Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WŁOCHY: Michele Bravi & Sophie and the Giants - Falene Empty WŁOCHY: Michele Bravi & Sophie and the Giants - Falene

Wto 11 Sty - 5:25

Ciao Serce 4 ostatni raz w tej serii. Myślę że warto będzie wspomnieć słów kilka o tym wyborze ale zrobię to w trakcie lub po wynikach a póki co... Godere della musica :sitaly:

Liver lubi ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WŁOCHY: Michele Bravi & Sophie and the Giants - Falene Empty Re: WŁOCHY: Michele Bravi & Sophie and the Giants - Falene

Sro 23 Lut - 0:34
Po porządnym osłuchaniu się ze wszystkimi piosenkami jestem dosyć pewny, że akurat Twoją niestety chyba lubię obecnie najmniej. Zawstydzony Nie znajduję w niej zupełnie nic dla siebie, ale patrząc po wynikach większość ma z nią dokładnie odwrotnie, więc chyba pozostaje mi cieszyć się Waszym szczęściem. Szeroki uśmiech
avatar
Gość
Gość

WŁOCHY: Michele Bravi & Sophie and the Giants - Falene Empty Re: WŁOCHY: Michele Bravi & Sophie and the Giants - Falene

Wto 1 Mar - 18:45
och WILCZKU musze Ci sie przyznac.. ze totalnie zakochalam sie w TWOIM UTWORZE... po prostu mega italiano bop schlager dupeczcka sie trzesie twerkuje maks i nie moge przestac... mega utwor.. poteznie zakonczylas SERIE... zycze mega sukcesow... twoja...edith (edyta)
Sponsored content

WŁOCHY: Michele Bravi & Sophie and the Giants - Falene Empty Re: WŁOCHY: Michele Bravi & Sophie and the Giants - Falene

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach