Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WIELKA BRYTANIA: Alesha Dixon - Breathe Slow Empty WIELKA BRYTANIA: Alesha Dixon - Breathe Slow

Pią 2 Kwi - 13:38
Przyznam szczerze, że poszukiwania utworu do tej edycji były dla mnie ogromną okazją do odświeżenia moich dawnych sentymentów, muzyki mojego pięknego dzieciństwa. Uśmiech Moje serduszko jest za to wdzięczne. Zakochany

W 38. Edycji PdF, :suk: Wielką Brytanię reprezentować będzie Alesha Dixon w utworze "Breathe Slow".

[You must be registered and logged in to see this link.]



"Breathe Slow" to popowy utwór mocno utrzymany w stylistyce tamtych wspaniałych czasów - można wręcz powiedzieć, jeden z utworów mojego dzieciństwa. Jest to drugi singiel promujący drugi album studyjny Aleshy "The Alesha Show" z 2008 roku (sam singiel został wydany w lutym 2009). Przedstawia on Aleshę jako kobietę zakochaną po uszy, która traci już cierpliwość do swojego uczucia. Ona zamierza oddychać powoli, głęboko, policzyć od jednego do dziesięciu byle tylko, żeby wyciszyć się i opanować. Uśmiech

Fragment do skrótu: 2:25 - 3:15

Mam nadzieję, że podobnie jak ja, odnajdziecie w brzmieniach tego utworu cząstkę swojego dzieciństwa / młodości. Pamiętajcie, że damy nigdy nie tracą opanowania ("ladies never lose composure") - my jako wielkie damy tego forum również nigdy go nie traćmy. Całus

Dawid lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Alesha Dixon - Breathe Slow Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alesha Dixon - Breathe Slow

Pią 2 Kwi - 20:51
Aleks napisał:Mam nadzieję, że podobnie jak ja, odnajdziecie w brzmieniach tego utworu cząstkę swojego dzieciństwa / młodości.
Żebyś wiedział, ten numer mi utkwił w pamięci bo była z nim taka historia że usłyszałem go po raz pierwszy będąc na wesołym miasteczku - leciał ostro z głośników, tak mi się spodobał że nagrałem go dyktafonem a potem na gadu gadu wysyłałem znajomemu żeby mi powiedział co to za tytuł Lol zapomnijcie o czymś takim jak shazam czy wgl internet w telefonie... musiałem sobie radzić inaczej. Pamiętam że udało mi się odnaleźć tego songa, oczywiście po jakimś czasie trochę z niego wyrosłem ale można powiedzieć że nadal lubię haha :P

Aleks lubi ten post

Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 303
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Alesha Dixon - Breathe Slow Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alesha Dixon - Breathe Slow

Sob 3 Kwi - 14:44
Osobiście wolę "The Boy Does Nothing" chociaż to też dość przyjemny kawałek. Czy to wystarczy??? Powodzenia Modlitwa

Aleks lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

WIELKA BRYTANIA: Alesha Dixon - Breathe Slow Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alesha Dixon - Breathe Slow

Sob 3 Kwi - 16:31
Przyznam się, że nie znosiłem "The Boy Does Nothing" i nie za bardzo rozumiałem popularność tego nagrania natomiast z "Breathe Slow" miałem zupełnie odwrotnie.

Aleks lubi ten post

Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Alesha Dixon - Breathe Slow Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Alesha Dixon - Breathe Slow

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach