Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś szwedzkiej propozycji?

7 - 70%
2 - 20%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 10%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 10
+6
Skrzeczek
Rahei
iguś
justi578
Dastame
Wilk
10 posters
 
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Nie 6 Mar - 13:58
[postbg=https://i.imgur.com/EHp45H1.png]♕ Uczestnicy 1 RUNDY #melfest:

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N1. Malou Prytz Bananas
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N2. Theoz Som du vill ✔
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N3. Shirley ClampLet there be angels
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N4. Omar RudbergMoving like that
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N5. Danne StråhedHallabaloo
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N6. Cornelia JakobsHold me closer ⚜
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N7. Robin BengtssonInnocent love pins


WYNIKI 1 RUNDY - MELFEST 2022:

Uczestnicy 2 rundy #melfest:

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N1. LIAMOO Bluffin ⚜
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N2. Niello & Lisa Ajax Tror du att jag bryr mig
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N3. Samira Manners I want to be loved
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N4. Alvaro Estrella Suave
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N5. Browsing CollectionFace in the crowd
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N6. John LundvikÄnglavakt pins
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N7. Tone SekeliusMy way
✔

WYNIKI 2 RUNDY - MELFEST 2022:


Uczestnicy 3 rundy #melfest:

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 1. Cazzi Opeia - I Can't Get Enough ✔
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 2. Lancelot - Lyckligt slut
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 3. Lisa Miskovsky - Best to Come
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 4. Tribe Friday - Shut Me Up
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 5. Faith Kakembo - Freedom pins
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 6. Linda Bengtzing - Fyrfaldigt hurra!
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 7. Anders Bagge - Bigger Than the Universe ⚜


WYNIKI 3 RUNDY - MELFEST 2022:

Uczestnicy 4 rundy #melfest:

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 1. Anna Bergendahl - Higher Power ✔
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 2. Lillasyster - Till our days are over
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 3. Malin Christin - Synd om dig
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 4. Tenori - La stella
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 5. Medina - In i dimman pins
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 6. Angelino - The End
SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 O2pC2lPsWdKW_620x310_YVUcd80N 7. Klara Hammarström - Run to the Hills⚜


WYNIKI 4 RUNDY - MELFEST 2022:



⚜ - zwyciezcy swoich półfinałów
pins - zwycięzcy dogrywek w półfinałach

✔ - artyści awansowali do finału z Andra Chansen

:sweden: :sweden: :sweden: FINAŁ MELODIFESTIVALEN 2022 :sweden: :sweden: :sweden:

Cornelia Jakobs - Hold Me Closer
Robin Bengtsson - Innocent Love
Liamoo - Bluffin
John Lundvik - Änglavakt
Anders Bagge - Bigger than the Universe
Faith Kakembo - Freedom
Klara Hammarström - Run to the Hills
Medina - In i dimman
Anna Bergendahl - Higher Power
Tone Sekelius - My Way
Theoz - Som du vill
Cazzi Opeia - I Can't Get Enough
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Sob 12 Mar - 14:13
Poziom tegorocznego Melo początkowo trochę mnie zawodził, ale później (jak to zwykle bywa) osłuchałem się z większością utworów i większą część nawet polubiłem. Większość tych lepszych propozycji znalazła się w finale, dlatego poziom dzisiejszego koncertu jak najbardziej mnie satysfakcjonuje.
Co do oczekiwań względem wyników... rozum gotowy na win Andersa, ale serce będzie się do końca votingu łudziło, że to się jednak nie zdarzy. Będą emocje. 0.0
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Sob 12 Mar - 23:02
Piękny wybór, nic chyba więcej pisać nie muszę.
:sweden: 12/12.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

iguś and CB93 lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Sob 12 Mar - 23:30
Zrobiono mi dobrze

marjuz, iguś, Sebek and CB93 lubią ten post

iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Nie 13 Mar - 17:52
Chyba nigdy się tak nie wydarłem na żadnych preselekcjach jak wczoraj po wynikach Melofestu. xD Ryczałem jak głupi z kilka minut i autentycznie nie mogłem się uspokoić. Serce Wygrana Cornelii to był tak przepiękny moment, który na pewno zapamiętam na długo. <3 Od momentu jej występu w 1szym półfinale słucham Hold Me Closer absolutnie codziennie i aż ciężko mi opisać jak bardzo pokochałem ten utwór. Serce 4 Co tu dużo mówić, każdy element tej piosenki - instrumental, tekst, wokal, występ, emocje, autentyczność - to absolutny majstersztyk. Warto było czekać na wczorajszy dzień. Szwecja wskakuje do mojego top1 Eurowizji 2022 i jestem przekonany, że pozostanie tam nawet po majowym konkursie. Cieszę się, że Szwecja jest z nami w semi, bo oznacza to, że już wtedy będę mógł wesprzeć Cornelię votami.  Zakochany

Dla formalności, 12+/12.

Sebek and CB93 lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 263
Płeć : Male
Skąd : Poznań

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Nie 13 Mar - 18:26
Cornelia jest świetna, rzadko się zdarza że Live jest lepszy niż mp3. Top3 Esc ma być a w sumie wygrana najlepiej.

iguś lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Sro 30 Mar - 11:29
Tak jakby wydawało mi się że Szwecja w ostatnich latach została dogoniona przez resztę państw na Eurowizji i te popowe kawałki już nie robiły na nikim wrażenia tak jak kiedyś Loreen i Mans. W tym roku jednak Szwecja jak dla mnie znów totalnie poza konkurencją ale i też reszta Europy się zbytnio nie popisała poziomem bo nie widzę tu żadnego zagrożenia dla Cornelli, no chyba że konkursem zawładnie polityka zamiast muzyki, oby nie.

Piękny utwór 12/12

No i nie wiem co sobie Szwedzi myśleli masowo głosując na tego łysego dziada w finale Melodifestivalen, masakra.

CB93 and justi578 lubią ten post

vv.
vv.
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kaliopi

Liczba postów : 47
Płeć : Other / Decline to state

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Czw 14 Kwi - 20:22
ja też uważam, że zasłużyła na tego Oscara’19 za najlepszy song

https://jsa.opi.org.pl/home/login mówi 2/10

Dawid and marjuz lubią ten post

justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 206
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Czw 14 Kwi - 21:58
Niesamowicie podoba mi się ta piosenka. Od pierwszego przesłuchania się zakochałam. Nie obrażę się, jeśli wygra Uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Pią 29 Kwi - 0:09
Cornelia ma ładny wokal, a zwrotki są dość klimatyczne, ale refren jakoś zupełnie mi nie leży. Brakuje w nim jakiegoś rytmu, składu. Rozumiem, że może się podobać, ale te wszechobecne jęki zachwytu wydają mi się jednak trochę na wyrost.

Luna lubi ten post

marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1256
Wiek : 23

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Pią 29 Kwi - 0:41
„Umami” to słowo, które wyraża połączenie pyszności („umai”) oraz esencji, smaku, natury („mi”). Ikeda sądził, że da się w nim wyróżnić smak, który nie jest tylko wynikiem kombinacji kanonicznych smaków: słodkiego, słonego, kwaśnego i gorzkiego, lecz osobną jakością.

Ten utwór posiada duże pokłady muzycznego umami, bo jakby się zastanowić dlaczego tak wpada w ucho i szeroko się podoba, trudno to wyjaśnić. Jakby ktoś przedstawił mi protokół piosenki to na papierze pewne nie robiłoby to wrażenia - szwedzki pop, tekst o rozstaniu jednak dość sztampowy, występ to jakieś kółko co się kręci i siedzenie po turecku, strój to cekiny i czarne spodnie, a wokalistka przed selekcjami była anonimowa.

To co odróżnia Cornelię i ten utwór od typowej szwedzkiej papki to coś co nazwałbym "organicznością". Cornelia śpiewa jak trochę nie umiała, jakby tą chrypę w głosie miała bo nie założyła kurteczki na wietrze, robi różne niekontrolowane ruchy i miny na scenie i wygląda na bardzo pobudzoną. Jakby to wszystko było nieprzygotowane, a na scenę ją zabrano po dwóch butelkach wina o 1:37. To co najważniejsze - pierwsza reakcja jest wyśmienita i można nie myśląc zbytnio nacieszyć się tą kumulacją. Niemniej od marca spory spadek u mnie, tak jakby receptory smakowe trochę przyzwyczaiły się do tego muzycznego smaku. 8/12


.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Fenistil lubi ten post

Sponsored content

SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer) - Page 2 Empty Re: SZWECJA: Cornelia Jakobs (Hold Me Closer)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach