Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 17 Maj - 2:48
Turkusowy dywan już za nami, a to oznacza, że rozpoczynamy tydzień eurowizyjny Serce a wraz z nim półfinały jak i późniejszy finał. Czeka nas tydzień pełen emocji, miejmy nadzieje - że samych pozytywnych Uśmiech

Tym samym otwieram temat związany z półfinałami tegorocznego konkursu, gdzie będziecie mogli komentować rzeczy związane z widowiskiem, przed, w trakcie oraz po półfinałach Wink

I Półfinał Eurowizji 2021 odbędzie się 18 maja o godz. 21 w Rotterdamie. Weźmie w nim 16 państw, które powalczą o 10 miejsc gwarantujących udział w sobotnim finale.

Kolejność występów:

01. :lithuania: The Roop - Discoteque
02. :slovenia: Ana Soklič - Amen
03. :russia: Manizha - Russian Woman
04. :sweden: Tusse - Voices
05. :australia: Montaigne - Technicolour
06. :macedonia: Vasil - Here I Stand
07. :ireland: Lesley Roy - Maps
08. :cyprus: Elena Tsagrinou - El Diablo
09. :norway: TIX - Fallen Angel
10. :croatia: Albina - Tick-Tock
11. :belgium: Hooverphonic - The Wrong Place
12. :israel: Eden Alene - Set Me Free
13. :romania: Roxen - Amnesia
14. :azer: Efendi - Mata Hari
15. :ukraine: Go_A - Shum
16. :malta: Destiny - Je Me Casse

SKRÓT PIOSENEK
SKRÓT PRÓB


Na koniec tak jak zawsze, ważne pytanie - Kogo chcecie czy też nie chcecie zobaczyć w finale?

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:


do skopiowania:

Zatem, po dwóch latach doczekaliśmy się, miejmy nadzieję, że tegoroczny Konkurs odda nam ten stracony rok z nawiązką.
Let the Eurovision Song Contest 2021 begin! chilling chilling chilling

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Laura-poldvere-laura

Skrzeczek and Liver lubią ten post

Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 17 Maj - 10:18
KRAJE, KTÓRE SZCZEGÓLNIE BARDZO CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :romania: Rumunia, :ukraine: Ukraina - jedna za to, że opowiada o rzeczach ważnych i bardzo mnie poruszyła, a druga za najbardziej kreatywną pod względem muzycznym i ubarwiającą stawkę folko-elektroniczną imprę  Uśmiech
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :russia:, :ireland:, :lithuania:, :slovenia:, :malta:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI RACZEJ OBOJĘTNY: minimalnie na tak: :sweden:, :belgium:, :australia:, minimalnie na nie: :croatia:, :norway:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :israel:, :macedonia:, :cyprus:, :azer:

Drobnie zmodyfikowałem sobie szablonik. A listy są w dużym stopniu zgodne z moim rankingiem z 6 maja, a wrażenia z prób jedynie w minimalnym stopniu coś zmieniły. Nie mogę się doczekać całych występów. Ten półfinał uznaję za zdecydowanie lepszy (podobnie, jak większość ludzi). W wynikach możliwych jest wiele różnych rzeczy.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 17 Maj - 11:39
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :norway:, :ukraine:, :russia:, :ireland:, :slovenia:, :belgium:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :australia:, :croatia:, :romania:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :lithuania:, :sweden:, :macedonia:, :cyprus:, :israel:, :azer:, :malta:


:norway: Norwegia to mój faworyt od dobrych 2 miesięcy i bardzo życzyłbym sobie, aby znalazła się w finale. :ukraine: Ukraina to czysty slay i mam nadzieję, że w obrazku wypadnie to równie dobrze, jak prezentowało się na próbach. :russia: Charyzma Manizhy oraz wartość tego art songa zasługują bezapelacyjnie na finał. :ireland: Irlandia początkowo była mi obojętna, jednak trochę wkręcił mi się ten song, a sama prezentacja sceniczna mnie zaciekawiła. Ciekawe jak ostatecznie wypadnie to, jeśli chodzi o wokal. :slovenia: Peace & love, fajnie byłoby zobaczyć taki art w finale. :belgium: Belgia to jest po prostu klasa, tu chyba nic więcej nie potrzeba, jest wszystkiego jak w sam raz.

:australia: Nie cierpię tego songa, a w dodatku z wokalem Montaigne, za którym również nie przepadam, tworzy to dla mnie mieszankę, której mam dosyć już po 20 sekundach słuchania. :croatia: Tani, lambadziarski bop to nie jest coś, co zadowoliłoby Aleksa w maju 2021 roku - to samo zresztą tyczy się :cyprus: Cypru - lubię bopy i energiczne songi z dużą ilością tańca, ale "Tick - Tock" brzmi jak dla mnie zbyt tanio, a "El Diablo" za bardzo jak "Bad Romance", które szczerze zresztą uwielbiam. :romania: Wokalnie (i jeśli chodzi o charyzmę również) Roxen jest tak nieciekawa, że póki co wydaje mi się, że podczas tego występu będę mógł spokojnie pójść do kuchni nalać sobie jakiegoś dobrego napoju. Obym się mylił, bo songa naprawdę lubię, ale póki co średnio mi to leży na wspólnej drodze z sobotnim finałem.

Pozostałe kraje są mi na tyle obojętne, że może i będę z ciekawością się im przyglądał, ale nie zawiodę się ani w przypadku flopa, ani awansu. Wink

Miłego tygodnia eurowizyjnego dla wszystkich - mam nadzieję, że po dwóch latach przerwy będziemy bawić się wybornie! Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 17 Maj - 18:49
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :russia: :australia: :belgium: :ukraine:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :macedonia: :israel: :romania:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:slovenia: :sweden: :ireland: :cyprus: :norway: :croatia: :azer: :malta:

W tym półfinale jest tylko jeden kraj z mojego grona siedmiu ścisłych faworytów i jest to :australia: Australia. Piosenka jest świetna i ma w sobie coś nieszablonowego, a występ zapowiada niemałe cuda na scenie, więc już nie mogę się tego doczekać. Kwestia awansu Montaigne wciąż jest daleko od rozstrzygnięcia, więc to chyba będzie dla mnie czynnik decydujący o tym, czy wyniki będę uważał za udane, czy też nie. Pozostałych z zielonej listy chcę widzieć w finale głównie ze względu na ich oryginalność lub brzmienie inne od reszty stawki.

W finale nie chcę widzieć przede wszystkim :romania: Rumunii - nie cierpię piosenki, a wokalnie zapowiada się tortura dla uszu. Oprócz tego :macedonia: Macedonia ze zwyczajnie słabiutką piosenką oraz przesadnie udziwniony :israel: Izrael. Co do reszty, to pewnie większość wyników przyjmę bez narzekań.
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Pon 17 Maj - 20:45
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :russia: :australia: :ireland: :croatia: :ukraine:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :slovenia: :sweden: :macedonia: :cyprus: :norway: :azer:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:belgium: :israel: :romania: :malta:

Taki akurat półfinał na początek. Nie wiem, jak wyglądają próby, ale :ukraine: Ukraina chyba tragicznie nie wypada i jej odpadnięcie będzie niespodzianką. Liczę na nich oraz :russia: Rosję. W końcu wysłali coś lokalnego, co nie jest joke entry. Byłoby "miło", gdyby popłynęła :sweden: Szwecja. Raz już zostali skarceni za swoją szwedzkość, może jak znowu odpadną to się ogarną. :australia: Australia ma najciekawszą piosenkę w historii jej startów. Z jednej strony szkoda będzie jak odpadną a z drugiej, pamiętam Isaiaha i jego fantastyczny utwór wyciągnięty przez jury, więc.
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 18 Maj - 1:27
Trochę nie czuje jewrobaczenia vibes, mam nadzieję że jutro całość mnie onieśmieli - w końcu majowy deszczyk leje. Po próbie jurorskiej mam wrażenie że ponad połowa piosenek jest źle zaśpiewana, 3/4 powinno uwalić jury i w sumie najchętniej to do finału wpuściłbym połowę, a nie 10 piosenek...

Raczej nie powinno być niespodzianek jeśli chodzi o: :lithuania: :ukraine: :belgium: :russia: :malta: :sweden: :cyprus: :norway:. Norwegię mogą uwalić jurorzy ale to powinno być wysoko u widzów. TOP 3 televotingu obstawiam na wschodni zestaw: :lithuania: :ukraine: :russia:. Jurorzy mieli potwornie trudne zadanie, ja absolutnie nie boję się typować na pierwszym miejscu :belgium:, biorąc pod uwagę jak pod prąd ostatnio wyniki jurorskie idą. Nie zdziwi mnie wysoki wynik u jurorów :australia:.

Poza :macedonia: każdy ma mniejsze lub większe szanse na awans. Ja osobiście kibicuję :ireland: i :slovenia:, niemniej Słowenii już od dłuższej pory nie widzę w finale (ale za bardzo nie widzę kto mógłby zastąpić), a :ireland: nie brzmi tak świeżo dla widza i mogą to uwalić jurorzy. Mam tu jednak poczucie jak z Victorem Crone, którego też nikt nie chciał w finale a tego typu prosta piosenka folk-pop spokojnie weszła mimo fałszów. :romania: występ w jurorskiej może i wyglądał nienajgorzej, ale spodziewam się tu wyniku jak z Sennek - u jurorów ok, uwalają widzowie którzy nie będą zmotywowani by na to głosować.

Jeśli ktoś z grupy :australia: :azer: :croatia: :israel: wślizgnie się z miejsc 8-10 to tylko po to by w finale wlec się po ostatniej piątce. Jakoś podczas próby jurorskiej poczułem szanse na awans w przypadku :azer:, występ jest estetyczny i konkretny i może coś uciułać u widzów. :australia: też ma szanse by awansować, ale z drugiej strony u widzów to nie ma żadnych szans na większe punkty - reszta przynajmniej popunktuje u diaspory. :croatia: może być nieźle oceniona u jury, choć nie powinna, u widzów będzie jakieś 50 pkt. xnt :israel: na który nabiera się coraz więcej osób, dla mnie to rewelacja jak Franka w top 10 w finale 2018. Ale chciałbym się zaskoczyć, bo zazwyczaj jestem po wynikach zadowolony pozytywnie. Spodziewam się tu jednego gniota w finale jak Saara Aalto czy Zena, który powalczy z voja kerdame o ostatnie miejsce.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 18 Maj - 1:36
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :belgium: :russia: :ukraine: // :ireland: :slovenia:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :macedonia: :australia: :azer:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :israel: :lithuania: :croatia: :sweden: :norway: :romania: :malta: :cyprus:


predykcja:

Nadszedł ten cudowny moment po tych 2 latach Serce a zarazem troche smutnawy, bo coś się jednak kończy. Nie wyobrażam sobie finału bez :belgium: Belgii, :russia: Rosji i :ukraine: Ukrainy, o tą pierwszą mega się boje, ale mam nadzieje wielkie, że to tylko taki irracjonalny strach i że jury już załatwiło sprawę awansu. Chętnie bym również zobaczył :ireland: Irlandię, która dzięki postawieniu na kreatywność w stagingu, zasługuje na coś więcej, mimo cienkiego wokalu. Raczej nie wierze w awans bossskiej Anki, ale chciałbym się miło zaskoczyć Serce

Co do songów których nie chcę, po prostu ani :macedonia: Macedło ani :australia: Australia mnie nie poruszają, jedynie co jest plusem dla mnie w przypadku tej drugiej, to fakt, że postawiono na bardziej ryzykowną kompozycję. Aczkolwiek, pomimo tego, wolalbym, żeby żaden z tych utworów nie zabrał miejsca moim faworytom (w sm też się to tyczy "obojętnych mi" państw). Co do Azerów, uważam że są lepsze bopy w tym semi a sama Efendi mnie nie specjalnie rusza.

Mam nadzieję, że jutro będe mógł się cieszyć z wyników, ogółem megaa yaaas zaczynamy bounce2 bounce2

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Laura-poldvere-laura
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 18 Maj - 9:31
AWANS pls: :lithuania: :slovenia: :russia: :sweden: :norway: :belgium: :romania: :ukraine:
FLOP pls: :cyprus: :croatia: :israel: :azer: :malta:
NIE OBCH MN: :australia: :macedonia: :ireland:

Jezu to już dziś EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) 1f62d. 2 lata czekałyśmy na ten moment!!!
Spodziewam się turbo niespodzianek. Poza Macedło (i chyba Slovinias) każdy może awansować w zasadzie.

marjuz lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 18 Maj - 14:17
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :russia: :australia: :cyprus: :romania: :ukraine: :malta:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :slovenia: :macedonia: :norway:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :sweden: :ireland: :croatia: :belgium: :israel: :azer:

Wilk lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 18 Maj - 17:45
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :slovenia: :sweden: :australia: :cyprus: :croatia: :ukraine: :malta:
Jak widać, mój wymarzony skład finalistów jest dosyć klarowny, mam w tym gronie wszystkich "pewniaków", więc wiadomo, że coś się wysypie Szeroki uśmiech Najbardziej zaskoczony jestem skreślaniem na każdym kroku Any Soklić, osobiście uważam słoweński utwór za jeden z najbardziej charakterystycznych i charakternych z całej stawki. Australia to mój cichy faworyt, a z racji, że wiadomo jak jest traktowana na scenie eurowizyjnej, to jestem bardziej ku awansowi, niż flopowi.

KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :macedonia: :ireland: :azer:
Rozumiem, jeśli komuś podobają się Irlandia i Azerbejdżan, dla mnie po prostu zbyt mało wyróżniające się na tle zarówno półfinałowej stawki, jak i historii Eurowizji w ostatnich latach, typowe zapychacze, Macedonia to po prostu nie mój klimat.

KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :russia: :norway: :belgium: :israel: :romania:
Rosji najbliżej, żeby uzupełnić moją wymarzoną stawkę, ostatnie miejsce zachowam dla tego, kto najlepiej spisze się podczas występu, gdzie Roxanka ma chyba najmniejsze szanse. patrząc na to, jakim dzikiem scenicznym jest Eden, nawet z tej przeciętnej piosenki może wykręcić awans.


A tutaj jaką stawkę finalistów typuję:
Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Wto 18 Maj - 17:49, w całości zmieniany 1 raz
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 18 Maj - 17:47
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :slovenia: :russia: :ireland: :belgium: :romania: :ukraine:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :macedonia: :israel: :azer:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :lithuania: :australia: :sweden: :cyprus: :norway: :croatia: :malta:
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 18 Maj - 18:32
Jezuuuu, po 2 latach te emocje wracają. Serce Jestem dziś w takim amoku i mieszaninie emocji, że masakra. <3 Słowa nie wyrażą mojej radości. Holandia zdaje się dobrze sprawdzać jako organizator, dziś o 21 po prostu chcę zasiąść przed tivi i cieszyć się tym szoł bardziej niż kiedykolwiek!!  Zakochany  Zakochany  Zakochany

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :slovenia: :russia: :sweden: :ireland: :belgium: :romania: :ukraine: :malta:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :macedonia: :croatia:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: :australia: :cyprus: :norway: :israel: :azer:

A dzisiejszy półfinał to rzeź, 14 piosenek mógłbym widzieć dalej. Oj będzie bolało po wynikach. Miesiące przewidywań, kłótni, dram i płaczów, a tu w 4 minuty wszystko się rozstrzygnie. Szeroki uśmiech
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 18 Maj - 19:09
KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :sweden: :belgium: :cyprus: :ukraine: :romania:
Szwecja wiadomo od samego początku kibicuję Tusse, uważam że to dobry utwór.
Belgia to jest quality content świetny klimat i cudnie zaśpiewany song.
Cypr nie uważam, że Elena jakoś wybitnie śpiewa, ale utwór jest chwytliwy, a występ dopracowany.
Ukraina to jest już po prostu odlot, coś innego i bardzo etnicznego.
Rumunia, wiem że Roxen ma kiepski głos, ale piosenka sama się broni.

KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :macedonia: :norway:

KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:australia: :azer: :israel: :croatia: :malta: :slovenia: :lithuania: :russia: :ireland:
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 18 Maj - 19:49
Dopiero teraz (1,5h przed I półfinałem) dociera do mnie, że to TEN czas! Niepokojące...
Ogólnie ten półfinał jest dla mnie mało ciekawy, dlatego kto nie przejdzie płaczu nie będzie, chyba, że przejdą koszmarki  Szeroki uśmiech
Od razu nadmieniam, że oglądałam jedynie kilka prób i polegam bardziej na wrażeniach z oficjalnych teledysków.

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: Malta :malta: , Chorwacja  :croatia:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: Szwecja :sweden: tak typowej i nijakiej piosenki dawno nie słyszałam, ponadto tak - brzydko mówiąc -"prze-hypowanej", Rosja  :russia:  po prostu tego nie kupuję, Norwegia  :norway: (koszmarek), Azerbejdżan  :azer: , Cypr  :cyprus: - takie zerżnięte jak praca domowa na kolanie.
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY: Izrael  :israel:  (po revampie spadł w rankingu na łeb na szyję), plus cała reszta, która pozostała.

Może coś mi się odwidzi po występach na żywo. Ciekawe jak to się ogólnie będzie prezentować po rocznej przerwie.
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 20

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Wto 18 Maj - 20:47
Yaaas, to już za niecałe 15 minut! Dawno z takim utęsknieniem nie czekałem na ESC.

KRAJE, KTÓRE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :lithuania: :slovenia: :russia: :sweden:  :belgium: :romania: :ukraine:
KRAJE, KTÓRYCH NIE CHCĘ WIDZIEĆ W FINALE: :macedonia: :israel:
KRAJE, KTÓRYCH LOS JEST MI OBOJĘTNY:
:australia: :ireland: :cyprus: :norway: :croatia:  :azer: :malta:

Generalnie jeśli chodzi o wyniki to zapowiada się random.org, ale może to i lepiej - na pewno będzie bardzo ciekawie, gdyż wydarzyć może się tak naprawdę wszystko.
Sponsored content

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ) Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 65. Konkurs Piosenki Eurowizji (I PÓŁFINAŁ)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach