Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

+10
Yngwie / admin
vestmann
Drover
KarolStark
IgorBielak
Alpaka
Skrzeczek
mercator
Liver
Aro
14 posters
Go down

Ile punktów przyznałbyś/przyznałabyś Gruzji?

1 - 7%
3 - 21%
1 - 7%
1 - 7%
2 - 14%
2 - 14%
1 - 7%
1 - 7%
0 - 0%
2 - 14%
 
Wszystkich Głosów: 14
 
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Sob 25 Lut - 0:02
GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Avatars-000009802295-ktrzhq-t500x500



W zeszłym roku, za sprawą utworu ''Mzeo'', Gruzja wygrała Eurowizję dla Dzieci, której gospodarzem była Malta. Aby pokazać swoje zdolności organizatorskie i udowodnić, że byłby w stanie udźwignąć goszczenie JESC, zakaukaski nadawca zorganizował największe w historii preselekcje do podstawowej Eurowizji. W zmaganiach wzięło udział aż 25 utworów, a najlepszym z nich okazał się:



:georgia: Keep the faith :georgia:
Live



Who told you to hide behind the veil?
Who told you to get out of the way?
Don’t you let them steal your dreams.
Feel the courage, spread your wings and breathe.

Keep the faith, keep the faith.
Remember you are not alone.
Hold my hand and come along.
You keep the faith, keep the faith.
Don’t let nobody turn you down.
Even if the world is rough.

Who told you that I reached the point of no regrets?
Who told you that my life is a book of fairy tales?
I have lost many times,
But I’ve never lost my hope.

Keep the faith, keep the faith.
Remember you are not alone.
Hold my hand and come along.
You keep the faith, keep the faith.
Don’t let nobody turn you down.
Even if the world is rough.

Oh! Oh! Oh! Oh!
Ooh! You got to stand on your own.
Crowd hear me out!
The world needs more love!

Keep the faith, keep the faith.
Remember you are not alone.
Hold my hand and come along.
You keep the faith, keep the faith.
Don’t let nobody turn you down.
Even if the world is rough.
Oh oh ohhh keep the faith!
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Pon 27 Lut - 5:55
Wciąż trudno mi zdefiniować swoje uczucia wobec tego utworu. Na pewno ma w sobie nutkę szablonowości (choć w sumie dotyczy to każdej eurowizyjnej ballady, w większym i mniejszym stopniu), aczkolwiek posiada też bardzo duży ładunek emocji (przede wszystkim muzyka, ale również mocny głos Tako robi sporą robotę). Całość budzi ciekawość i nie można przejść wobec niej obojętnie.

Tylko po co Gruzja wpycha politykę tymi wizualizacjami?
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Pon 27 Lut - 16:33
Tako ma silny głos, piosenka jednak jest bardzo wtórna, mam wrażenie jakbym już ją słuchał kilkanaście razy. Gruzja w tym roku spokojnie awansuje do finału, a u jury będzie kilka pozycji niż piosenka Kasi Moś.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Pon 27 Lut - 18:52
Na początku moje odczucia do tej piosenki były raczej pozytywne - taka porządna ballada ze świetnym wokalem. Ostatnio jednak coś zaczęło mnie w niej irytować. Jakaś taka męcząca jest. Po trzech interesujących wyborach Gruzja mnie zawiodła. Ode mnie tylko 4/12


Ostatnio zmieniony przez Skrzeczk dnia Pon 27 Lut - 18:52, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : +ocena)
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Pon 27 Lut - 19:13
"Męcząca" to dobry sposób żeby opisać tę piosenkę. Na początku również miałem do niej cieplejszy stosunek, jednak z czasem i osłuchaniem się moje odczucia mocno ostygły ;_; przerost formy nad treścią, tak bym to nazwał. Za dużo krzyku i oklepanego nawoływania do pokoju a za mało muzyki
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Wto 28 Lut - 22:55
Piosenka ostatnio bardzo mi się podoba :P Wiem, że prawie nikt jej nie lubi, ale jakoś darzę ją dość dużą sympatią. Te wizualizacje faktycznie są słabe, ale piosenka i wokal Tako są super.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 928
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Pon 6 Mar - 23:30
O Chryste Panie... błagam. Żenada totalna. Gruzja próbuje nieudolnie naśladować Ukrainę i nie wychodzi im to zbytnio dobrze. Większą uwagę skupiają obrazki z tyłu za panią niż sama piosenka, która po prostu jest nudna. Mam już dość słuchania o biednym narodzie, który toczył wojnę z Rosją... nudaaaa.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Sro 8 Mar - 22:35
Niby w czym przypomina ci to Ukraine, bo nie czaje?

Bardzo dobry utwor. Genialny glos wokalistki (temu chyba nikt zaprzeczyc nie moze?), do bolu prawdziwa, swietna muzyka, wokal, wszystko. Szeroki uśmiech Na pierwszym miejscu u mnie niestety nie jest, ale taka Lindite bije na glowe. Podoba mi sie. Licze na final.
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 341
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Nie 19 Mar - 23:53
Tegoroczna gruzińska propozycja od samego początku niezbyt mnie przekonuje. A szkoda, mieli dość ciekawe i różnorodne preselekcje, niestety postawili na typową, balladę o pokoju. O ile Tamarze (Tako) siły głosu odmówić nie można, to jednak nie wystarcza to żeby uratować "Keep The Faith" przed zbytnią schematycznością i patosem. Po zeszłorocznym świetnym i nietypowym wyborze Gruzja notuje spory regres.

EDIT: nowa wersja trochę (choć niewiele bardziej) poprawiła moją opinię na temat gruzińskiej propozycji 5/12


Ostatnio zmieniony przez vestmann dnia Wto 11 Kwi - 12:17, w całości zmieniany 1 raz
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Pon 27 Mar - 21:43
nieco zapomniana #Gruzja daje o sobie znać, dostępna jest już nowa wersja Keep the Faith i to w występie na żywo:




btw, przecudowne są te poprawione chórki na samym końcu.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Pon 3 Kwi - 14:21
Ten wystep jest swietny. Wydaje mi sie, ze jest tak troche delikatniej zaspiewane. Nie rozumiem tego calego hejtu na Gruzje. Jak dla mnie to jedna z najlepszych tegorocznych propozycji i zycze Tako wygranej, bo zasluguje. Kobieta ma swietny glos i slychac prawde w tym co spiewa. Gruzja for the win!
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Pon 3 Kwi - 15:57
Zmian w tym utworze jakichś wielkich nie wyczuwam, ale mimo to słucha się tego teraz jakoś lepiej. :P Nie czuć już niepotrzebnego patosu (no może ciut czuć, ale w mniejszym stopniu niż przedtem), a Tako wokalnie rzecz jasna perfekcyjna. A czy Gruzja będzie w finale szczerze nie mam pojęcia, wydaje mi się, że jednak nie, ale czas pokaże. Wink
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Pon 3 Kwi - 17:00
Co jak co, ale ja widzę Gruzję w finale, po tym występie jeszcze bardziej w to wierzę...
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Pon 3 Kwi - 22:51
iguś napisał:Zmian w tym utworze jakichś wielkich nie wyczuwam, ale mimo to słucha się tego teraz jakoś lepiej. :P Nie czuć już niepotrzebnego patosu (no może ciut czuć, ale w mniejszym stopniu niż przedtem), a Tako wokalnie rzecz jasna perfekcyjna.)

Mam bardzo podobnie; występ z preselekcji z odsłuchania na odsłuchanie coraz bardziej działał mi na nerwy no i Gruzja okupowała już właściwie dno mojego rankingu, ale teraz piosenka zyskała w moich uszach drugie życie Szeroki uśmiech - oczywiście nawet do top20 mi nie wskakuje, ale jeśli awansuje do finału (nie kosztem jakiejś perełki ofc) to narzekać nie powinienem chyba. Wink 6/12.
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Czw 6 Kwi - 15:09

Mamy teledysk i powiem że przed nową wersją piosenka była średnia, tylko wokal Tamary Gachechiladze ratował ten utwór a teraz jest lepsza Uśmiech
Sponsored content

GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith Empty Re: GRUZJA: Tako Gachechiladze - Keep the Faith

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach