Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 304
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda) Empty POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda)

Sro 30 Cze - 16:44
:poland: :poland: :poland: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda):poland: :poland: :poland:

POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda) OxFfAcW





Szymek79 and Drover lubią ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda) Empty Re: POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda)

Sro 30 Cze - 19:15
Moja propozycja. <3 Uwielbiam brzmienie, jakie Iga zaprezentowała na debiutanckim albumie (swoją drogą bardzo polecam, genialna płyta), ale w tanecznych rytmach też brzmi nieźle. Utwór na poziomie!

Batiooo lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda) Empty Re: POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda)

Czw 8 Lip - 23:45
Chyba była już u nas Ofelia w PdF, ale dopiero teraz dzięki teledyskowi dotarło do mnie, że to Iga Krefft karierę muzyczną sobie robi. Piosenka bardzo fajna - energiczna, taneczna, ale jednocześnie mocno relaksująca. Ktoś pisał na w2g, że trochę przypomina to niektóre polskie propozycje z poprzedniej serii, które dobrze się wtedy przyjmowały - ja miałem dokladnie to samo wrażenie. Myślę, że szanse na ścisłą czołówkę są bardzo duże.

Batiooo lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda) Empty Re: POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda)

Pią 9 Lip - 8:38
"Antonio, I can no longer live without you please, please play on the drums Antonio!"

Już wiem co powiem do Diodato gdy go kiedyś spotkam, dziękuję za mega inspiracje! Sama piosenka jest catchy, bardzo przyzwoita, powodzonka Wink

Fenistil and Batiooo lubią ten post

Sponsored content

POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda) Empty Re: POLSKA: Ofelia - Zakochana w bicie (Miranda)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach