje mają najwyższy współczynnik awansów w tej części drugiego półfinału, Rafałowi pomaga również poprzedzenie występu bardzo stonowaną, ułożoną i przyzwoitą :austria: Austrią .

Co do pierwszego półfinału, to uważam że :lithuania: Litwa może nie awansować do finału (chociaż pisałem już o tym zaraz po wyborze The Roop, ale teraz staje się to dla mnie jeszcze bardziej prawdopodobne).

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Aleks and Wilk lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Czw 1 Kwi - 9:54
To nie 1 kwietnia. Na Eurowizji naprawdę będzie widownia! Maksymalnie 3500 widzów, wszyscy będą musieli wstawić się z negatywnym wynikiem na obecność vveerusa.

https://eurovoix.com/2021/04/01/audience-will-attend-the-eurovision-song-contest/

marjuz and Łosoś lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Wto 6 Kwi - 18:05
Nie było tu o tym info - zatem, pomimo tego, że tegoroczna Eurowizja rozegra się normalnie w Rotterdamie, będziemy mieli możliwość obejrzeć wszystkie występy nagrane na taśmie. Tydzień po finale, 29 maja, odbędzie się koncert Eurovision Song Celebration: Live-On-Tape gdzie premierę będą miały wszystkie występy, które zostały nagrane na wypadek braku możliwości wyjazdu artystów do Rotterdamu. Do tego w prowadzenie tegorocznego konkursu została zaangażowana Krista Siegfrids, która będzie dostarczać informacji z backstage'u, jak również poprowadzi wspomniany przeze mnie już koncert.

https://eurovision.tv/story/online-shows-2021

Dawid, Fenistil, Sebek and Wilk lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Czw 15 Kwi - 16:03
trwają prace w Ahoy Arena, na początku maja scena powinna być już gotowa Serce

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Ey_-ovcUUAIzE17?format=jpg&name=medium

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

iguś and Aleks lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Pią 16 Kwi - 23:10
trochę o pocztówkach, są one nagrywane w różnych częściach Holandii, każda pocztówka zawierać będzie w sobie domek, a w nim elementy związane z danym utworem, artystą bądź danym krajem. Miejsca, gdzie nagrywane są pocztówki zostały wybrane między innymi pod względem charakterystyki państwa, które one dotyczą np. pocztówka Portugalii nagrana została na stadionie piłkarskim w Rotterdamie, a pocztówka Ukrainy w rolniczym regionie Holandii. W pocztówkach pojawią się hologramy uczestników, co związane jest z sytuacją pandemii.


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

vestmann and Fenistil lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Sro 21 Kwi - 17:06
scena is going up up up... czujecie przed-eurowizyjną euforię?

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne EzgMHxBXMAAzGoz?format=jpg&name=large

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne EzgMHxGXEAAyldx?format=jpg&name=large

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Dawid, Sebek and Aleks lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Czw 22 Kwi - 13:30
Scena praktycznie gotowa Serce

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne 176637200_10159260482188007_6233886039344023213_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YqeGw6fYot0AX94O24G&_nc_ht=scontent-frt3-1

iguś, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Czw 22 Kwi - 16:50
Czego wciąż mi brak?
Co tak cenne jest?

a to, że ta scena lepiej prezentowała się na wizualizacjach, teraz to jest po prostu wielki ekran LED i prosta scena pod nim - mam więc nadzieję, że w tym przypadku za tą prostotą kryje się technologiczny majstersztyk, co łączy moje nadzieje z tym dodatkowym ekranem. Na razie wizualnie scena jest daleko w tyle za tą Sztokholmską z 2016 roku (to jest zawsze mój punkt odniesienia), ale także za tą z Kijowa czy Tel Awiwu, pójdę dalej już ta z Gliwic była ciekawsza:

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Giorgi_fot.thomas_hanses-780x405

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne 5dd7bf71abf8e_p

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Aro lubi ten post

Sponsored content

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach