Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing Empty WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing

Sro 10 Mar 2021, 21:34


Recap: 1:05 - 1:55

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar 2021, 01:05, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing

Czw 11 Mar 2021, 18:10
Znam i lubię, super pioseneczka, zapamiętywalny drop. Sam mógłbym ją może wystawić Zalotny ale że nie jestem to ja, to obstawiam że jest to wybór któregoś z powracających użytkowników o których zapominamy w typowaniach. np. [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.]
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing

Sob 20 Mar 2021, 15:22
Wszystko wskazuje, że to [You must be registered and logged in to see this link.], tego typu chyba jestem najbardziej pewny, na tyle, ze nie mam zbytnio alternatyw Szeroki uśmiech Muza z górnej półki.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing

Sob 20 Mar 2021, 16:12
Sprytnie ktoś się tu próbuje ukryć pod fankami murzit, ja się nie dam nabrać! Utwór w porząsiu, ale nic co by zostało w głowie na dłużej. Bit w refrenie to główny punkt zaczepienia, którym próbuję rozkodować kto to zgłosił. Po długiej analizie myślę, że może być to [You must be registered and logged in to see this link.], nie wiem czy nie wystawił czegoś podobnego w przeszłości, ale patrząc na listę uczestników tylko on mi tu pasuje.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing

Sob 20 Mar 2021, 16:35
Pierwsze skojarzenie - [You must be registered and logged in to see this link.] xd Jednak piosenka jest chyba zbyt standardowa i typowa jak na jego ostatnie wybory (zasłona dymna?). Równie dobrze może to być powracający [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] lub 15 innych użytkowników xd
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing

Sob 20 Mar 2021, 17:33
pomyślmy brytyjska piosenkarka, w bardzo dobrej popowej piosence z elementami R&B, słyszę tu gitarkę jak i elektroniczne slaps'y - bardzo rytmiczne i miłe dla ucha połączenie. Na dodatek ta cała Arlissa dodaje niewątpliwie charakteru i uroku temu utworowi. Ja obstawiam [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.] / z naciskiem na tego pierwszego [You must be registered and logged in to see this image.]

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing

Sob 27 Mar 2021, 16:29
Piosenka która totalnie zmiotła mnie swoją zaje*istością, nie hitnęła mnie za pierwszym przesłuchaniem, ale teraz gdy jej słucham to czuję jak płynie w moich żyłach i sprawia, że czuję prawdziwe HEALING
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing

Sob 27 Mar 2021, 16:36
Boże, jakie to jest dobre. Nie mogę przestać słuchać - czuję, że ma szanse zająć wysokie miejsce. Mocno wpada w ucho, klimatyczny i fajny teledysk - bomba.
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Arlissa - Healing

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach