Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose Empty LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose

Nie 31 Paź - 20:11
:lebanon: Liban w 47. edycji PdF reprezentować będzie Sting & Cheb Mami z utworem Desert Rose. Utwór poraz pierwszy pojawił się na albumie Stinga pt. Brand New Day wydanym w dniu 28 września 1999 roku. :lebanon:
skrut by WILK: +2:16


Ostatnio zmieniony przez KarolStark dnia Czw 4 Lis - 20:53, w całości zmieniany 5 razy

Szymek79 and Rahei lubią ten post

avatar
Gość
Gość

LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose Empty Re: LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose

Nie 31 Paź - 20:14
oboze ale ORIENTALNY odjazd mega muza mega horses mega vibe az mam ochote wsiasc na konia tym razem normalnego w sensie animal zwierze takie nie i hop hop po piasku Wink
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose Empty Re: LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose

Wto 2 Lis - 15:13
Piękny song….

KarolStark lubi ten post

Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 539
Płeć : Male

LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose Empty Re: LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose

Wto 2 Lis - 16:35
Kiedy wydawało się, że Sting nie nagra już nic naprawdę ciekawego i istotnego trafiło mu się to nagranie. Bardzo dobry wybór tyle, że mógł się równie dobrze pojawić w edycji '00 bo na singlu to nagranie zostało wydane w 2000 roku. Wink

KarolStark lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose Empty Re: LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose

Wto 2 Lis - 16:58
Szymek79 napisał:Kiedy wydawało się, że Sting nie nagra już nic naprawdę ciekawego i istotnego trafiło mu się to nagranie. Bardzo dobry wybór tyle, że mógł się równie dobrze pojawić w edycji '00 bo na singlu to nagranie zostało wydane w 2000 roku. Wink

a ja jestem taka sprytna i wystawilam go w lata 90s

Dawid, Daniell, KarolStark, Darka, Szymek79, Łosoś and Sebek lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose Empty Re: LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose

Czw 4 Lis - 20:01
Piosenka oki ale bardzo mnie nurtuje...

KarolStark napisał:skrut by WILK: +2:26
Czemu chcesz wyciąć prawie że cały charakterystyczny refren ze skrótu? Myśli Bo w przypadku mojego skrótu twój fragment będzie się kończył na 3:06.

KarolStark lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose Empty Re: LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose

Czw 4 Lis - 20:53
Wilk napisał:Piosenka oki ale bardzo mnie nurtuje...

KarolStark napisał:skrut by WILK: +2:26
Czemu chcesz wyciąć prawie że cały charakterystyczny refren ze skrótu? Myśli Bo w przypadku mojego skrótu twój fragment będzie się kończył na 3:06.

zmienilam KOCHAM CIE

Dawid, KarolStark and Wilk lubią ten post

Sponsored content

LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose Empty Re: LIBAN: Sting & Cheb Mami - Desert Rose

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach