Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) Empty ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami)

Pią 15 Paź - 18:42
Zwyciężczynią rosyjskich preselekcji i reprezentantką :russia: Rosji na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu została
Tanya Mezhentseva w piosnce pt. Mon Ami
(Mój przyjaciel).

ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) 700_6179450182682c6ffdcd4288

Tanya (znana również jako "Tatyana") pochodzi z Moskwy. Młodej artystce konkurs Eurowizji dla dzieci nie jest obcy, gdyż w 2019 w duecie z Denberelem Oorzhakiem reprezentowała swój kraj na Eurowizji Junior w Gliwicach z piosenką A Time For Us.

:srussia: OFICJALNE WIDEO :srussia:



ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) Rosja10


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Pon 8 Lis - 16:08, w całości zmieniany 4 razy
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) Empty Re: ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami)

Pią 15 Paź - 18:55
Rosja w tym roku postawiła na rozbudowane preselekcje do Eurowizji Junior 2021 i są one bardziej złożone niż te do dorosłej Eurowizji - wszystko wskazuje na to, że kraj ten do tematu podchodzi bardzo poważnie.

ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) 1f4a0  Z końcem września skończył się czas nadsyłania zgłoszeń do preselekcji;
ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) 1f4a0 Wybrana do dalszego etapu część zgłoszeń została poddana ocenie podczas przesłuchań w Moskwie;
ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) 1f4a0 Na tej podstawie zostali wyłonieni finaliści rosyjskich preselekcji do Eurowizji Junior.

Akademia Muzyczna Igor Krutoya w Moskwie, odpowiedzialna za pierwszy i drugi etap selekcji poinformowała o rekordowym zainteresowaniu, nadesłano blisko 600 zgłoszeń. Do drugiego etapu przesłuchań na żywo zaproszono 65 młodych artystów i artystek, ostatecznie do finału wybrano 11 z nich:

Polina Etchik / OCHECHI / Dinara Khametova / Tanya Mezhentseva / Lol & Pop / Andrey Dobryshev / Nikita Varentsov / Maria Gulevich / Murad Kushlaev / Sofia Fomenko / Elizaveta Trofimova / Yulia Favrilova / Tania Sania

Finał rosyjskich preselekcji do Eurowizji Junior 2021 odbędzie się w Moskwie 30 Października. Zwycięzcę wybiorą widzowie (głosowanie online) oraz jury w stosunku 50/50.


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Sro 20 Paź - 21:11, w całości zmieniany 1 raz

Liver lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) Empty Re: ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami)

Wto 19 Paź - 20:57
Znane są już piosenki w rosyjskich preselekcjach:

Polina Etchik – “Vremya mechtat” (Czas by śnić)
OCHECHI – “Siyay” (Lśnij)
Tanya Mezhentseva – “Mon ami” (Mój przyjaciel)
Lol & Pop – “Tantsuy” (Tańcz)
Andrey Dobryshev – “100 dorog” (100 dróg)
Nikita Varentsov – “7.40”
Maria Gulevich – “Moy mir” (Mój świat)
Murad Kushlaev – “Naivnaya” (Naiwna)
Sofia Fomenko – “Hey Mom”
Liza Trofimova – “Zachet”
Yulia Favrilova – “Moyo imya lyubov” (Moje imię to miłość)
Tania Sania – “Zakruzhit” (Wir)

Wszystkie utwory są dostępne na stronie http://vote.jesc-russia.com . Przyznam, że poziom lepszy od niejednych Krajowych Eliminacji Przypał

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) Empty Re: ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami)

Sro 27 Paź - 18:37
Zwyciężczynią preselekcji została Tanya Mezhentseva z utworem "Mon ami".


.....................................


ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) Laura-poldvere-laura
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) Empty Re: ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami)

Sob 30 Paź - 15:05
Mało ambitna, ale bardzo przyjemna piosenka do potupania nóżką. W 2019 to głównie Tatyana ciągnęła rosyjski występ i ciekawi mnie jak teraz zaprezentuje się w tak odmiennym repertuarze.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) Empty Re: ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami)

Sob 30 Paź - 16:18
No to ja też się wypowiem o rosyjskiej piosence, bo takie uptempo dla ubogich, tak wiem że to konkurs Junior i nie powinno się mieć jakiś wygórowanych oczekiwań - ale mimo wszystko jest to konkurs międzynarodowy. Początek instrumentalu jakby zerżnięty z Piratów z Karaibów, potem w sumie nic się za bardzo nie dzieje, na pewno wyróżnia się na tle reszty jakąś melodyjnością, co sprawia że może komuś wpaść w ucho ten kawałek. Jednak czuję się głęboko zawiedziony tym wyborem, bo rosyjskie preselekcje do Juniora były pełne dobrych piosenek na Eurowizję Junior, w tym moje faworytki z grupy OCHECHI .


@Fenistil dziś już są dostępne wszystkie występy z rosyjskiego NF do ESC Junior, tu występ zwyciężczyni:



.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Fenistil lubi ten post

Sponsored content

ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami) Empty Re: ROSJA - JESC 2021: Tanya Mezhentseva (Mon Ami)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach