Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 913
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ALBANIA: Manjola Nallbani - Ora e jetës Empty ALBANIA: Manjola Nallbani - Ora e jetës

Pią 18 Gru - 19:02
Ja nie będę kłamać.. nie miałem weny na PDF.. w sumie nadal nie mam.. ale.. to co wydarzyło się w Albanii sprawiło, że moje postrzeganie świata zmieniło się na zawsze.. Nadzieja na radosny fikmas została wyrwana wraz z rezygnacją Manjoli niczym lilie wyrwane z ogródka.. czuję, że tracę zmysły.. potrzebuję ujścia tych silnych emocji.. tego rzalu, bulu, gniefu.. dlatego pomyślałem, że chociaż w ten sposób można uhonorować Queen Manjolę i upamiętnić jej walkę o lepszy fikmas.. niestety koronaveerus okazał się silniejszy.. spisek zazdrosnych rywali się udał.. ale to jeszcze nie koniec..



Skrót od 2:20


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Pią 18 Gru - 19:10, w całości zmieniany 1 raz

Dawid, marjuz, Fenistil, Łosoś, Sebek, Aleks and Morison lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

ALBANIA: Manjola Nallbani - Ora e jetës Empty Re: ALBANIA: Manjola Nallbani - Ora e jetës

Pią 18 Gru - 19:09
W I N N E R
MOJA MUZUŁMAŃSKA SIOSTRA ALBAŃSKA :albania: :albania: :albania: PO PROSTU KOCHAM Diament Diament Diament Diament Usta Usta


[You must be registered and logged in to see this image.]

iguś, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ALBANIA: Manjola Nallbani - Ora e jetës Empty Re: ALBANIA: Manjola Nallbani - Ora e jetës

Sob 19 Gru - 0:08
Czuję winner vibes 0.0

Mam nadzieję, że to nie Nedas zakaziła Manjolas covidas, wiadomo, że to wrogie kraje itd. ale cały czas mam nadzieję, że do tego nie doszło... Zaskoczony

Jednak wszystko ma swój ukryty cel, Manjola nie może uczestniczyć w FiK, po to by wziąć udział w 33. PdF w więzieniu ego na ziemi* Zaskoczony

* - tribute to mega Barbara Santana

Dawid, iguś and Sebek lubią ten post

Sponsored content

ALBANIA: Manjola Nallbani - Ora e jetës Empty Re: ALBANIA: Manjola Nallbani - Ora e jetës

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach