Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Gość
Gość

TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka Empty TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka

Nie Sty 03, 2021 1:09 pm


Skrót od 1:26
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka Empty Re: TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka

Nie Sty 03, 2021 3:27 pm
MEGA MUZA

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka Empty Re: TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka

Sob Sty 09, 2021 11:36 pm
SZTUKA Serce
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka Empty Re: TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka

Nie Sty 10, 2021 1:02 pm
JEZU CO ZA HIT OD MOJEJ :turkey: TURECKIEJ SIOSTRY. song z przesłaniem, mówiący o miłości, przyjaźni..... wspaniałe po prostu, łzy same napływają do oczu Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy liczę na finał po ostatniej paskudnej porażce!!

Sebek lubi ten post

avatar
Gość
Gość

TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka Empty Re: TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka

Nie Sty 10, 2021 2:06 pm
Ten temat znajduje się pod jurysdykcją :turkey: TURCJI :turkey: i jej jedynego, najlepszego, najbardziej wiarygodnego, najmądrzejszego, absolutnego, pełnego miłości PREZYDENTA  Recepa Tayyipa Erdoğana.

[You must be registered and logged in to see this image.]


MEGA CYTAT:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Wzruszyłam się. KOCHAM GO Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy Krokodyle łzy
Sponsored content

TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka Empty Re: TURCJA: Misia i ja - Moja przyjaciółka

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach