Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

DANIA: Colouring - Time Empty DANIA: Colouring - Time

Sro 10 Mar - 11:50


Recap: 0:13 - 1:03

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 0:30, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

DANIA: Colouring - Time Empty Re: DANIA: Colouring - Time

Sro 10 Mar - 18:19
Well.. tutaj mam trochę pomysłów [You must be registered and logged in to see this link.] i nie wiem kogo dobiorę ostatecznie ale ogólnie piosenka jest w porządku.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

DANIA: Colouring - Time Empty Re: DANIA: Colouring - Time

Sob 20 Mar - 11:57
Ta piosenka daje mi totalne KP 2016-2017 vibes. Nie widzę zatem innej opcji niż fakt, że wystawił to ktoś z okresu moich pierwszych edycji w KP. [You must be registered and logged in to see this link.] jest możliwą opcją, ale tu moim dość zdecydowanym typem będzie [You must be registered and logged in to see this link.]. Rytmiczne męskie piosenki to jego wizytówka. Sam utwór mega w porząsiu, nie na wygraną, ale przyjemnie się tego słucha.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

DANIA: Colouring - Time Empty Re: DANIA: Colouring - Time

Sob 20 Mar - 18:38
Przyjemna muza, bujam się. Jednak mam za dużo kandydatów do dopasowania. Z jednej strony równie dobrze może być to Szymek czy Daniell, no ale oni pasują mi bardziej do innych propozycji. Zarówno propozycje denisa jak i DanielaW były kiedyś bardzo into takie klimaty, więc jak któryś z panów powrócił to będzie on. Nie wykluczam też [You must be registered and logged in to see this link.] - Time bardzo mi pasuje na wybór kogoś, kto ma automatyczne miejsce w finale. A i sama kompozycja wpisuje sie w gust i wybory gospodarza tej edycji, także wszystkie kropki łączą się w całość (w jakimś tam stopniu)
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

DANIA: Colouring - Time Empty Re: DANIA: Colouring - Time

Sro 24 Mar - 10:13
Mimo, ze piosenka jest ogólnie świetna, to jak dla mnie za dużo brzdękania, a brakuje mi jakiegoś punktu kulminacyjnego, klimatem pasuje mi do @półforum ale jeśli mam wybierać, to ktoś o wysokiej wrażliwości artystycznej czyli jakaś kobieta (mówcie mi pan stereotyp) - [You must be registered and logged in to see this link.] lub ewentualnie jakiś debiutant, jeżeli się pojawił.
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

DANIA: Colouring - Time Empty Re: DANIA: Colouring - Time

Sob 27 Mar - 16:48
Bardzo, bardzo fajny POP, świetnie się rozwinęła przy refrenie - daje mi to fajny vibe "Panic! At the disco" [You must be registered and logged in to see this image.]
Sponsored content

DANIA: Colouring - Time Empty Re: DANIA: Colouring - Time

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach