Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2  Empty ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2

Pon 22 Lis 2021 - 22:39


Skrót 2:10 - 2:50


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Nie 12 Gru 2021 - 17:15, w całości zmieniany 1 raz
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2  Empty Re: ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2

Wto 23 Lis 2021 - 19:49
Tutaj przy okazji tego tematu pokaże mój mega autograf >link< na którym się podpisała Dua Cipa x
Kochana Serce 1

Nawet nie próbujcie mnie tu typować bo to pewnie znowu @syguu queen bo jakżeby inaczej. U mnie :unitedkingdom: w radiach teraz śmiga często singiel Duy z Elton John a tutaj ktoś sięgnął po jakiś mało znany kawałek z pierwszej płyty... Lepiej było je_nąć Prisoner z Mileną Cytrus to byłby dopiero sztos.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2  Empty Re: ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2

Wto 23 Lis 2021 - 20:02
O proszę, to jest akurat jedna z moich ulubionych piosenek od niej. Szkoda, że jej kariera muzyczna nie poszła bardziej w takim kierunku. Również uważam, że to może być @syguu. Gdyby @contratiempo powróciła do konkursu typowanie jej też nie byłoby głupie. Może @Szymek79 chciał nas zaskoczyć? Może i nietrafny strzał, ale zauważyłem u niego zamiłowanie do piosenek o podobnej tematyce, więc kto wie.

Dwie osoby już wystawiły w tym konkursie tą wokalistkę i byli to @barti i @Wilk, ale wątpię, by to był któryś z nich, wtedy spodziewałbym się jakiegoś bopa.

Wilk lubi ten post

avatar
Xytros
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 70
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Warsaw

ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2  Empty Re: ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2

Wto 23 Lis 2021 - 20:20
Jedna z lepszych piosenek Duy, której jeszcze nie słyszałem w radiu, mimo wszystko Physical nadal bezkonkurencyjne, jeśli miałbym kogoś zatypować z tą piosenką, pewnie padłoby na Def, jeśli jeszcze by była z nami ale skoro jej nie ma to mój typ idzie w kierunku @Wilk
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2  Empty Re: ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2

Nie 5 Gru 2021 - 13:28
knock knock knock... ktoś tu poszedł nieco na łatwiznę z Duą Lipą, ale w przypadku tej piosenki nie jest to żadną ujmą. Room For 2 jedna z tych piosenek, którą Dua w dużej części śpiewa w tym swoim półszeptanym tonie, który uwielbiam. Refren jest stonowany, ale też dziwnie hipnotyzujący i uzależniający. Końcówka pozostawia nas w pewnym niepokoju, dzięki czemu czuje się niedosyt. Według mnie w tym temacie ukrywa się @Batiooo .

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2  Empty Re: ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2

Czw 9 Gru 2021 - 22:40
Ktoś to dawno temu puścił na wieczorku. @Szymek79 @Wilk albo @Drover, nie pamiętam niestety konkretnie. Wystawienie Duas to nie jest szczyt kreatywności, ale akurat ten kawałek jest całkiem dobry i mocno inny od popuwy, którą teraz robi Lipa. Myślę, że ktoś chciał się podszyć pod @Wilk, ale nie wiem kto...
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2  Empty Re: ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2

Nie 12 Gru 2021 - 3:43
No @syguu queen z pełną premedytacją się podszywa pode mnie po raz trzeci w edycji anonimowej i pewnie ma z tego super ubaw. Nie zdziwię się jak w kolejnej edycji ukrytej pójdzie o krok dalej i wystawi Doda queen, Diodato lub Milene Cytrus.
Sponsored content

ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2  Empty Re: ALBANIA: Dua Lipa - Room For 2

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach