Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki Empty GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki

Nie 29 Sie - 10:50
Serwus, hello!
Czy naprawdę tylko o to w życiu szło?
Matki, żony i kochanki,
wczoraj koleżanki,
do tej układanki nie pasują już.
Spadły płatki ususzonych róż.

GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki NEOAFng


skrót od: 0:01

Trochę wyraźniejsza wersja audio zablokowana na stronach ---> https://www.youtube.com/watch?v=QTT9-q9hrw8

To moja melodia dzieciństwa która wraca mi do głowy co jakiś czas. Polski serial obyczajowy "Matki, żony i kochanki" emitowany był premierowo w 1996 i 1998r. Jeśli kogoś zainteresuje to jest on dostępny na https://vod.tvp.pl/website/matki-zony-i-kochanki,44516312 - miałem ostatnio wielką ochotę obejrzeć go całego ale niestety nie mam możliwości przez tvp vod a na youtubie znalazłem tylko dwa pierwsze odcinki. Z ciekawostek można w nim zobaczyć młodego Mateusza Damięckiego i Annę Muchę a w jedną z głównych ról wciela się Gabriela Kownacka (*) bardziej znana z "Rodziny zastępczej"
CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 264
Płeć : Male
Skąd : Poznań

GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki Empty Re: GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki

Nie 29 Sie - 11:01
Polski "Seks w wielkim mieście"? Szeroki uśmiech Po 1 przesłuchaniu niestety nie czuję tego songa :(

Wilk lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki Empty Re: GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki

Nie 29 Sie - 11:25
CB93 napisał:Polski "Seks w wielkim mieście"? Szeroki uśmiech Po 1 przesłuchaniu niestety nie czuję tego songa :(
Jako że jesteśmy prawie z tego samego rocznika jestem w tym momencie wielce rozgoryczony Twoją skandaliczną opinią Crazy_Boy_1993 bo liczyłem że przynajmniej będziesz to pamiętał! Bezsensu
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki Empty Re: GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki

Nie 29 Sie - 11:31
A DLA MNIE HICIOR JUZ NUCE MATKI ZONY I KOCHANKI DZISIAJ HULIGANKI
LOVE

Wilk and CB93 lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 264
Płeć : Male
Skąd : Poznań

GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki Empty Re: GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki

Nie 29 Sie - 12:50
Wilk napisał:
CB93 napisał:Polski "Seks w wielkim mieście"? Szeroki uśmiech Po 1 przesłuchaniu niestety nie czuję tego songa :(
Jako że jesteśmy prawie z tego samego rocznika jestem w tym momencie wielce rozgoryczorny Twoją skandaliczną opinią Crazy_Boy_1993 bo liczyłem że przynajmniej będziesz to pamiętał! Bezsensu
Coś pamiętam ale wolałem Rosalindę wtedy.

Wilk lubi ten post

Sponsored content

GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki Empty Re: GRECJA: Anna Jurksztowicz - Matki, żony i kochanki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach