Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Nie 12 Kwi - 12:51
ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Tinashe-1xtra-thatgrapejuice1

Velkomin;
Wcześniej było pop-country, teraz czas na inną odmianę amerykańskiej muzy.
I hope you'll enjoy it Szeroki uśmiech


:iceland: :usa: :usa: :iceland:


(skrót od 1.45)
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty Re: ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Nie 12 Kwi - 14:02
Kocham, od razu wpadła mi w ucho po pierwszym przesłuchaniu albumu. ❤ Wybór moim zdaniem jeszcze lepszy od Shanii.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty Re: ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Nie 12 Kwi - 16:39
Nie zrobię bylejakiego ctrl+c ctrl+v twojej wypowiedzi z mojego tematu ale w sumie to bym mógł.

"Save Room For Us" wpadło na moją plejkę jeszcze szybciej niż twój poprzedni wybór. Uwielbiam w utworach nawiązania do minionych dekad, a tu je zdecydowanie słychać. Nośnie, wakacyjnie, nowocześnie - :armenia: się jara. xD Słucham już któryś raz z kolei. Powodzonka!
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty Re: ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Nie 12 Kwi - 22:42
Wydaje mi się, że słyszałem o tej wokalistce, ale nie znałem do tej pory jej twórczości. A być może to błąd! Bardzo porządna propozycja, co prawda mam wrażenie, że jakby była śpiewana przez kogoś innego, to mogłaby o wiele mniej mi się podobać, bo z reguły nie jestem fanem takich brzmień, ale w tym konkretnym przypadku wszystkie elementy składają się w bardzo przyjemną całość. Nie jest to miłość od pierwszego przesłuchania, ale jak napisałem na początku naprawdę porządny utwór, który być może spodoba mi się jeszcze bardziej z biegiem czasu Uśmiech Powodzenia!
Batiooo
Batiooo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 305
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty Re: ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Pon 13 Kwi - 12:11
Znałem wcześniej Tinashe, ale akurat nie tą piosenką. Muszę przyznać że hitnęła mnie już za 1 razem i od wczoraj nie może mi wyjść z głowy <3 Powodzenia!
avatar
Gość
Gość

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty Re: ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Pon 13 Kwi - 16:45
Piosenka bardzo w KPowym stylu, która lubi być wysoko, oczywiście piosenka wchodzi do ucha dzięki swojej rytmice, łatwy w odbiorze dzięki czemu może nam towarzyszyć dosłownie wszędzie, szkoda tylko, że nie czuć w tym jakiegoś pazura, który by podkreślił w sumie nie wiem co ale żeby pozostawił po sobie coś mocniejszego, jednak są to tylko moje małe subiekcje. Finał już jest a w nim na pewno godne obronienie tytułu Szeroki uśmiech
Powodzenia :P
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty Re: ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Pon 13 Kwi - 20:22
Nawet przyjemny utwor, zapamiętałem go już po pierwszym razie, mimo że za dużo się tutaj nie dzieje. Może lekko naciągane, ale czuję takie "retro vibes".  Wybór na "+", czyli Ty u mnie 2 razy pod rząd ok Szeroki uśmiech
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty Re: ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Wto 14 Kwi - 16:50
Muszę przyznać, że przyciągający uwagę wybór. Głosowo przypomina mi trochę FKA twigs czy Solange, ale zdecydowanie w bardziej popowej wersji. Dobry wybór, powodzenia Uśmiech
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty Re: ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Nie 19 Kwi - 2:32
Islandia idzie za ciosem i dalej wystawia mega muze. Piosenka zacnie brzmi od początku do końca i raczej powalczy o wysoką pozycje ( jak nie to na tym forum są same pajace)
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty Re: ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Nie 19 Kwi - 19:32
Propozycja zgoła inna niż zwycięzca 1 edycji, jednak równie wciągająca. Życzę powodzenia i przełamania klątwy gospodarza, co udawało się do tej pory nielicznym (w 1 serii jak dobrze pamiętam, państwa-organizatorzy zebrali łącznie 6 dużych pkt także XD)
Sponsored content

ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us Empty Re: ISLANDIA: Tinashe - Save Room For Us

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach