Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji izraelskiej?

0 - 0%
0 - 0%
1 - 8%
3 - 25%
5 - 42%
0 - 0%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 12
 
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Sro Mar 24, 2021 9:18 pm
Teaser nowej wersji piosenki i nowego teledysku.
https://www.instagram.com/p/CM0AlAmAlaQ/
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Pią Mar 26, 2021 11:26 am


Zdecydowanie lepiej po revampie w mojej opinii - nareszcie widać możliwości głosowe Eden, jak i całość sprawia bardziej uporządkowane wrażenie. Uśmiech
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Pią Mar 26, 2021 12:35 pm
Excuse me, co tu się zadziało. Teraz ta piosnka to chaotyczny gniot. Jak można dość dobry refren zastąpić jakimiś chaotycznymi jękami, a piszcząca końcówka to już za dużo. Z całkiem zgrabnej radiówki zrobili dość słabej jakości remiks, jestem zdegustowany. Szkoda tylko w tym wszystkim potencjału Eden.

marjuz, Iker and Wilk lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Pią Mar 26, 2021 12:49 pm
Revamp zniknął z YT - czyżby jakieś hakerki z Palestinas zrobiły swoją robotę? Zaskoczony

Skrzeczek lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Pią Mar 26, 2021 12:54 pm
I db, niech jak najmniej osób wie o revampie. Wracamy do starej wersji Uśmiech

marjuz, Sebek and Dastame lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Pią Mar 26, 2021 2:48 pm
W tym beznadziejnym revampie zabili tylko cały ten utwór, bardzo fajne ostatnie 30 sekund które było wcześniej zastąpili teraz popisami wokalnymi czy jak kto woli wyciem na siłe, po co, po co, po co, po co? Na co to komu było potrzebne? Ehh miałem Izrael w top 5, teraz mnie tylko wkurzyli max.

marjuz and Iker lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Pią Mar 26, 2021 4:26 pm
Było wybrać La La Love i mieć spokój z revampami tej średniej piosenki w której cały czas czegoś mi brakuje. Według mnie Set Me Free jest bardzo monotonne już The Ride lepiej mi się słucha z płaskim głosem Rafała. Niestety jak dla mnie potencjał Eden został zmarnowany, co z tych pisków na końcu skoro tak one pasują do popowej piosenki jak Szymkowiak na komentatora Eurowizji. Neutralny

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Iker lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Sob Mar 27, 2021 12:52 am
xnt

Najlepszy manerw jaki widziałem w życiu. Żeby bardziej przypodobać się fanom, wywalono refren, bo to wiadomo zbędny element piosenki. W zamian:

marjuz w Efendi (Mata Hari) napisał:tym razem substytutem refrenu jest pseudo-arabski bicik (..) no i powtarzanie wokół jednej sylaby jak u noworodka.

a do tego wokalizy, rajstopki i etniczne wstawki. To pewnie nie jest przypadek; jakaś osoba za pieniądze dokonała analizy eurowizyjnego rynku i im wyszło, że jak się wywali refren to są szanse na lepsze wyświetlenia. mega

***

podręcznik do chemii napisał:Reguła przekory (reguła Le Chateliera-Brauna) – jedna z podstawowych reguł dotyczących równowag dynamicznych, mówiąca, że układ, na który działa jakiś bodziec, odpowiada w taki sposób aby przeciwdziałać bodźcowi. Reguła przekory dotyczy układów w stanie równowagi, na które działa czynnik zewnętrzny.

Zgodnie z tą regułą, jeśli fankom rzuca się jakiś ochłap, to reagują zupełnie przeciwnie niż wynika to z realiów. A realia są takie że to jest kupa. Na więcej niż 50 punktów w półfinale bym tu nie liczył. Szkoda, bo pierwszą wersję nawet ceniłem..

Skrzeczek and Iker lubią ten post

avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Sob Mar 27, 2021 1:11 am
Nagroda im. Litesound dla zepsutego revampu. Dużo było głosów, że oryginał brzmiał jak demo, ja w to demo będę się zagrywał, a pełną wersję odpuszczam.

Skrzeczek, Aro and Iker lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Sob Mar 27, 2021 1:19 am
Mnie ten revamp nie robi większej różnicy, ale na pewno był tej piosence niepotrzebny. Słuchając tego czuję, że ktoś za wszelką cenę chciał mieć wszystkiego więcej i lepiej. No i przy tych jękach w końcówce śmiechłem. Szeroki uśmiech


marjuz napisał:Najlepszy manerw jaki widziałem w życiu. Żeby bardziej przypodobać się fanom, wywalono refren, bo to wiadomo zbędny element piosenki. W zamian:

marjuz w Efendi (Mata Hari) napisał:tym razem substytutem refrenu jest pseudo-arabski bicik (..) no i powtarzanie wokół jednej sylaby jak u noworodka.
Trochę się nie zgodzę, bo refren został jaki był i już wcześniej był dość szczątkowy. Faktycznie jednak ten bit trochę go teraz przytłacza.

Iker lubi ten post

Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Wto Mar 30, 2021 11:44 pm
Moim zdaniem revamp na minus. Utwór brzmi bardzo nienaturalnie, oryginał lubiłem słuchać, tego nie za bardzo.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Sro Kwi 28, 2021 11:00 pm
Co oni najlepszego narobili. Pierwotna wersja nie była jakimś szczególnym arcydziełem, ale już zdążyłem się z nią osłuchać i Set Me Free nawet nieco wpadło mi w ucho. No ale oczywiście byłoby zbyt pięknie, więc trzeba było zrobić potężny revamp, który zepsuł w zasadzie wszystko co się tylko dało. Wywalenie refrenu na rzecz taniego bitu było fatalnym posunięciem, brzmi to teraz jak jakaś tania przeróbka DJa, który wrzuca swoje remixy na YouTube. Zmiana chwytliwego o o o na irytujące ama ama aaa to w ogóle bez komentarza, nie wiem co twórcy revampu mieli w głowie. Piski na koniec to idealne zwieńczenie tego songa - niczym wisienka na torcie z gówna. Gratulacje!
3/12

Dawid and Iker lubią ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Wto Maj 18, 2021 11:13 pm
PRZEPRASZAM KRÓLOWO ZA WSZYSTKEI ZŁE SŁOWA, PRZEPRASZAM ŻE W CIEBIE NIE WIERZYŁEM, PRZEPRASZAM ŻE CIĘ NIE POLUBIŁEM, NIE WIEM DLACZEGO CHOĆ PRZEZ CHWILĘ WĄTPIŁEM W ARTYZM TEJ PIOSENKI. KŁANIAM SIĘ W PAS WIELKIEMU IZRAELOWI

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, Daniell, Łosoś and Sebek lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Wto Maj 18, 2021 11:23 pm
JESTEM DUMNA, EDEN TODEVSKA POWTARZAM EDEN TODEVSKA, CZUJE WIN JURY W SEMI POZDRAVIAM CIEPLUTKO Uśmiech

.....................................


IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Laura-poldvere-laura

Dawid, Daniell, marjuz and Sebek lubią ten post

Sponsored content

IZRAEL: Eden Alene  (Set Me Free) - Page 2 Empty Re: IZRAEL: Eden Alene (Set Me Free)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach