Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

ISLANDIA: Teflon Brothers - Maradona (kesä ´86) Empty ISLANDIA: Teflon Brothers - Maradona (kesä ´86)

Sro 30 Cze - 20:13
:iceland: :iceland: :iceland:

ISLANDIA: Teflon Brothers - Maradona (kesä ´86) Teflon-Brothers3-800x534

Nowa seria, nowe cele, jak lądować to po warszawsku, dupą po piasku Uśmiech Tradycyjnie liczę, że przynajmniej komuś się spodoba. Mój Przyjaciel, który pokazał mi tę piosenkę (zanim jewrofandom dowiedział się o istnieniu tych typków) stwierdził, że muza bardziej na wesele i "raczej na ostatnie miejsce z 7 punktami". To jednak zbyt wartościowy utwór, żebym z niego zrezygnował.

:iceland: :finland: AUDIO :finland: :iceland:
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1864
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ISLANDIA: Teflon Brothers - Maradona (kesä ´86) Empty Re: ISLANDIA: Teflon Brothers - Maradona (kesä ´86)

Pią 9 Lip - 0:02
W eurowizyjnym wykonaniu telfonowi bracia bardzo mnie do siebie przekonali (tylko żeński wokal mogli ściągnąć sobie lepszy). Wystawiony przez Ciebie utwór wcale od tamtego poziomu nie odstaje - porównywalnie mocno potrafi wryć mi się w mózg. Tego typu rąbanka to nie jest oczywiście żadna sztuka wysoka, ale w swojej kategorii sprawdza się świetnie. Do tego dostajesz ode mnie kilka dodatkowych punktów respektu za choć trochę okołopiłkarską piosenkę wystawioną w czasie trwania Euro, niezależnie czy było to z Twojej strony działanie zamierzone czy nie. Wink

Liver lubi ten post

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach