Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś estońskiej propozycji?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 25%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 50%
1 - 25%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 4
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Empty ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One)

Sob 6 Mar - 21:32
ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Uku-Suviste-e1582896911188

Tak jak i w zeszłym roku, tak również i w tym - Uku Suviste ponownie zwycięzcą preselekcji Eesti Laul! Wokalista pojedzie reprezentować :estonia: Estonię z utworem "The Lucky One".

tekst do uzupełnienia

:estonia: (AUDIO) :estonia:
:estonia: (LIVE) :estonia:


TEKST:

Wonder if it ever crossed your mind
That what we had was really unbelievable, unbeatable, a miracle
Why'd you have to go and mess it up?
Why'd you have to make what was unbreakable shakable, unsavable?
And now it's too late to cross your fingers
I'm wide awake and not a dreamer
Hate it, but it seems the dreams were never true
For a little while the fates were with us
Wonder why they had to turn against us
I could make a wish, but there is no use

I can feel
Even though I'm numb
The change to come will hurt someone
I can see
This time it isn't me
I might be the lucky one

(Refren)
I don't need a crystal ball to show me
Baby, it is plain that you don't know me
When it comes to you I'm better off alone (Better off alone)
I don't need a crystal ball to make me
Realize that if I stay you'll break me
Every sign is saying I should be gone
I should be gone

Thought I had a cloud over my head
It had to be my fault that it kept raining down
Until now, I figured out
That if I had the nerve to say goodbye
I could look for clearer skies up over head
Weather says sun instead

I don't need a crystal ball to show me
Baby, it is plain that you don't know me
When it comes to you I'm better off alone (Better off alone)
I don't need a crystal ball to make me
Realize that if I stay you'll break me
Every sign is saying I should be gone
I should be gone

I can feel (Even though I'm numb)
The change to come will hurt someone
I can see (I can feel)
This time it isn't me
I might be the lucky one

I don't need a crystal ball to show me
Baby, it is plain that you don't know me
When it comes to you I'm better off alone (Better off alone)
I don't need a crystal ball to make me
Realize that if I stay you'll break me
Every sign is saying I should be gone
I should be gone


:estonia: :estonia: :estonia: :estonia: :estonia:

.....................................


ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Laura-poldvere-laura
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One)

Sob 6 Mar - 21:47
Nie wiem co o tym myśleć, brzmi torchę jak estońska wersja Rafała Brzozowskiego i zaczyna mnie to powoli przerażać. Zwłaszcza, że Estonia jest w tej samej połowie, tego samego półfinału co Polska. Na chwilę obecną nie podoba mi się wybór Estonii, mało w tym oryginalności - jest raczej bardzo poprawnie i zachowawczo, myślę że nawet dla jury będzie to za mało.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Fenistil lubi ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One)

Nie 7 Mar - 13:13
Naprawdę doceniam ten utwór. Zeszłoroczne What Love Is było po prostu asłuchalne, a tej piosenki przynajmniej względnie da się wysłuchać do końca. Mamy tutaj jednak ten sam patos, tę samą sztuczność, tę samą irytującą na scenie postać Uku, który widać, że się stara, ale mam wrażenie, że aż za bardzo. Próbuje być na siłę charyzmatyczny, ale pewnych cech się po prostu nie ma. Okropny staging pominę.

3/12
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One)

Wto 9 Mar - 18:48
Koleś ma prawie 40 lat i nie napisał w życiu ani jednej dobrej piosenki, nie da się go zdefiniować z czymkolwiek innym niż z utworami z selekcji. Szanuję za upór, bo swoją karierę de facto zaczął przed trzydziestką, niemniej wiedząc że ma się ogromne szanse na zostanie wybranym znów na reprezentanta kraju, wypadałoby przedstawić coś bardziej swojego i kreatywnego. No tyle że Uku nie jest ani kreatywny, ani jakikolwiek. Odpad z melo 2'15 z kirkorowskimi bibelotami to nie jest sposób na zawojowanie Eurowizji. O dziwo wokal nie brzmi najgorzej, ale audio to jest absolutna masakra. Kompletne niewyróżniające się nudy, więc o awans się nie zanosi. Przepraszam, jest jeszcze jedna rzecz, której jeszcze nigdy w życiu nie widziałem - kadr wokalisty pod wodą, szacun. 2/12 przynajmniej nie tak kiczowate jak rok temu.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
avatar
lepik
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 199
Płeć : Male
Wiek : 29

ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One)

Wto 16 Mar - 10:30
Eh, chciałbym się ponabijać z Uku, że wylewa się z niego taka tania wzniosłość, nie wiem, poprzypominać jak go w 2017 zjechali za bycie Mans-wannabe. W sumie nic mnie od tego nie powstrzymuje... z drugiej strony mam ten defekt, że na mnie takie refreny a la "Bones" z elektroniką w tle działają jak koteczki w piwnicy - no zawsze chętnie pójdę je obejrzeć. I cóż, siedzę teraz zmacany przez Uku i nawet nie narzekam. W porównaniu z 2020 to jak niebo a ziemia, daję Estończykowi przepustkę do finału, a tam już niech zajmuje miejsce jakie chce.

Iker lubi ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One)

Sro 31 Mar - 23:01
To jest najbardziej nijaka piosenka roku. Niby okey, syntezatory i inne bajery, progres od zeszłorocznego paździerza OGROMNY no ale no nie. Ani to nie wpada w ucho, anie nie wzrusza, żadnych emocji też nie zbudza (nawet tych negatywnych). I niby się słucha bez bólu, ale po co tracić trzy minuty życia? Najbardziej useless kloc roku.

marjuz lubi ten post

Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One)

Czw 1 Kwi - 18:57
Aro napisał:To jest najbardziej nijaka piosenka roku. Niby okey, syntezatory i inne bajery, progres od zeszłorocznego paździerza OGROMNY no ale no nie. Ani to nie wpada w ucho, anie nie wzrusza, żadnych emocji też nie zbudza (nawet tych negatywnych). I niby się słucha bez bólu, ale po co tracić trzy minuty życia? Najbardziej useless kloc roku.

Mi akurat ten kawałek sprawia przyjemność. Wink Zapewne będę głosował na Estonię w tym roku.

Nie jest to coś co zwala mnie z nóg, ale lubię melodię, harmonie, wokal Uku Suviste ma dla mnie bardzo przyjemną barwę.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One)

Sro 28 Kwi - 22:44
Na pewno jest o wiele lepiej od tej zeszłorocznej masakry, ale nie oznacza to, że jest to dobra piosenka. Przez 3 minuty w zasadzie nic się nie dzieje, ten utwór jest po prostu nudny, nijaki, o jakiejkolwiek oryginalności czy kreatywności nie ma mowy. Postać Uku też nie pomaga tej miernocie, przydałoby się mu choć z gram charyzmy. Występ z preselekcji - po prostu brzydki.
2/12
Sponsored content

ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (The Lucky One)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach