Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+9
Aleks
Liver
vestmann
Drover
Darka
Yngwie / admin
Fenistil
Dawid
Łosoś
13 posters
Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Lip - 1:21
Mega gratulacje dla @Sebek - mega song, mega win, mega zgubiony kon, opinia: mega Uśmiech

Ogromnie dziękuję za pierwsze od czasów prowadzenia :netherlands: Holandii podium - przez całą poprzednią serię starałem się chociaż raz tam jakoś wskoczyć, tymczasem kończyło się najwyżej na 4. miejscu, wobec czego bardzo fajnie, że tym razem udało się już za pierwszym razem. Szeroki uśmiech (pierwszy pojedynek o Krym i Donbas z @Morison wygrany hihihihihihi)

Szczególne podziękowania kieruję do @Poland, @Łosoś, @xclolka, @Sebek i @Morison - jest mi bardzo miło, że song Wam się spodobał i Wasze "12" sprawiły mi naprawdę dużą radochę. Szeroki uśmiech

Dziękuję również @Yngwie za finałową "8" oraz @vestmann za półfinałową "10" - dziękuję także wszystkim pozostałym za każdy pojedynczy punkt, każdy bardzo cieszy. Szeroki uśmiech

Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko i widzimy się w słonecznym :spain: Madrid, Espania.

Yngwie / admin, Sebek and xclolka lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 587
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Lip - 2:17
Nie znacie sie hehehee
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Lip - 3:14
Absolutnie genialna winerka i mega i cudowny song Darki na miejscu drugim. Ja dziekuje za top 10 jest to dla mnie zawsze trudne bo macie inny gust niż ja gorszy. Dziekuje za kazde pkt czy to w semi czy to w final moje serce sie raduje

Dawid and Sebek lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 914
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Lip - 4:08
wrucilam z hiszpani a hiszpania wygrala pdf uwazam ze to nie przypadek GRATULACJE

Dawid, KarolStark, Darka, Łosoś, Sebek, Aleks and Xytros lubią ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 531
Płeć : Male

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 18 Lip - 11:49
Gratulacje dla :spain: wygrał najlepszy song tej edycji. Szkoda, że :unitedkingdom: nie udało się wdrapać na podium. Natomiast drugie miejsce dla :iceland: w półfinale szkoda komentować.

Sebek lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach