Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+11
Liver
Fenistil
Sebek
Szymek79
iguś
Morison
Skrzeczek
Jasiek
Aro
Dastame
Wonder
15 posters
Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 29 Cze - 22:31
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:










:sfaroes: WYSPY OWCZE
LÉON - You And I









:snorway: NORWEGIA
Loreen - Ride









:ssweden: SZWECJA
Moyka - Colder









:sestonia: ESTONIA
THE ORAL CIGARETTES - Kyouran Hey Kids!!









:spoland: POLSKA
Sorry Boys - Absolutnie, absolutnie









:slithuania: LITWA
Saverne - Hendrix









:sitaly: WŁOCHY
The Kolors, Elodie - Pensare Male









DO FINAŁU NIE PRZESZLI:
(ostatnie premiowane awansem miejsce zdobyło 61 pkt.)
08. :sspain: HISZPANIA: Nathan Goshen - Misses (59 pkt.)
09. :sarmenia: ARMENIA: Miley Cyrus - Mother's Daughter (59 pkt.)
10. :sukraine: UKRAINA: Alice Glass - Without Love (53 pkt.)
11. :sgermany: NIEMCY: Nisse - Herz auf Beat (51 pkt.)
12. :sczech: CZECHY: Igo / Pepe. - Bliżej (48 pkt.)
13. :scroatia: CHORWACJA: Crooked Colours - Flow (40 pkt.)
14. :sportugal: PORTUGALIA: Maya Buskila - Hishtagati  (27 pkt.)
_______________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU

OTO FINALIŚCI:










:srussia: ROSJA
Now, Now - Yours









:sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA
Billie - Love Kills Slowly









:sbelgium: BELGIA
Jorja Smith - Where Did I Go?









:sdenmark: DANIA
Chisu - Sama Nainen









:saustralia: AUSTRALIA
Birds of Tokyo - Good Lord









:sisrael: IZRAEL
Athena - Ses Etme









:sfinland: FINLANDIA
Cajsa Siik - Was I Supposed To









:smonaco: MONAKO
ZAND - Boys Like U










DO FINAŁU NIE PRZESZLI:
(ostatnie premiowane awansem miejsce zdobyło 50 pkt.)
09. :sgreece: GRECJA: AKRIVI - Kingdom of Love (49 pkt.)
10. :siceland: ISLANDIA: Árný - Walking Away (48 pkt.)
11. :sslovakia: SŁOWACJA: Kristina Pelakova - Sympatie (39 pkt.)
12. :sliechtenstein:: LIECHTENSTEIN: Imperia - Friheten Vil Seire (39 pkt.)
13. :sturkey: TURCJA: She Past Away - Disko Anksiyete (38 pkt.)
14. :sgeorgia: GRUZJA: Trisha Paytas - Six Feet Under (36 pkt.)
15. :snetherlands: HOLANDIA: Max Raabe - Fahrrad fahr´n (21 pkt.)
_______________________________________________________________________________________________________________


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Wto 2 Lip - 20:54, w całości zmieniany 3 razy
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 29 Cze - 22:46
Max dzia za awans misie <3
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1274
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 29 Cze - 23:05
Wyniki w porządku, awansowało kilku moich mniejszych i większych faworytów (przy czym najmniej spodziewałem się chyba :lithuania: Litwy). Na pewno szkoda :turkey: Turcji, :spain: Hiszpanii, :portugal: Portugalii, :germany: Niemiec.

Dużo do awansu nie zabrakło a zastanawiałem się, czy zrobię chociaż 20 punktów Szeroki uśmiech Dzięki
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 854
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 29 Cze - 23:10
Wonder napisał:
DO FINAŁU NIE PRZESZLI:
08. :sspain: HISZPANIA: Nathan Goshen - Misses (59 pkt.)
09. :sarmenia: ARMENIA: Miley Cyrus - Mother's Daughter (53 pkt.)
12. :sczech: CZECHY: Igo / Pepe. - Bliżej (48 pkt.)

O matko biedactwa co oni Wam zrobili :( No szkoda, strasznie szkoda, szczególnie przeszła jedna do bólu przeciętna w swoim gatunku piosenka. Ale muszę też przyznać, że ten półfinał miał naprawdę niezwykle wysoki poziom. No i dzięki za wszystkie punkty dla Niemiec, tym razem się nie udało. Trochę przykro, ale takie życie i się spodziewałem w sumie takiego rezultatu xd
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 29 Cze - 23:16
swish swish madafaka [*]
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Cze - 16:08
Wyniki spoko, mogą być, ale szkoda :croatia: Chorwacji, :czech: Czech, :iceland: Islandii, :liechtenstein: Liechtensteinu, :turkey: Turcji i oczywiście :georgia: Gruzji. Dzięki za awans! Finał jest moim zdaniem najmocniejszym w historii PdF.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Cze - 20:08
W pierwszym półfinale wyniki są moim zdaniem udane. Dziękuję za awans, na który raczej się nie nastawiałem. Nie mam pojęcia, jak to się stało, że :germany: Herz auf Beat jest poza finałem. Myślę, że to dosyć przystępny, charakterystyczny i świetny utwór, który wchodzi do głowy. Oprócz tego żadnych znaczących dla mnie strat. Półfinał dobry i bardzo wyrównany, tylko jedna piosenka była moim zdaniem słaba, ale akurat sporo jej zabrakło do finału.

W drugim półfinale było ogólnie więcej utworów, które podobały mi się tak bardziej. Wyniki trafione dla mnie tak 4/8. Najbardziej szkoda przede wszystkim: :turkey: Turcji, :iceland: Islandii i :netherlands: Holandii, w mniejszym stopniu :liechtenstein: Liechtensteinu. Zamiast nich przeszło całe moje bottom4 tego półfinału, choć żaden utwór nie był jakiś bardzo zły. Dobrze, że weszły też pewne 3 utwory bardzo miłe dla moich uszu.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Cze - 20:36
Moralnym zwycięzcą I semi jest zdecydowanie :estonia: @Dastame, realnie dawałem mu szanse na 13-14 miejsce, awansu się absolutnie nie spodziewałem, ale jest to zdecydowanie pozytywne zaskoczenie. Szkoda natomiast :germany: i :iceland: z drugiego półfinału.

No i oczywiście składam oficjalny protest do PDFEBU - kto to widział, żeby z dwóch półfinałów awansowała różna ilość uczestników :P
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Cze - 21:17
Max dzia za awans. Serce
Generalnie w obu grupach wyniki w porządku, w pierwszym semi olbrzymim szokiem był dla mnie awans :estonia:. Boskie graty Dastuś! Szeroki uśmiech Szkoda, że :ukraine: się nie udało.
Bardzo dobry finał się szykuje!
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 30 Cze - 23:26
Dziękuję za awans!

Wyniki pierwszego półfinału spodziewanie słabe. Wymieniłbym 3 piosenki na :germany: Niemcy, :czech: Czechy i przede wszystkim :armenia: Armenię...

Czarnych Myśli Kłąb napisał:swish swish madafaka

[*]

W drugim semi skandaliczne jest ostatnie miejsce :netherlands: Holandii, zero smaku. Niemniej potworki odpadły, nie jest źle.

Powo wam w finale.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 533
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 1 Lip - 0:44
Dzięki za awans :israel: bo to było ryzykowne zagranie z mojej strony bo takie dźwięki nie często się ode mnie się pojawiają ale i taki utwory u mnie czasami wzbudzają mocniejsze uczucia. Co do pozostałych wyników szokujące jest dla mnie odpadnięcie :turkey: i to w dodatku na słabym miejscu poza tym jeszcze trochę żal mi :iceland: .
Zdecydowanie więcej braków widzę w wynikach pierwszego półfinału :armenia:, :croatia:, :spain: chętnie zobaczyłbym w finale no ale widać większości głosujących zamarzył się ORAL. Wink
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 665
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 1 Lip - 9:57
Dziękuję za awans Serce

W pierwszym półfinale wyniki bardzo średnie. Zdecydowanie wymieniłbym kilku finalistów na bosskie :czech: Czechy, :spain: Hiszpanię, :germany: Niemcy i :armenia: Armenię. W dodatku :croatia: Chorwacja powinna znaleźć się na granicy awansu a nie tak niziutko.

Z drugiego półfinału znam tylko 3 utwory - :unitedkingdom: Wielką Brytanię, :monaco: Monako oraz :russia: Rosję - i wszystkie te kraje awansowały więc jestem zadowolony.

Powodzenia w finale, kisses!
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 1 Lip - 10:23
Dziękuje ślicznie za awans, myślałem, że z tego typu utworem ciężko jest się wybić do finału, więc tutaj zaskoczenie wielkie :oops:

Lecz ogólne rezultaty są dosyć średnie, najbardziej brakować mi będzie Liechtensteinu :liechtenstein: wyróżniał się ładnie, Słowacji :slovakia: mimo, że nie przepadam za Kristiną, to ta piosenka była dosyć znośna i chwytliwa no i jeszcze niebanalna Gruzja :georgia: która pomimo zmiany utworu, nadal trzymała poziom.

W drugim półfinale natomiast cieszy z całą pewnością awans jednego państwa, smuci brak awansu Armenii :armenia: a resztę trzeba jeszcze posłuchać.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 1 Lip - 22:20
Na awans nie liczyłem, ale na uniknięcie ostatniego miejsca już tak. No trudno.

W pierwszym półfinale mam mieszane uczucia - jeden awans bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, ale jednocześnie nieoczekiwanie pod kreską znalazły się :spain: :armenia: :ukraine: i przede wszystkim :germany:, które to chętnie bym w finale zobaczył.

W drugim półfinale aż 3 moje zera przeszły dalej i o ile dwóch z nich zupełnie nie lubię, to swojej oceny tego trzeciego trochę załuję i cieszę się, że będzie okazja w finale by choć trochę się zrehabilitować. Na awans fajnej :slovakia: raczej nie liczyłem, ale dla :iceland: mogło by się znaleźć w finale miejsce.
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 6 Lip - 22:33
WYNIKI FINAŁU 6. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/272314/pdf-6---final/wAgh5EpV



























1. :sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA: Billie - Love Kills Slowly - 179 pkt. (Wonder)

2. :spoland: POLSKA: Sorry Boys - Absolutnie, absolutnie - 147 pkt. (Dawid)

3. :sitaly: WŁOCHY: The Kolors, Elodie - Pensare Male - 144 pkt. (syguu)

4. :ssweden: SZWECJA: Moyka - Colder - 134 pkt. (Sebek)
5. :sfaroes: WYSPY OWCZE: LÉON - You And I - 130 pkt. (Czarnych Myśli Kłąb)

WYNIKI F8fabcd5cf402
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/271119/pdf-4---i-semifinal/S8G3WLmx








WYNIKI Dbcecf2e3c5de
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/271120/pdf-4---ii-semifinal/Q4wVqFKM








WYNIKI A176a09ab9129
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Brawa dla Wondera za jego pierwsze zwycięstwo w konkursie!
Dziękuję wszystkim za udział w 6. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was @Sebek.


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob 6 Lip - 22:55, w całości zmieniany 1 raz
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach