Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

ROSJA: Daya - Insomnia Empty ROSJA: Daya - Insomnia

Pią 12 Mar - 23:56


Recap: 0:53 - 1:43

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Aleks dnia Nie 28 Mar - 0:27, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ROSJA: Daya - Insomnia Empty Re: ROSJA: Daya - Insomnia

Nie 14 Mar - 13:16
Znam tą laleczke ale ma fajniejszego singla niż ten, miałem go nawet wystawić w edycji amerykańskiej. "Insomnia" natomiast ma już dwa lata i całkiem sporo wyświetleń  Wink więc tutaj totalnie obstawiłbym też któregoś z debiutantów a mogą być nimi jak już wspomniałem w fińskiej propozycji:  Charmoiselle / Iker / monkeyy. Ogólnie lubię, spoko wybór, można się gibać :bounce: Powodzonka.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2129
Wiek : 24

ROSJA: Daya - Insomnia Empty Re: ROSJA: Daya - Insomnia

Sob 20 Mar - 12:02
@Eyida, wróciłaś??????? Gdyby nie fakt, że targnęła się na swoje istnienie na forum to byłbym pewny, że to jej piosenka. Mega retro klimat sprzed dekady, "Galerianki" te sprawy. O ile trochę sie to wydaje trywialne to ostatecznie i tak słucha się z przyjemnością. Do żadnej rockowej piosenki mi ten użytkownik nie pasuje, więc umieszczam tutaj [You must be registered and logged in to see this link.]! Nie raz lubił zaskoczyć czymś bardziej dyskotekowym (Cher queen), więc nie wykluczone, że znów w tym kierunku poszedł.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

ROSJA: Daya - Insomnia Empty Re: ROSJA: Daya - Insomnia

Sob 20 Mar - 15:58
Nie mogę się doczekać, żeby odkryć, która Lambadziara to wystawiła Szeroki uśmiech Muza totalnie w moim klimacie i trzymam kciuki w finale, bo nie mam wątpliwości, że będzie awans, na chwilę obecną brak mi sensownego pomysłu na typ, liczę, że do następnej soboty jakaś lampka się zaświeci.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ROSJA: Daya - Insomnia Empty Re: ROSJA: Daya - Insomnia

Sob 20 Mar - 18:50
Nom, piosenka typu "połowa pdf może to wystawić i zero zaskoczenia". No porządny indie pop, lubię lubię. Ale kto może stać za nim? Well, dobre pytanie. Oczywiście na myśl od razu przychodzi [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] czy [You must be registered and logged in to see this link.]. Jednak nawet [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] czy nawet [You must be registered and logged in to see this link.] nie byłby jakoś mocno szokujący. No ktoś tu zrobił zagranie IQ200 i wybrał świetny utwór, ale bardzo basic, który ciężko przypisać do konkretnego nicku. Good job Okulary
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ROSJA: Daya - Insomnia Empty Re: ROSJA: Daya - Insomnia

Sob 20 Mar - 19:32
Utwór znany i lubiany, rytmiczny, wpadający w ucho, ale też trochę takie pójście na łatwiznę, nie mam konkretnego typu, myślę że jest to wybór debiutanta/powracającego Skromny ?!?!

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
xclolka
xclolka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 66
Płeć : Female
Skąd : Łódź

ROSJA: Daya - Insomnia Empty Re: ROSJA: Daya - Insomnia

Pią 26 Mar - 2:45
Bardzo dobry utwór, przyznam się, ale wielokrotnie go zapętlałam na spotify czy yt; obstawiam że może to być debiutant! Język 1
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 306
Płeć : Male
Wiek : 23

ROSJA: Daya - Insomnia Empty Re: ROSJA: Daya - Insomnia

Sob 27 Mar - 16:52
Znam bardzo dobrze i jest to lekki kotlet dla mnie, ale w sumie to [You must be registered and logged in to see this link.], propozycja ta zasługuje na sukces w każdym znaczeniu tego słowa, pozdrawiam [You must be registered and logged in to see this image.]

Wilk lubi ten post

Sponsored content

ROSJA: Daya - Insomnia Empty Re: ROSJA: Daya - Insomnia

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach