Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

UKRAINA: Chingiz Mustafayev - Veten zeferi Empty UKRAINA: Chingiz Mustafayev - Veten zeferi

Pią 08 Sty 2021, 23:59
vitam serdecznie, po zwycięstwie i poblogoslavieniu pdf przez BOSSKĄ, FANTASTYCZNĄ MANJOLLAS, to bylo oczywiste że udział w tej edizii jest pewny.

jednakzę wciaz jestem OBURZONA oskarzeniami wysuvanymi przez uzyszkodzniczke [You must be registered and logged in to see this link.], ktura bezceremonialne zaatakavola boska MANJOLLAS oraz oskarzila m.i.n mnie o rzekome manipulacias, yak ja tylko sb zavotovalam????? ja nic nie rozumiem?????? sry kochana nie zgadzam sie z takim POMOWIENIEM. ten armenski atak nie moze zostac nie zauwazony, dlatego oczyviste jest to ze trzb sie bronic!!!????? reprezentantem ukrainas w tej ediziii bd nieznany nikomu vokalista chingiz mustafajev z utworem "Vetem zeferi" (nw co to oznacza) jest to MEGA PATRIOTICZNA PIESNIA, chce poviedziec ze od zavsze viedzialam ze karabach jest azerski i dlatego tez wspieram uzitkovniczke [You must be registered and logged in to see this link.], ktora tez zostala oburzajaco pomowiona.

[You must be registered and logged in to see this image.]

ZDJĘCIE BANERU SUPPORTUJĄCEGO, ZROBIONE PRZEZ KATRIN Z AMERIKI

do tego dedykuje tą piesn uzytkowniczce XYTROS, która nie wytrzymała nacisku ze strony agresorek w strone manjollas i na zawsze musiala opuscic forum.... yestem z tb kochana....

takze armias manjolli robi SZTURM NA KARABACH


A I CHCE NA KONIEC POVIEDZIEC SZANOVNEMU UZYTKOVNIKOWI [You must be registered and logged in to see this link.], ŻE PO KARABACHU, GRENLANDIA I OWCE JAKO NASTĘPNE OGŁOSZĄ SECESJE

.....................................


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dawid, Łosoś, Sebek and Wonder lubią ten post

Daniell nie lubi tego postu

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

UKRAINA: Chingiz Mustafayev - Veten zeferi Empty Re: UKRAINA: Chingiz Mustafayev - Veten zeferi

Sob 09 Sty 2021, 00:45
Utwór nawołujący do nienawiści.
Jak Armenia mogła się czuć tu bezpiecznie??

Daniell, Liver and Wilk lubią ten post

Dawid, Łosoś and Sebek nie lubią tego postu

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2109
Wiek : 24

UKRAINA: Chingiz Mustafayev - Veten zeferi Empty Re: UKRAINA: Chingiz Mustafayev - Veten zeferi

Nie 10 Sty 2021, 13:00
DZIĘKUJĘ PIEKNIE ZA..... WSPARCIE mojego Narodu w tej wyniszczającej walce.... ze szkodnikiem kornikiem armeńskim (tfu, allah wybacz mi że powiedziałem to słowo... 🙏 ) :azer: Azerbejdżani nacja zawsze odwzajemnia takie uznanie...... :ukraine: Ukraina zawsze mile widziana w Baku, będą zniżki w hotelach, restauracjach itd.

Łosoś lubi ten post

Daniell nie lubi tego postu

Sponsored content

UKRAINA: Chingiz Mustafayev - Veten zeferi Empty Re: UKRAINA: Chingiz Mustafayev - Veten zeferi

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach