Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś propozycji brytyjskiej?

0 - 0%
2 - 25%
0 - 0%
1 - 13%
2 - 25%
1 - 13%
0 - 0%
1 - 13%
0 - 0%
1 - 13%
 
Wszystkich Głosów: 8
 
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Pią Paź 22, 2021 9:13 pm
[postbg=https://i.servimg.com/u/f51/19/62/66/77/bckgrd10.jpg]
:unitedkingdom: Wielka Brytania wybrała! Reprezentantem kraju na Eurowizję w Turynie został Sam Ryder z utworem SPACE MAN

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) AVvXsEj_vLDVPsm6ZunFI4F_z2y0z1kIuu26uSb11Hlq8PucnbJil3RRDcfJ5vxTcyWSPL1ysSxBBmB-gSYx-l3nIQETn_Y8piVcPUv5MYZQEG_4fRlc5VvNP2ydzocHJSWKvYXVTSHSp1ATyWFC7f-Y0zrLMVmoQe5tcgVapqzJ6YUkfhmPAPtGvk_3IOlq_A=s16000

Sam Ryder to brytyjski wokalista oraz gitarzysta pochodzący z Essex, związany z branżą muzyczną od 2009 roku jednak jego popularność nadeszła w 2020 roku gdy rozpoczął nagrywanie coverów w aplikacji TikTok, coverował utwory takich artystów jak Lady Gaga, Adele, Rihanna czy Sia. Eurowizyjny utwór "Space Man" został napisany przy współpracy z Amy Wadge, Max Wolfgang oraz Sam Robinson

:unitedkingdom: SAM RYDER - SPACE MAN :unitedkingdom:

(Oficjalny teledysk)


SAM RYDER - SPACE MAN:

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Esc_unitedkingdom


Ostatnio zmieniony przez Wilk dnia Czw Mar 10, 2022 5:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

Yngwie / admin lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Pią Paź 22, 2021 9:17 pm
:unitedkingdom: Wybór Wielkiej Brytanii nastąpi przy współpracy z z TaP Music, teamem współpracującym między innymi z Dua Lipa, Lana Del Rey czy Ellie Goulding.  https://www.bbc.co.uk/news/entertainment-arts-58753193

Potencjalnym reprezentantem może być więc ktoś z tego grona https://tap-music.com/artists/?fbclid=IwAR0v4TDX9nkK7l95hIMz2vBq_S6I7hCxGMpXOzqvvesCzK9045tEOFTR0-U  - raczej jednak pomijając te najbardziej znane nazwiska.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Czw Mar 10, 2022 3:13 pm
Reprezentantem UK został Sam Ryder, z utworem "SPACE MAN".


.....................................


WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Laura-poldvere-laura
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Czw Mar 10, 2022 3:15 pm
Jak dla mnie największe pozytywne zaskoczenie tego sezonu, może nie będzie to mój ulubiony kawałek z tej edycji Eurowizji, ale na pewno jest to całkiem przyzwoity utwór, od bardzo dawna UK nie wystawiło nic tak ciekawego i z potencjałem.

7/12

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Czw Mar 10, 2022 6:52 pm
UK z kolejną nudną piosenką, kto by się spodziewał... Nie wyróżnia się to niczym, nie wpada w ucho, tekst też nie zachwyca. Po prostu takie nic. UK po raz kolejny szorowanie dołów...

Dawid and Dastame lubią ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Czw Mar 10, 2022 7:19 pm
Dla mnie jest to jedna z najlepszych tegorocznych piosenek. Bardzo podoba mi się teledysk i to w obu wersjach. Mam nadzieję, że w tym roku Wielka Brytania zostanie doceniona
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Sob Mar 12, 2022 9:55 am
Ja nie wiem czy jestem jakaś pierdolnięta, bo nie czaje czemu ludzie tak się tym podniecają. Jak niektóre piosenki mnie w tym roku irytują to przy tej nie czuje nawet tego. Nie zdziwię się jak nie ogarnia na żywo tych gór i uk znajdzie się znowu max na 21 miejscu.
0/10 Powinien wystąpić w stroju Buzza Astrala

Fenistil and Drover lubią ten post

Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Nie Mar 13, 2022 9:19 pm
Od pierwszych nut kojarzy mi się z "Your song" Eltona Johna i ogólnie brzmi trochę Eltonowo. Odbiór - pozytywne zaskoczenie, piosenka mnie rusza (w przeciwieństwie do szwedzkiej) nie jest perfekcyjna ani odkrywcza ale jednak uderza w jakieś podświadome skojarzenia. Jestem ogromnie ciekawa występu na żywo.
Życzę jak najlepiej w maju Uśmiech

Edit: 17.03
Ta wersja kupiła mnie w 100%, ciary, ciary, ciary Zakochany Sam tak świetnie sobie radzi, czuje to, co śpiewa, miazga.
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1250
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Nie Mar 20, 2022 7:13 pm
Dla państw wielkiej "5" z pełną mocą działają prawa Murphy'ego - jeśli coś może pójść źle, to pójdzie źle. Mega gwieździe tik-toka tak te zasięgi pomogą w głosowaniu, jak teraz w nabijaniu wyświetleń; ten potężny 1 mln ma też jedzenie sałatki, a 1,4 xnt teledysk Roneli. EDM na poziomie Crone, w teledysku sie broni jeszcze i czuć że ma to jakąś "duszę", ale pewnie w Turynie się spłyci i będzie 21 miejsce.

Najbardziej mnie śmieszy ten występ na żywo. Ludzie w komentarzach są zachwyceni jak on to pięknie nie śpiewa, a co kilka sekund wydaje z siebie dźwięk porownywalny z oskórowanym kotem. Pierwsza moja reakcja była dość pozytywna, teraz ciężko mi to słuchać. 4/12


.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid and Drover lubią ten post

Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Wto Mar 22, 2022 6:31 pm
Dastame napisał:Ja nie wiem czy jestem jakaś pierdolnięta, bo nie czaje czemu ludzie tak się tym podniecają. Jak niektóre piosenki mnie w tym roku irytują to przy tej nie czuje nawet tego. Nie zdziwię się jak nie ogarnia na żywo tych gór i uk znajdzie się znowu max na 21 miejscu.
0/10 Powinien wystąpić w stroju Buzza Astrala

Ludzie się podniecają bo nie jest to typowa absolutna sraczka z Wielkiej Brytanii. Większość ich zgłoszeń była słaba, albo beznadziejna od 20 lat lub więcej. We mnie ta piosenka wywołuje pewną ekscytację i sprawia słuchanie mi jej radość.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Wto Mar 22, 2022 7:03 pm
Iker napisał:
Dastame napisał:Ja nie wiem czy jestem jakaś pierdolnięta, bo nie czaje czemu ludzie tak się tym podniecają. Jak niektóre piosenki mnie w tym roku irytują to przy tej nie czuje nawet tego. Nie zdziwię się jak nie ogarnia na żywo tych gór i uk znajdzie się znowu max na 21 miejscu.
0/10 Powinien wystąpić w stroju Buzza Astrala

Ludzie się podniecają bo nie jest to typowa absolutna sraczka z Wielkiej Brytanii. Większość ich zgłoszeń była słaba, albo beznadziejna od 20 lat lub więcej. We mnie ta piosenka wywołuje pewną ekscytację i sprawia słuchanie mi jej radość.

to niewiele ci trzeba do radosci
Sponsored content

WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN) Empty Re: WIELKA BRYTANIA: Sam Ryder (SPACE MAN)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach