Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: AIELLO - VIENIMI (a ballare) Empty WŁOCHY: AIELLO - VIENIMI (a ballare)

Czw 28 Sty - 16:02

skrót od 1:40

Jasiek lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WŁOCHY: AIELLO - VIENIMI (a ballare) Empty Re: WŁOCHY: AIELLO - VIENIMI (a ballare)

Pią 12 Lut - 15:13
Znałem wcześniej, ale zdecydowanie nie będę narzekać na przypomnienie o tym utworze. Dla sporej grupy będzie to kolejna klasyczna włoska piosenka jakich wiele. Ja jednak w tym gronie nie będę. Jest tu coś skrajnie intrygującego i wzbudzającego przeogromne poczucie nostalgii. Mimo, że nigdy nie było mi dane być na włoskiej plaży to przez te 3 minuty nie chcę być nigdzie indziej. Zachrypnięty wokal dodaje jeszcze więcej charakteru. Całość jest tak naszprycowana emocjami, że nie pozwala oderwać się choćby na sekundę. Oczywiście do tego walory pozaartystyczne i mamy gotowego jednego z faworytów. Włoskość przeniknęła mnie na wskroś.

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: AIELLO - VIENIMI (a ballare) Empty Re: WŁOCHY: AIELLO - VIENIMI (a ballare)

Pią 12 Lut - 17:36
Dawid napisał:Włoskość przeniknęła mnie na wskroś.
Czy to chodzi o takie przenikanie jak w 2:26? Bakłażan hmm Serce 4

Ja także znałem wcześniej, dokładnie już jakoś przed edycją wakacyjną w poprzedniej serii, czyli w sumie w miarę świeżo po premierze gdzieś mi to wyskoczyło, nawet była chwila zastanowienia czy nie pocisnąć tym na wakacyjną, potem przygotowując plan na kolejną serię wiedziałem że to będzie song który wystawie na 100%. To nie jest ideolo pop którego słucham ale ten orientalny i charakterystyczny klimat mnie przyciągnął praktycznie od pierwszego odsłuchu.

Dawid lubi ten post

Sponsored content

WŁOCHY: AIELLO - VIENIMI (a ballare) Empty Re: WŁOCHY: AIELLO - VIENIMI (a ballare)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach