Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This Empty SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This

Czw Mar 11, 2021 9:43 pm


Recap: 2:15 - 3:05

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie Mar 28, 2021 12:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This Empty Re: SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This

Nie Mar 14, 2021 1:54 pm
Well... to jedna z tych piosenek którą miałem w planach wystawić soon bo to dla mnie piękna power ballada z głębokim wokalem i przesłaniem, poruszająca. Mam wrażenie że dostaliśmy to cudo od [You must be registered and logged in to see this link.] (hi Moriś, dawno Cię nie obstawiałem) chociaż ogólnie z kilkadziesiąt edycji temu powiedziałbym że to od Jaśka... Ktokolwiek to wystawił życzę powodzenia Serce 4
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2125
Wiek : 24

SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This Empty Re: SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This

Sob Mar 20, 2021 11:51 am
Taaak, ale muza!!! Serce Uwielbiam ten utwór, nawet dałem mu maksymalną notę w Eurosongs innym konkursie. Silne Sia vibe i zdecydowanie najlepsza piosenką Palomy jaką miałem okazję poznać. Jest tu muzyczna głębia, jest tu tekstowa głębia. Poruszająca całość, będę mocno trzymać kciuki. Palomę zdążyli wystawić już w KPdF Dastame i Wilk, stąd raczej bym ich odrzucił. Nie wykluczam, że może być to [You must be registered and logged in to see this link.] - mocne kobiece utwory to jego specjalność. Chyba najbardziej prawdopodobni wydają się być wspomniani wyżej [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.]. Aby trzymać się konwencji jednego typu obstawiam, że Palomę zobaczymy w finale niezależnie od zdobytych punktów. Wink
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This Empty Re: SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This

Sob Mar 20, 2021 3:58 pm
A dla mnie to utwór bardzo podoby do Alanis z edycji amerykańskiej, dlatego [You must be registered and logged in to see this link.]
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This Empty Re: SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This

Sob Mar 20, 2021 6:43 pm
Piosenka bardzo brzmi jak wybór kogoś, kto debiutuje w konkursie. Jeżeli jednak nie to stawiam na kogoś z wyżej komentujących - w szczególności [You must be registered and logged in to see this link.] lub [You must be registered and logged in to see this link.], bo nie widzi mi się [You must be registered and logged in to see this link.] w tym wydaniu. Gdzieś tam jeszcze bym skojarzył [You must be registered and logged in to see this link.], ale to taki trop drugiego rzędu.
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This Empty Re: SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This

Sob Mar 27, 2021 5:44 pm
Przepiękna piosenka jak i samo video. Wzruszyłam się.
Sponsored content

SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This Empty Re: SŁOWACJA: Paloma Faith - Better Than This

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach