Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1868
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

HOLANDIA:Sieneke (Ik ben verliefd (Sha-la-lie)) Empty HOLANDIA:Sieneke (Ik ben verliefd (Sha-la-lie))

Pon 19 Kwi - 0:32


Fenistilowa Topka Wszechczasów
Miejsce 17


YASSSS!!!  Serce  Toż to queen Sieneke  Zakochany , która już zawsze będzie królować w naszych sercach.  Serce  Serce  Serce  Przy tym występie peruka tak mi odleciała, że do dziś wciąż jej jeszcze nie znalazłem. Wiem, że miejsce w rankingu trochę za niskie, ale 17 to moja ulubiona liczba - musiał tu być ktoś naprawdę wyjątkowy. Wink

Stężenie holenderskości w tej piosence wykracza poza wszelką skalę i niezmiernie mnie śmieszy jak skrajnie zażenowani nią wydają się być Holendrzy w youtubowych komentarzach. Szeroki uśmiech Dla mnie jest to natomiast idealne guilty pleasure - niby zalatujące mocno wiochą "sialali sialala" i prosta melodia pod nóżkę, ale jednak za każdym razem potrafi mnie to porwać. To bardzo lekka, radosna piosenka i ma bardzo sympatyczne wstawki instrumentalne pomiędzy wersami. Wprost ubóstwiam język niderlandzki i na swój sposób jednak szkoda, że Holandia w ostatnich latach wyszła na prostą i odnalazła w swoich eurowizyjnych podejściach stały grunt, bo teraz pewnie na ich kolejną próbę w narodowym języku trochę sobie jeszcze poczekamy.

W prezentacji scenicznej najciekawszym elementem jest bez wątpienia ta wielka szafa grając z motywem tulipanów oraz dwie karykaturalne postacie w holenderskich (?) strojach, wzięte rodem z jakiejś pozytywki. Dzięki nim początek jest naprawdę osobliwy. Uśmiech Potem pałeczkę przejmuje bossska Sieneke  Zakochany , od której pozytywnie cringe'owe wibracje biją całymi falami. Swoją drogą to niesamowite, że ona miała wtedy ledwo skończone 18 lat. Może to zasługa stroju i charakteryzacji, a może nieco babcinego klimatu piosenki, ale wygląda tutaj na co najmniej dwa razy starszą.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach