Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

UKRAINA: O.Torvald - Time

+13
monkeyy
Fenistil
IgorBielak
Alpaka
mercator
iguś
Defiś
Liver
Naar
Jasiek
Aro
Yngwie / admin
DanielW
17 posters
Go down

Jak oceniasz reprezentantów Ukrainy?

3 - 25%
1 - 8%
4 - 33%
0 - 0%
2 - 17%
0 - 0%
1 - 8%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 8%
 
Wszystkich Głosów: 12
 
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty UKRAINA: O.Torvald - Time

Sob Lut 25, 2017 10:29 pm
Preselekcje ukraińskie wygrywa zespół O.Torvald zespół z Połtawy założony w 2005 roku. "U siebie" wykonają propozycję Time. Grupa zwyciężyła, remisując z Tayanną, jednak to oni dostali więcej punktów od widzów, co umożliwiło im reprezentowanie swojego kraju.

UKRAINA: O.Torvald - Time Fc010b81ffbd68998b0c9aa23a4512e6

WERSJA STUDYJNA
WYSTĘP LIVE (PÓŁFINAŁ)
WYSTĘP LIVE (FINAŁ)

Slow down, give me some time
Turn down the volume of your cry
Let’s take time to find a place without violence
Let’s listen and hear the true meaning of silence

Time to look, time to see, time to find

Time to look into your eyes
Time to find truth, time against the lies
Time will give us a sign
It can make a promise, it’s our time to shine

Just listen, take a look around
Stop missing the things you haven’t found
You will realise there’s no common ground
There’s no compromise between the time and sound

Time to look, time to see
Time to find

Time to look into your eyes
Time to find truth, time against the lies
Time will give us a sign
It can make a promise, it’s our time to shine

Time to look, time to see
Time to find

Time to look into your eyes
Time to find truth, time against the lies
Time will give us a sign
It can make a promise, it’s our time to shine
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Sob Lut 25, 2017 10:32 pm
Co prawda byłem nieco sceptyczny do wyboru Ukrainy, ale w końcu mamy jakieś zdecydowane, mocniejsze brzmienia. Dość z kobiecymi balladami (oprócz Kasi, ona jest wyjątkowa) dobrze, że Tatyanna nie wygrała bo tym samym Ukraina wspięła się na 1 miejsce w moim top. Cieszę się z ich wyboru, chociaż się nie spodziewałem, że O.Torvald wygrają. 12/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Sob Lut 25, 2017 10:38 pm
Uff, na szczęście hajpowana Tatyanna nie wygrała Serce Tamta piosenka nie robiła na mnie absolutnie żadnego wrażenia.
Time jest utworem dobrym. Ciekawe, mocniejsze granie. Może do końca mnie jeszcze nie porwał, ale potencjał jest Uśmiech Do tego świetny pomysł z tą krwią, tymi ranami w występie na żywo. Raczej ta propozycja nie przejdzie niezauważona. Daję mocną, szkolną 6.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Sob Lut 25, 2017 10:43 pm
Z całej stawki znałem tylko Tayannę. Wink Podobała mi się jej piosenka i w sumie chciałem aby zwyciężyła. Z ciekawości przed finałem wysłuchałem jeszcze jakiegoś recapu czy nie ma innych wartych uwagi piosenek... no i oprócz "Wonder" o dziwo nic nie zwróciło mojej uwagi. No i po ogłoszeniu wyników myślałem, że tym razem Ukraina przerwie passę wystawiania co najmniej bardzo dobrych piosenek, a tu... bardzo dobry numer! Nie wiem jak to możliwe, że umknęła mi ta propozycja, ale moim zdaniem jest to najmocniejszy utwór z tych dzisiaj wybranych i wskakuje do mojego top5. Solidne 8/12 jak na ten moment, brawo :ukraine: !

P.S. cieszę się, że Tayanna nie wygrała jednak, bo obejrzałem ten występ i nie zostałem porwany, a do tego byłaby to już kolejna kobieca ballada a tak zostało wybrane coś oryginalnego i z przekazem. Świetnie.
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Sob Lut 25, 2017 11:24 pm
Na szczęście Tayanna nie wygrała!!
O.Torvald jest zdecydowanie lepszym reprezentantem, bardziej charyzmatycznym, z lepszm utworem i co najwazniejsze, nie z kolejna ballada Uśmiech Szkoda mi troche Melovina bo z całej stawki był najlepszy (ach te skandowanie jego imienia na koniec i jego żenujące zejście ze sceny, gdy wszyscy cieszyli się wygraną chłopaków).

Mimo to Ukraina jest jednym z niewielu krajów gospodarzy, których wybór mi się podoba (od 2003 roku udało się to jedynie Finlandii, Niemcom i Azerbejdżanowi).
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Sob Lut 25, 2017 11:36 pm
Podobnie jak Mołdawia, nie jest to kompletnie mój klimat :( Na pewno fani takich brzmień mogą być zadowoleni z wyboru, ja natomiast tak średnio. Na pewno wykonanie utworu na żywo przez zespół jest bardzo dobre, nie mogę się w tej kwestii do niczego przyczepić. Sam utwór, hm... Jak napisałem, nie słucham na co dzień tego typu utworów, ten prawdopodobnie wyjątkiem nie będzie, mimo że refren jest dość okej. Ciekawie, jak gospodarze wypadną, rock różnie sobie radził na Eurowizji, nie umiem powiedzieć jak będzie tym razem.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Nie Lut 26, 2017 4:52 am
Nie wiem, czy nie jest to przypadkiem najlepszy utwór, jaki Ukraina wysłała na Eurowizję od swojego debiutu. Jest fajnie, rockowo (zarówno w wersji studyjnej, jak i podczas oglądania występu z preselekcji). Miło, że niektóre kraje potrafią wyjść ze schematu i wysłać coś "nie w swoim stylu" Uśmiech
avatar
Defiś
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 21
Płeć : Female
Wiek : 29

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Nie Lut 26, 2017 3:48 pm
I powtórka... znowu mój faworyt odpadł w przedbiegach. Nie mówię, że to jest zła piosenka, ale to nie jest moja bajka, ja nie czuję tego kompletnie. Ukraino, zawiodłaś na całej linii. Już nawet Melovin, którego wcześniej nie znałam podoba mi się : o
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Nie Lut 26, 2017 4:39 pm
Defiś napisał:I powtórka... znowu mój faworyt odpadł w przedbiegach. Nie mówię, że to jest zła piosenka, ale to nie jest moja bajka, ja nie czuję tego kompletnie. Ukraino, zawiodłaś na całej linii.

Zgadzam się w całej rozciągłości. Po raz pierwszy od 12 lat piosenka ukraińska nie jest dla mnie 12/12, ale kiedyś w końcu musieli wysłać coś niższych lotów. Oczywiście nie trzeba wspominać jaki to jest regres w porównaniu z Jamalą. Z tego typu brzmieniami jest u mnie tak, że albo jakąś piosenkę kocham albo jej nie znoszę. W tej kwestii mam do czynienia z tym drugim przypadkiem. Najwidoczniej lubią zajmować niskie miejsca będąc gospodarzami, nie widzę tej piosenki w TOP10, a z Tayanną (*) mieliby je jak w banku.

Na ten moment mogę dać jedynie 1/12, ale niewykluczone, że mi się ta piosenka do maja być może spodoba.  👅
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Pon Lut 27, 2017 4:10 pm
Ta piosenka to nie moja bajka. Ale te liczniki zamontowane na klatkach piersiowych strasznie kiczowato wyglądały. Mam nadzieję że ich nie zobaczą w maju...
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Pon Lut 27, 2017 7:11 pm
cieszę się że nieco przeceniona tatyanna nie wygrała Serce
myślę, że ukraina nawet nieźle wybrała w tym roku. Co prawda jak już rock to wolę bardziej kierunki typu grunge od takiego mieszania z popem, no ale i tak jest dobrze i do tego refren zapada w pamięci już od pierwszych wysłuchań.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Wto Lut 28, 2017 10:52 pm
Coś innego. Fajnie będzie usłyszeć mocniejsze brzmienia.

Koleżanka z Ukrainy pisała do mnie, że oglądała ich preselekcje, i że nasza reprezentantka i nasza piosenka są wooow. Także bardzo mi było miło Szeroki uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Sro Mar 01, 2017 8:36 pm
Preselekcji na Ukrainie za bardzo nie śledziłem, ale cieszę się, że w tym roku również pojawią się na Eurowizji ostrzejsze brzmienia. Piosenka jest bardzo fajna w taki typowy rockowy sposób, a szczególnie wbił mi się do głowy refren. I choć może nie jestem jeszcze kupiony w pełni, to Ukraina jak na razie jest u mnie całkiem wysoko.
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Czw Mar 02, 2017 6:38 pm
Od dawna nie podeszła mi żadna ukraińska propozycja tak jak tegoroczna. Jedynym mankamentem są moim zdaniem nieco "przespane" zwrotki. I fajnie, że Ukraina tym razem nie wykorzystuje wojny do wzięcia na litość europejskiej publiki.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Czw Mar 02, 2017 11:00 pm
Nie spodziewałem się, że gospodarze postawią na taki utwór. Jestem bardzo zadowolony, że w końcu jakieś mocniejsze brzmienia w dobrym wydaniu zagoszczą na Eurowizji 2017. Utwór zapada w pamięć, ma swój klimat, wyróżnia się. Jeśli chodzi o występ live, lekko doczepiłbym się do wokalu, ale jest i tak fantastycznie. Bardzo podoba mi się pomysł z zegarami i ogólnie dobrze się ten występ ogląda. Co do wyniku jaki mogą osiągnąć - typuję okolice 11-15 miejsc. Mogę zostawić 12/12
Sponsored content

UKRAINA: O.Torvald - Time Empty Re: UKRAINA: O.Torvald - Time

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach