Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

KAZACHSTAN: Łona i Webber - Gdzie tak pięknie? Empty KAZACHSTAN: Łona i Webber - Gdzie tak pięknie?

Pon 13 Gru 2021 - 23:42

skrót od 1:55
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

KAZACHSTAN: Łona i Webber - Gdzie tak pięknie? Empty Re: KAZACHSTAN: Łona i Webber - Gdzie tak pięknie?

Pon 27 Gru 2021 - 23:45
Ta piosenka już po pierwszym wysłuchaniu od razu wylądowała na mojej playliście i nie mogę przestać jej słuchać. Największym plusem tego tekstu o (g)dybach jest cudowna zabawa językiem, a melodia jest bardzo prosta, ale silnie uzależniająca.

Rahei lubi ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

KAZACHSTAN: Łona i Webber - Gdzie tak pięknie? Empty Re: KAZACHSTAN: Łona i Webber - Gdzie tak pięknie?

Czw 30 Gru 2021 - 12:09
"rodacy rozgdybani jak dziadowski bicz" zwrot ten przypomina mi dzieciństwo gdy mama powtarzała że jestem rozpuszczony jak dziadowski bicz z czego bicz zostało mi chyba do dzisiaj, w sumie zastanawiam się czy ten zwrot jest dalej w obiegu Myśli Mimo że cała ta edycja to nie moje klimaty to ten utwór jest całkiem przystępny i nienachalny, zgadzam się z Fen że fajny tekst.

Dawid and Rahei lubią ten post

Sponsored content

KAZACHSTAN: Łona i Webber - Gdzie tak pięknie? Empty Re: KAZACHSTAN: Łona i Webber - Gdzie tak pięknie?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach