Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WIELKA BRYTANIA: Daz Sampson (Teenage Life) Empty WIELKA BRYTANIA: Daz Sampson (Teenage Life)

Nie 28 Mar - 23:46



Fenistilowa Topka Wszechczasów
Miejsce 43


Tego się nie spodziewaliście, co? Język 3 Wiem, że kicz się z tego wylewa ze wszystkich stron, ale po części mnie to śmieszy, a po części naprawdę trafia to w mój gust i nie umiem udawać, że jest inaczej. Ale po kolei...

Lubię raz na jakiś czas posłuchać sobie jakiegoś rapu, gdy akurat na niego trafię. Pociąga mnie ten rytm wypowiadanych słów i subtelna melodia, którą one tworzą. Szkoda, że na Eurowizji rapu jest jak na lekarstwo, bo to spore urozmaicenie. Mnie osobiście szczególnie podchodzi on, gdy ma choć trochę melodyjności w podkładzie, a i wplatane czasem partie śpiewane przyjmę z otwartymi ramionami, choć pewnie większość "prawdziwych" fanów gatunku by mnie za to zjadło. Wink

Dokładnie tak jak lubię jest właśnie w przypadku tej piosenki, gdzie podkład muzyczny sam w sobie nie pozwala się nudzić i jest łatwo przystępny, a śpiewany przez dziewczyny refren stanowi fajny kontrast dla zwrotek. Same postacie nastoletnich wokalistek stanowią zresztą mocny kontrast dla boomera Daza, który śpiewając o swoim tytułowym "nastoletnim życiu" miał już 32 lata, a moim zdaniem wyglądał na jeszcze więcej i przez to w swojej roli wypada dziwnie. Wcale się nie dziwię, że zdaniem niektórych to wszystko daje trochę pedo vibes. Szeroki uśmiech Jak Daz po raz pierwszy pojawia się w kamerze gibając się na wszystkie strony, to serio się go można przestraszyć. Tak jak już jednak wspomniałem, trochę mnie to wszystko śmieszy. Uśmiech Ogólnie występ bardzo zapada w pamięć - są ławki, tablica, uczennice... szkoła pełną gębą.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach