Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

+25
Wilk
Iker
Łosoś
Cheb
Skrzeczek
Dastame
Mrs.Nobody
Bluee
Yngwie / admin
Luna
Aro
Aleks
Finpo
marjuz
Morison
simonwolfi
KarolStark
Sebek
Fenistil
IgorBielak
iguś
monkeyy
Drover
Liver
CzerwonePaznokcie
29 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś słoweńskiemu duetowi?

8 - 40%
4 - 20%
3 - 15%
1 - 5%
0 - 0%
2 - 10%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 5%
1 - 5%
 
Wszystkich Głosów: 20
 
Triss
Triss
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Płeć : Female

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 3 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Wto 16 Kwi - 12:03
W tej piosence nie dzieje się nic, ale... coś mnie w tej piosence ujmuje, zatrzymuje na dłużej. Ta delikatność, o której napisała Darka, wywiera we mnie emocje nastolatki, które już dawno powinny wyparować. Zastanawiam się, w jaki sposób zamierzają się zaprezentować w Izraelu? Podobnie jak podczas EMA? Hmmm.
Jak Europa na to zareaguje?
10/12
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 3 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Nie 19 Maj - 12:44
Mój symboliczny jeden głos w finale poleciał na tę właśnie piosenkę. Podobała mi się od wygranej słoweńskich preselekcji, ale ich występ był super - podkreślał tę piosenkę, jeśli można tak powiedzieć. Bardzo minimalistyczny, skromny i nastrojowy. Bardzo fajne wytchnienie od wszystkiego, czego można się po eurowizyjnych piosenkach spodziewać.
Bardzo cieszę się że polskie jury i tele tak hojnie ich obdarowało punktami.
Kuba
Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 155
Płeć : Male
Wiek : 25
Skąd : Warszawa / Radom

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 3 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Pon 27 Maj - 21:16
Kuba napisał:Po pierwszym przesłuchaniu... brzmi strasznie nijako i monotonnie. I raczej nie widzę tu efektu Calm After The Storm, utwór jest po prostu nudny - to samo tyczy się występu, z trudem dotrwałem do końca.

Póki co wstrzymuję się od oceny... pierwsze wrażenia bywają mylne, a co innego zobaczyć coś przed TV, a trochę od niechcenia włączyć na telefonie Uśmiech niemniej zdziwię się, jak w ciągu paru dni bardziej przekonam się do tegorocznej :slovenia: Lol

Taak, od 16. lutego się trochę zmieniło. Czułem, że będzie grower - ale nie, że aż tak. Utwór przemówił do mnie zdecydowanie, choć bardziej od piosenki chyba sama parka - uczucia, które umieją przekazać na scenie, to coś niesamowitego. Wzrok i głos Zali, takie hypnotizin'. Prostota i powtarzalność jaką lubię. Sebi zdecydowanie ładnie wyróżniło się na tle stawki 18. maja i uważam, że zasłuzyli nawet na więcej, niż na 15. pozycję. Jest to jedna z tych propozycji, które moim zdaniem wspaniale wpływają na wizerunek konkursu i przez efekt motyla czynią go lepszym!

10 / 12
Sponsored content

SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi) - Page 3 Empty Re: SŁOWENIA: Zala Kralj & Gašper Šantl (Sebi)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach