Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś estońskiej propozycji?

0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 25%
0 - 0%
1 - 25%
0 - 0%
0 - 0%
2 - 50%
 
Wszystkich Głosów: 4
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is) Empty ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is)

Sob 29 Lut - 21:43
Kolejna edycja Eesti Laul za nami! Triumfatorem tegorocznej edycji a zarazem reprezentantem :estonia: Estonii w Rotterdamie, został wokalista Uku Suviste, z balladą "What Love Is".

ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is) Uku-Suviste-e1582896911188

:estonia: (AUDIO) :estonia:
:estonia: (LIVE) :estonia:


TEKST:

How mysterious this life can be
Full of beautiful surprises
I never really knew the man I thought was me

Dreams that I believed
Convinced my destiny
I was meant to be alone

But how can you know how a star looks
If you've never looked at the sky
I couldn't have told you what blue is
Till I looked into your eyes,
Or how soft the feel of a cloud is
'Till I was touching your skin
The world is a wonder of wonders I'd never seen

(Refren)
I never imagined the power
I never imagined the need
I never imagined what love is
Now love is all I dream
How wonderful was the awakening
Now everything is the sunrise
Painted in sounds of your breathing
Colored by your signs
I never knew
What it was to - love

Much too sensible too reasonable
Ever to believe in miracles

But now you've come to me
Changed my destiny
I'll never be alone

I never imagined the power
I never imagined the need
I never imagined what love is
Now love is all I dream

I never imagined the power
I never knew
What it was to - love


:sestonia: :sestonia: :sestonia: :sestonia: :sestonia:
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is)

Sob 29 Lut - 23:00
Kiepski wybór niestety, ale preselekcje też stały na niewysokim poziomie. Poprzednie podejście Uku Suviste do Eurowizji podobało mi się o wiele bardziej. Tekst wywołuje lekki cringe we mnie.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is)

Sob 29 Lut - 23:06
Preselekcje w tym roku były słabe, ale wg mnie Estończy nie mogli wybrać lepiej. Jako jedyny w rankingu preselekcyjnym Estonii piosenkę Uku Suviste umieściłem na pierwszym miejscu. Ale na tle wybranej do tej pory eurowizyjnej stawki, piosenka "What Love is" będzie mieściła się poniżej środka...
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is)

Nie 1 Mar - 10:01
Nie będę się szczególnie rozpisywać, bo w tegorocznym estońskim wyborze widzę same minusy. Na samą osobę Uku po prostu mam alergię, niesamowicie mnie on irytuje na scenie, mam wrażenie, że jest na maxa sztuczny kiedy próbuje "przekazać" emocje. W połączeniu z absolutnie obrzydliwą i przestarzałą o 30 lat piosenką daje to mieszankę całkowicie niestrawną. Jak już Uku musiał wygrywać Eesti, to szkoda, że nie stało się to rok temu, bo jednak Pretty Little Liar nie było tak tragiczne.

Wolę się nie nastawiać, że Estonia nie wejdzie do finału, bo myślę, że to typ piosenki, na który Grażyny siedzące przed TiVi mogą zagłosować.

1/12 i ostatnie miejsce w rankingu, jestem pewien, że żadna gorsza propozycja już się w tegorocznej stawce nie pojawi.


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Pon 2 Mar - 1:25, w całości zmieniany 1 raz
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1254
Wiek : 23

ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is)

Nie 1 Mar - 18:02
https://www.olx.pl/oferta/napis-love-lub-18-najwiekszy-ciezki-dym-taniec-w-chmurach-promocja-CID49-IDDrAfR.html#ff38080852

Cytując pana Marka z Koluszek:

Witam, posiadam do wynajęcia napis LOVE i 18, które są świetną dekoracją na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak :
- przyjęcia weselne
- chrzciny
- rocznice ślubu
- sesje fotograficzne
- imprezy okolicznościowe oraz walentynkowe
- wieczory panieńskie i wiele innych okazji.

Do tego grona imprez okolicznościowych można również śmiało dodać Konkurs Piosenki Eurowizji. Koszt wynajęcia takiego napisu to 200 zł/dzień czyli jakieś 45 euro. 2 lata temu na sukienkę Neczajewy wydano 65 000 euro więc widać postęp. 50 gromniczek to też koszt maksymalnie 500 zł, do kupienia w każdym sklepie z dewocjonaliami. Pan Marek ma też w ofercie wytwornicę ciężkiego dymu, być może Uku wziął ten zestaw w pakiecie. Jak Suviste postanowi te śmiecie rozłożyć w Rotterdamie to udławię się ze śmiechu.

O ile elementu stagingu kupiono w chińskim markecie, to utwór pochodzi oczywiście z szafy Kirkorowa, zawierającej niestety produkty nie lepszej jakości. W piosence śmierdzi desperacją, jest tak do bólu kartonowa, że po prostu nie chce mi się o niej gadać; nie ma o czym.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is)

Nie 1 Mar - 18:12
Ogólnie ten rok na eurowizji okazuje się słaby. Piosenka estońska dobrze się wpisuje w tegoroczny konkurs.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is)

Czw 12 Mar - 13:50
Okropne, stare i nudne do bólu. Występ przypomina mi jakieś weselicho w małej wsi, a nie performance gotowy do zaprezentowania na międzynarodowej scenie. Życzę flopa i okrągłego zera w półfinale, chociaż liczę się z tym, że typowe Grażynas oglądające ESC z doskoku pewnie na to zagłosują.
0/12
Sponsored content

ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is) Empty Re: ESTONIA: Uku Suviste (What Love Is)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach