Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1840
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

UKRAINA: Alyosha (Sweet People) Empty UKRAINA: Alyosha (Sweet People)

Sro 28 Kwi - 19:47



Fenistilowa Topka Wszechczasów
Miejsce 9


Tematy ekologiczne są teraz wyjątkowo na czasie, ale Alyosha wyprzedziła trendy i śpiewała o tym już dekadę temu. Chociaż muszę przyznać, że nigdy nie byłem do końca pewny czy w tej piosence chodzi o niszczenie planety czy o wojnę, a nie chciało mi się sprawdzać Język 3 - bez względu na to emocje wywoływała podobne. Świadomość ekologiczna była jednak podobno dla piosenkarki wyjątkowo ważna, a teledysk do piosenki kręcony był w Prypeci - opuszczonym mieście-widmie od czasu czarnobylskiej katastrofy.

Piosenka ma w sobie pewien szczególny mroczny ton, w którym wyraźnie da się wyczuć te gorzkie wyrzuty względem ludzkości. Zaczyna się bardzo delikatnie, a potem Alyosha zaczyna uwalniać coraz większą moc. A jest co uwalniać, bo wokalnie jest perfekcyjna, co szczególnie słychać przy tej długiej nucie pod koniec, kiedy kamera kręci się wokół niej w pełnym emocji i dynamiki ujęciu. Cudo, natychmiastowe ciarki!

Może nie jest to piosenka, o której w pierwszej kolejności myślę, gdy pojawia się temat moich faworytów wszech czasów, ale jednak za każdym razem gdy ją sobie włączałem, to przecierałem oczy [i uszy] ze zdumienia jakie to jest świetne.

CB93 lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach