Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Nie 09 Maj 2021, 02:38
Yngwie napisał:Wygląda na to, że światła w barwach narodowych będą również użyte jako końcowy przerywnik po pocztówkach. Według mnie wygląda to estetycznie i nowocześnie.

Spoiler:

o jeżus jakie paskudne. Zrzynka z tel avivu, ciekawe czy ta beleczka będzie widniała na ekranie 0,5 sekundy czy 0,2
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Pią 14 Maj 2021, 13:14
EBU poinformowało, że w tym roku nazwiska jurorów konkursu podane będą dopiero w noc finałową, by uniknąć jakichkolwiek możliwości przekupienia członków komisji. Jurorzy do soboty nie będą mogli informować publicznie o swojej funkcji.

Źródło: DE

Haj Belarussia - co tam? 12 bali dla Izraela? Uśmiech

vestmann lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Pią 21 Maj 2021, 02:58
Kolejność startowa finału:

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne - Page 3 Obraz_36

Yngwie / admin, Skrzeczek and Aleks lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Pią 21 Maj 2021, 03:38
jezus Bjorkman wróć XDDDDD

Ustalanie kolejności oczywiście zaczęto od hehe wstawienia obok siebie :azer: i :norway: bo wiecie Wink hehe zakochańce po sobie śmiesznie będzie. No i wiadomo :germany: i :finland: obok siebie bo hehe wiecie Lol jedni śpiewają o środkowych palcach, a drudzy hehe wstawiają na scenę wielkiego tańczącego fakersa  Język 2

Najtęższe umysły by nie wymyśliły by zaczynać finał nie od dwóch, nie trzech, a sześciu piosenek śpiewanych przez kobiety. I to tylko po to by na pozycjach 11-13 walnąć 3 z 5 męskich piosenek z pierwszej połówki obok siebie (ok nie chciano skrzywdzić :switzerland: i :iceland: jakąś fatalną "9", dlatego lepiej dać je obok siebie xD). Ja wiem że :israel: był 10 w półfinale i idealnie pasuje na 3-4 nr startowy, ale można było tam wsadzić nieznaczące :unitedkingdom:, albo zamienić :portugal: z :belgium:.

Na pozycjach 13-15 poziom nieprawdopodobnie skacze do góry (:spain: :moldova: :germany: to pewne top 5) by następne przez pięć utworów słuchać kompletnej beznadziei z dołu stawki (:finland: :bulgaria: :lithuania: :ukraine: :france:) i później znów czołówka (:azer: :norway: :netherlands:). Fajnie byłoby to jednak jakoś rozłożyć. Swoją drogą ja wiem że po 18 numerze najprawdopodobniej jest przerwa, ale z grona głupich połączeń to :lithuania: i :ukraine: obok siebie jest zdecydowanie jednym z najgłupszych.

Zatem po 18 numerze przerwa i pora na końcóweczkę - najpierw 3 piosenki z rzędu śpiewane przez kobiety, później 4 z rzędu przez mężczyzn; Flo Rida na końcu żeby nie złapał jet laga i możemy sprdlć. No i oczywiście przedostatnie :sweden:, które jak tak dalej pójdzie w przyszłym roku otrzyma 29 numer startowy. Ale ogółem kolejność pod :italy:, startują znacznie później od :finland:, po trzech przeciętnych utworach i dwóch niewybitnych; później od :france: i w zasadzie mają rozłożony dywan pod wygraną w televotingu.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Sponsored content

Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne - Page 3 Empty Re: Eurowizja 2021: sprawy organizacyjne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach