Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

SZWAJCARIA: Marilyn Manson - Coma White Empty SZWAJCARIA: Marilyn Manson - Coma White

Czw 27 Maj - 21:32
Myśląc o kolorowej mój pierwszy typ padł właśnie na "Comy" Mansona. Były później inne propozycje ale jednak wystawiam to, co memu sercu najbliższe.
Za każdym razem gdy słucham Coma white czuję ciary, genialny tekst i genialna melodia, idealna całość. Coma black ma jeszcze lepszy tekst ale tym razem stawiam na biel.


skrót od 0:36 - 01:26

Liver lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

SZWAJCARIA: Marilyn Manson - Coma White Empty Re: SZWAJCARIA: Marilyn Manson - Coma White

Czw 27 Maj - 21:51
W idealnym momencie Szeroki uśmiech

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rahei lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

SZWAJCARIA: Marilyn Manson - Coma White Empty Re: SZWAJCARIA: Marilyn Manson - Coma White

Pią 28 Maj - 16:07
Niestety za Mansonem nie przepadam i coś mnie zniechęca do wgłębienia się w jego twórczość. I nie będę ukrywał, głównie chodzi mi tu o kontrowersje, o których napisał Dawid - wiadomości od kobiet o tym, jak traktował je ten pan pojawiają się już chyba od dobrego roku. Nie jestem w stanie wspierać kogoś takiego. Doskonale rozumiem, że to jest zespół, ale jednak główny wokalista go reprezentuje... No ale odrzucając to wszystko, "Coma White" znałem już wcześniej i jest to moim zdaniem ich najbardziej udana piosenka (z tych, które znam ofc).
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

SZWAJCARIA: Marilyn Manson - Coma White Empty Re: SZWAJCARIA: Marilyn Manson - Coma White

Pią 28 Maj - 19:24
Drover napisał:Niestety za Mansonem nie przepadam i coś mnie zniechęca do wgłębienia się w jego twórczość. I nie będę ukrywał, głównie chodzi mi tu o kontrowersje, o których napisał Dawid - wiadomości od kobiet o tym, jak traktował je ten pan pojawiają się już chyba od dobrego roku. Nie jestem w stanie wspierać kogoś takiego. Doskonale rozumiem, że to jest zespół, ale jednak główny wokalista go reprezentuje... No ale odrzucając to wszystko, "Coma White" znałem już wcześniej i jest to moim zdaniem ich najbardziej udana piosenka (z tych, które znam ofc).

póki nie wskażą mu winy nie oceniam. Poza tym nie od teraz wiadomo jaki był w obyciu. Jacksona też oceniasz w ten sposób? I go już nie słuchasz? (albo niechętnie) Uśmiech
Sponsored content

SZWAJCARIA: Marilyn Manson - Coma White Empty Re: SZWAJCARIA: Marilyn Manson - Coma White

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach