Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

LIECHTENSTEIN: Erben der Schöpfung - Eine Rose für den Abschied Empty LIECHTENSTEIN: Erben der Schöpfung - Eine Rose für den Abschied

Wto 23 Kwi - 16:03
:liechtenstein: :liechtenstein: :liechtenstein:

LIECHTENSTEIN: Erben der Schöpfung - Eine Rose für den Abschied 120-erbenderschoepfung-3

Na którymś wieczorku, Łosoś stwierdził, że "w Liechtensteinie jest największe stężenie metalu na kilometr kwadratowy" (czy jakoś tak :P). Wobec tego, nie mogłem postawić tu na inne brzmienie. Ostatnio udało mi się polecieć wysoko, teraz będzie twarde lądowanie Szeroki uśmiech

:liechtenstein: AUDIO :liechtenstein:
(skrót 3:03 - 3:53)
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

LIECHTENSTEIN: Erben der Schöpfung - Eine Rose für den Abschied Empty Re: LIECHTENSTEIN: Erben der Schöpfung - Eine Rose für den Abschied

Wto 23 Kwi - 20:00
A dla mnie to twój najlepszy wybór od czasów PdF. Szeroki uśmiech Dobrze się tego słucha, bardzo fajny klimat. I liczę, że jednak ludzie docenią takie brzmienie. Powodzenia. Wink
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

LIECHTENSTEIN: Erben der Schöpfung - Eine Rose für den Abschied Empty Re: LIECHTENSTEIN: Erben der Schöpfung - Eine Rose für den Abschied

Czw 25 Kwi - 1:51
Z reguły nie przepadam za Twoimi wyborami i pomimo iż tak samo jest i tym razem, to bardzo doceniam Cię za to, że zawsze wybierasz bardzo niestereotypowo i nie sugerujesz się przy wyborze, tym co słuchają inni - konsekwentnie idziesz własną drogą. Tak jak powiedziałem - to nie mój kawałek chleba, jednak życzę powodzenia! Uśmiech
Sponsored content

LIECHTENSTEIN: Erben der Schöpfung - Eine Rose für den Abschied Empty Re: LIECHTENSTEIN: Erben der Schöpfung - Eine Rose für den Abschied

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach