Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ARMENIA: Marie - Chewing Gum Empty ARMENIA: Marie - Chewing Gum

Pon 8 Mar - 21:26


Recap: 1:43 - 2:33

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 0:23, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Marie - Chewing Gum Empty Re: ARMENIA: Marie - Chewing Gum

Wto 9 Mar - 18:11
"Rożki truskawkowe kocham prawdopodobnie bardziej niż Ciebie he" rozwaliło mnie Lol Nie spodziewałem się że polski utwór tak mi się spodoba ale to jest świetne! Podteksty gdzieniegdzie i zabawa słowem niczym w Bigotce ale z tą różnicą że Mery wgl mnie nie rusza i nie wydaje mi się żeby Liver drugi raz poszedł w podobną stylistykę na anonimową Wink chociaż nie powiem wtedy mnie zaskoczył. Myślę że "Chewing Gum" gdyby zostało wystawione w edycji krajowej z Polski rozniosłoby wtedy konkurencje w drobny mak ale w anonimowej może być ciężko, tym bardziej że pierwsza pula piosenek z wczoraj bardzo udana... ale nie odbieram szans bo naprawdę świetne brzmienie. Kompletnie nie wiem kto mógł uderzyć w polisz song więc po raz kolejny obstawiam [You must be registered and logged in to see this link.] może [You must be registered and logged in to see this link.] a może po prostu [You must be registered and logged in to see this link.] się nie wysilał Szeroki uśmiech

Liver lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

ARMENIA: Marie - Chewing Gum Empty Re: ARMENIA: Marie - Chewing Gum

Czw 11 Mar - 10:29
Na myśl o polskiej scenie nie przychodzi mi nikt do głowy w pierwszej chwili, gratulacje wyboru bo kawałek jest [niecenzuralne słowo] i zostaje w głowie, najbardziej mi chyba pasuje [You must be registered and logged in to see this link.], chociaż myślę, ze [You must be registered and logged in to see this link.] też mógł zapodać takiego hita.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ARMENIA: Marie - Chewing Gum Empty Re: ARMENIA: Marie - Chewing Gum

Pią 19 Mar - 16:36
i kolejna polska produkcja, ale z kategorii tych przyzwoitych produkcji! słodki i nowoczesny pop z subtelnymi podtekstami [You must be registered and logged in to see this image.]. Nie wiem, strzelam że za tym wyborem stoi [You must be registered and logged in to see this link.] a może [You must be registered and logged in to see this link.] zrobił niespodziewany come back? [You must be registered and logged in to see this image.]

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ARMENIA: Marie - Chewing Gum Empty Re: ARMENIA: Marie - Chewing Gum

Sob 20 Mar - 16:51
"Baby, I'm just Chewing Gum until the flavour's gone" (mega muza, polecam)

Mamy tu ciekawą produkcję, tekstowo też fajnie się dzieje, a sama wokalistka ma bardzo specyficzny wokal. Moje pierwsze skojarzenie to [You must be registered and logged in to see this link.], który tym wyborem nawiązuje do pierwszej serii i prowadzenia Polszy.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

ARMENIA: Marie - Chewing Gum Empty Re: ARMENIA: Marie - Chewing Gum

Sob 20 Mar - 17:01
Cóż za niegrzeczny tekst? Chochlik Ktoś tu z okazji anonimowej chciał pokazać swoje hobby po godzinach! Bardzo fajny utwór, jeden z moich ulubionych w tej edycji. Potencjalny winner, a jako, że doświadczenie z wygrywaniem ma [You must be registered and logged in to see this link.] to obstawiałbym, że to może być on! Tego typu rytmicznego indie popu nigdy nie brakowało u niego. Potencjalnie [You must be registered and logged in to see this link.], ale niech już pozostanie przy "Kangurze".
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

ARMENIA: Marie - Chewing Gum Empty Re: ARMENIA: Marie - Chewing Gum

Sob 27 Mar - 16:46
No ja trochę w amoku jak to włączam i słyszę jakieś polskie słowa, ale zauważyłem że to coraz częstsze zjawisko z tymi anglojęzycznymi tytułami. Co do piosenki to jest naprawdę dobra i nie rozumiem czemu o tej laleczce jest jeszcze tak cicho, myślę że na luzie sprzedałoby się to w radiu
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ARMENIA: Marie - Chewing Gum Empty Re: ARMENIA: Marie - Chewing Gum

Sob 27 Mar - 19:42
Ale to jest infantylne i irytujące. Nie słyszę

Daniell and Wilk nie lubią tego postu

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ARMENIA: Marie - Chewing Gum Empty Re: ARMENIA: Marie - Chewing Gum

Czw 1 Kwi - 22:06
Czu czu czu czułin gam, w głowie muzyka gra! :bounce: :bounce: To mój ulubiony numer od Daniella, jak na polskie warunki mega dobre. No i raczej dość niespodziewane bo większość obstawiała Dll przy męskim wokalu... gratki 4 miejsca.
Sponsored content

ARMENIA: Marie - Chewing Gum Empty Re: ARMENIA: Marie - Chewing Gum

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach