Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

FINLANDIA: HIM - Join Me (In Death)  Empty FINLANDIA: HIM - Join Me (In Death)

Nie 31 Paź 2021, 09:19
Witam w 47. edycji PdF w Helsinkach. Cofając się do lat 90-tych znów zabieram was na zimną północ, :finland: Finlandię będzie reprezentował fiński zespół love metalowy (vel gothic rockowy) HIM w utworze Join Me (In Death). Singiel po raz pierwszy pojawił się na drugim albumie zespołu Razorblade Romance wydanym w 1999 roku.
Utwór w tym samym roku pojawił się również w filmie "Trzynaste piętro".




This world is a cruel place
And we're here only to lose
So before live tears us apart let
Death bless me with you...


:sfinland: :sfinland: :sfinland:


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Sro 03 Lis 2021, 20:27, w całości zmieniany 1 raz

CB93 lubi ten post

Darka
Darka
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 256
Płeć : Female
Wiek : 25

FINLANDIA: HIM - Join Me (In Death)  Empty Re: FINLANDIA: HIM - Join Me (In Death)

Pon 01 Lis 2021, 20:33
Wspomnienia aktywowane. Słuchałam bardzo często tą piosenkę jak miałam 12 lat. Uwielbiam jej klimat i to, że daje odczucie takiego zimna

Yngwie / admin lubi ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

FINLANDIA: HIM - Join Me (In Death)  Empty Re: FINLANDIA: HIM - Join Me (In Death)

Pon 01 Lis 2021, 21:31
Darka napisał:Wspomnienia aktywowane. Słuchałam bardzo często tą piosenkę jak miałam 12 lat. Uwielbiam jej klimat i to, że daje odczucie takiego zimna

O dokładnie, u mnie też wspomnienia dawnych lat, HIM był jednym z moich ulubionych zespołów, a głos Villego Valo do dziś mi się mega podoba - bardzo charakterystyczny. Co do teledysku to fakt, wieje chłodem, ale też pięknie wyeksponowali czerwień będącą oczywiście symbolem miłości.
Sponsored content

FINLANDIA: HIM - Join Me (In Death)  Empty Re: FINLANDIA: HIM - Join Me (In Death)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach