Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

GRUZJA: The Teskey Brothers + Scalene Empty GRUZJA: The Teskey Brothers + Scalene

Pon 31 Lip - 22:41
1) NORMALNA

:australia: The Teskey Brothers - London Bridge




skrót: 3:30

_____________________


2) ROCKOWA

:brazil: Scalene - distopia




skrót: 2:05

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2126
Wiek : 24

GRUZJA: The Teskey Brothers + Scalene Empty Re: GRUZJA: The Teskey Brothers + Scalene

Sob 5 Sie - 15:15
"London Bridge" absolutnie niesamowity wybór. Wywołuje we mnie takie ciarki jak naprawdę wąska grupa najlepszych utworów w historii PdF. Zakochany

marjuz, Sebek, CB93 and justi578 lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

GRUZJA: The Teskey Brothers + Scalene Empty Re: GRUZJA: The Teskey Brothers + Scalene

Nie 27 Sie - 1:42
Oba utwory wyraźnie u mnie zyskały na przestrzeni tej edycji. Od "distopii" na początku mocno się odbiłem, ale potem trochę zaczęła mnie ciekawić. Natomiast w "London Bridge" już od początku słychać było dużą jakość, ale dopiero później zaczęła tak mocarnie działać mi na emocje, że ciarki przy dowolnym fragmencie są niemal natychmiastowe.

Dawid and marjuz lubią ten post

Sponsored content

GRUZJA: The Teskey Brothers + Scalene Empty Re: GRUZJA: The Teskey Brothers + Scalene

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach