Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

+16
Bluee
Luna
Kuba
CzerwonePaznokcie
Aro
Skrzeczek
Drover
monkeyy
Aleks
Yngwie / admin
Fenistil
Iker
marjuz
Dawid
Sebek
iguś
20 posters
Go down

Na ile oceniasz reprezentanta Francji?

3 - 18%
0 - 0%
1 - 6%
2 - 12%
2 - 12%
1 - 6%
2 - 12%
1 - 6%
1 - 6%
1 - 6%
3 - 18%
 
Wszystkich Głosów: 17
 
avatar
CzerwonePaznokcie
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi) - Page 2 Empty Re: FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

Sob 16 Lut - 11:02
Szkoda.
Chimene Badi o wiele wiele lepsza. Nóżka aż sama chodziła.
Seemone też ciekawa.
O wiele bardziej zasługiwały na wygraną.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi) - Page 2 Empty Re: FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

Sob 16 Lut - 11:26
Słaby teledysk. Bilal sobie siedzi i śpiewa oraz stoi i śpiewa. Mimo braku sympatii do utworu, liczyłem na coś lepszego, bo pewnie live będzie wizualnie robił wrażenie.
Luna
Luna
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 86
Płeć : Female

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi) - Page 2 Empty Re: FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

Pon 18 Lut - 14:17
Piosenka nie zrobiła na mnie wrażenia, myślałam, że chociaż podwyższę ocenę po obejrzeniu wykonania na żywo, ale nie. Zostaje 4. Taki sobie utwór, może sobie lecieć gdzieś w tle gdy coś robię i mnie nie drażnić, ale żadnych uczuć we mnie nie wywołuje. W tym roku Francja nie dostanie ode mnie głosu w finale, a szkoda, bo przez 3 ostatnie lata słałam na nich SMSy. I niech Bilal popracuje nad prezentacją sceniczną, bo o ile wspominki z dzieciństwa wystarczyły na Destinasją, to na właściwej Eurowizji już nie. I nad głosem też niech popracuje.
avatar
Bluee
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33
Płeć : Male

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi) - Page 2 Empty Re: FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

Pon 18 Lut - 23:25
Utwór z Francji jest właściwie okej i nic więcej. W audio dobrze się tego słucha ale Bilal podczas występu wypada średnio. Raczej zgarnie punkty głównie za swój wygląd. Mi jego wygląd nie przeszkadza, to jego styl i tyle no ale dla innych to może wydawać się jednak kontrowersyjne. 5/10
syguu
syguu
Użytkownik
Użytkownik
Klan : San Remiarz

Liczba postów : 216
Płeć : Female
Wiek : 24

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi) - Page 2 Empty Re: FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

Pią 22 Lut - 16:05
Francuskiej piosenkę mogę dać maksymalnie 4/12. Wszystkie piosenki ze stawki Destination Eurovision usłyszałam pierwszy raz dopiero podczas finału, więc mogłam je ocenić jak normalny, niedzielny widz. Roi jest taką średnią, trudną do zapamiętania piosenką więc dlatego daję taką niską notę. Szkoda, że nie wygrała Chimene Badi, bo jedynie jej utwór słucham do dziś.
avatar
Charmoiselle
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Wiek : 27

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi) - Page 2 Empty Re: FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

Nie 24 Lut - 15:56
Jestem na nie. Niczym się niewyróżniająca, eurowizyjna ballada z nie najlepszym wokalem, delikatnie ujmując. Gdyby Francja musiała przechodzić przez półfinał, nie wypuściłabym jej z niego.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi) - Page 2 Empty Re: FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

Pią 1 Mar - 21:48
Ciężko mi się było zebrać z rejestracją tak samo z jak napisaniem pierwszego posta na forum zastępczym po upadku naszego starego oficjalnego forum... ale po chwili zastanowienia stwierdzam że dobrze byłoby aby mój pierwszy post był optymistyczny i dodatkowo w temacie mojego ulubionego wykonawcy i piosenki w tym roku więc przychodzę właśnie tutaj napisać że Bilal jest moim faworytem, porównując z podobną postacią eurowizyjną ma na pewno gorszy głos niż Conchita ale bardziej przystępną piosenkę która mi się podoba i często sobie oglądam ten jego występ, uwielbiam tekst, przesłanie to cudo a korona z dłoni - super motyw. W pewnym momencie piosenka jest żywsza z fajną choreo co dla mnie jest kolejnym atutem, za Conchitą szczerze napiszę jakoś nie przepadałem ale Bilala kupuje w całości, kocham!  Serce  12 pkt


Ostatnio zmieniony przez Wilk dnia Wto 28 Maj - 16:52, w całości zmieniany 1 raz
Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi) - Page 2 Empty Re: FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

Wto 16 Kwi - 12:15
Przepraszam, jednak muszę wpleść tutaj polityczny wątek. Po raz ostatni, nigdy więcej.
Na przestrzeni ostatnich wydarzeń, dochodzę - może i do głupiego - wniosku, że wybór tego reprezentanta pokazuje, w jakiej sytuacji polityczno-społecznej jest Francja. Piosenka słabiutka.

3/12
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi) - Page 2 Empty Re: FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

Pią 14 Cze - 18:46
Jeśli chodzi o wynik na Eurowizji było to rozczarowujące max. spodziewałem się bardzo wysokiego miejsca u widzów a tu jury okazało się bardziej przychylne, krzywdzący rezultat końcowy bo piękny staging i niesione przesłanie ze sceny zasługiwało na więcej. Bilal dla mnie i tak wygrał swoją osobowością i tym jakie starania włożył w swój występ Serce

"We are all kings/queens"
Sponsored content

FRANCJA: Bilal Hassani (Roi) - Page 2 Empty Re: FRANCJA: Bilal Hassani (Roi)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach