Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

UKRAINA: Ladytron - Destroy Everything You Touch Empty UKRAINA: Ladytron - Destroy Everything You Touch

Pią 2 Kwi - 23:59
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 303
Płeć : Male
Wiek : 23

UKRAINA: Ladytron - Destroy Everything You Touch Empty Re: UKRAINA: Ladytron - Destroy Everything You Touch

Sob 3 Kwi - 14:53
No nie spodziewałem się takiego kawałku w stawce, na pewno wyróżnia się i jako jedna z nielicznych w 1 semi nie jest znana szerszej publicznosci. Jak zamknąłem oczy to poczułem się jak w statku kosmicznym lecącym do innego uniwersum. Powodzenia Modlitwa

Łosoś lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

UKRAINA: Ladytron - Destroy Everything You Touch Empty Re: UKRAINA: Ladytron - Destroy Everything You Touch

Sob 3 Kwi - 15:58
Bardzo dobry elektroniczny numer oczywiście znam od "premiery" ale muszę przyznać, że po latach podoba mi się jeszcze bardziej niż wtedy kiedy się ukazał.

Łosoś lubi ten post

avatar
Gość
Gość

UKRAINA: Ladytron - Destroy Everything You Touch Empty Re: UKRAINA: Ladytron - Destroy Everything You Touch

Nie 4 Kwi - 14:17
Ladytron to klasa sama w sobie, zycze jak naj git amen wyniku
Sponsored content

UKRAINA: Ladytron - Destroy Everything You Touch Empty Re: UKRAINA: Ladytron - Destroy Everything You Touch

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach