Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantce Serbii?

2 - 20%
0 - 0%
2 - 20%
1 - 10%
3 - 30%
0 - 0%
1 - 10%
1 - 10%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 10
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Nie 3 Mar - 23:49
SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Nevena-bozovic-naslovna5-660x400

Tegoroczna edycja :serbia: "Beoviziji" za nami. W finale, głosami jury oraz widzów, triumfowała Nevena Božović, która będzie reprezentować bałkański kraj z utworem "Kruna".

:serbia: (AUDIO) :serbia:
:serbia: (LIVE) :serbia:


TEKST:

Pogled mili
Jedini dušu smiri
O volim te

Noć je duga
Bez tebe tuga
Ruku mi daj
Nikad ne puštaj

Everything for you
I give myself to you...

Neka me svet čuje sad
Životom branim te ja
Neka nas svi vide sad
Svako nek zna, da zauvek
Tvoja sam ja

Kruna je tvoja
Ljubavi moja
Želim da znaš
Da tebi pripada

Everything for you
I give myself to you...

Neka me svet čuje sad
Životom branim te ja
Neka nas svi vide sad
Svako nek zna, da zauvek
Volim te ja


:serbia: :serbia: :serbia: :serbia: :serbia:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Czw 21 Mar - 13:55, w całości zmieniany 2 razy
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Pon 4 Mar - 0:05
Bardzo dobry wybór jak na to co mieli. Gitarka w tle bardo mi się podoba, a dziewczyna głosowo daje rade. Piosenka na żywo zdecydowanie zyskuje. Mamy tu zdecydowanie zachowaną Serbie i to bardzo udanie. Jedyny minus że nie jest to za bardzo do zapamiętania i to może zaszkodzić. Dla mnie gdzieś w połowie tego roku, a że jest w słabszym semi to życzę finału.
7/12
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Pon 4 Mar - 6:27
Z 20-kilku piosenek pojechała akurat ta najmniej serbska, w dodatku nie mająca w sobie nic wyjątkowego. Szkoda. Mimo to, Serbia jakieś szanse na awans ma, bo Mołdawia to inny półfinał, więc może uda się im wyróżnić.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Pon 4 Mar - 12:09
Ballada jest co najwyżej poprawna i dotychczas nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Możliwe, że po wyjęciu ze stawki Beoviziji i włożeniu do stawki Eurowizji zacznie trochę mniej wtapiać się w tło i stanie się trochę bardziej zauważalna. Mimo wszystko na razie to dla mnie taka bieda wersja tegorocznej Mołdawii.

Ciekawe jest natomiast, że Nevena wraca do eurowizyjnych konkursów dokładnie co 6 lat - w 2013 była częścią Moje 3, a w 2007 startowała w Juniorze. Mamy więc kolejny powrót w tym roku! Uśmiech
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Pon 4 Mar - 16:35
Świetna piosenka, świetny występ live, chyba jak dotąd najlepszy wybrany na ESC damski głos, co roku mam piosenkę, która przez ogół jest lekceważona, a mi się strasznie podoba, już wiem na kogo padło tym razem Uśmiech Jedynym poważnym moim zdaniem zagrożeniem dla Neveny mógł być duet Natasa & Una i chyba coś w tym było, bo smsów od widzów dostały prawie 2x więcej niż drugi wykonawca w kolejności. Mimo wszystko, tym razem lepszą propozycję przepchnęło jury, a Serbia do mojej topki wjeżdża tak:

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) 7145fbfa9bfef


8/12
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Pon 4 Mar - 16:40
Żadna piosenka ze stawki Beoviziji początkowo mnie nie porwała, ale na żywo nie było tragicznie, całkiem dobrze się ten finał oglądało wczorajszego wieczoru. Uśmiech
Ostateczny wybór Serbii uważam za naprawdę udany. Dobrze się słucha tej ballady, szybko zapadła mi w pamięć. Dodatkowo wokalnie jest naprawdę bez zarzutu. Myślę, że Kruna na dużej scenie tylko zyska. Piosenka jest wprawdzie podobna do tysiąca poprzednich tego typu jakie już słyszeliśmy na ESC, ale w momencie kiedy słucham tej moim zdaniem jakościowej propozycji, nie przeszkadza mi to.

8/12
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Pon 4 Mar - 20:49
Niepotrzebne są te wstawki angielskie. Piosenka całkiem znośna, chociaż nie jest to nic ambitnego. Ja osobiście wolę to niż nudne "Stay" i "Roi", przynajmniej językiem się wyróżnia.
avatar
Bluee
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 33
Płeć : Male

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Pon 4 Mar - 22:56
Serbia w tym roku w sumie spoko, wstydu nie ma. Taka całkiem okej ballada nic więcej. Uśmiech 5/12
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Wto 5 Mar - 13:35
Nic odkrywczego. Nudnawo trochę na początek. Instrumental też jakoś nie powala. Nie chce się wracać do tej piosenki zbyt szybko. Jest przyzwoicie, ale nic niezwykłego. może Serbia znów odpadnie w półfinale.
Iker
Iker
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 154

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Wto 5 Mar - 16:26
IgorBielak napisał:Nic odkrywczego. Nudnawo trochę na początek. Instrumental też jakoś nie powala. Nie chce się wracać do tej piosenki zbyt szybko. Jest przyzwoicie, ale nic niezwykłego. może Serbia znów odpadnie w półfinale.

Nic dodać, nic ująć. Trochę rozczarowujące, ale występ na żywo sprawił, że mam więcej ciepłych odczuć niż na początku do tego. Nevena ma świetny wokal - trzeba nadmienić. Piosenka natomiast jakich wiele, raczej rzewna ballada.


Ostatnio zmieniony przez Iker dnia Wto 5 Mar - 19:01, w całości zmieniany 2 razy
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 673
Płeć : Male
Wiek : 20

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Wto 5 Mar - 16:43
Jestem mocno zaskoczony bo wersja audio kompletnie nie przypadła mi do gustu. Brzmiała ona strasznie płasko a wokal Neveny jakoś dziwnie zmodulowany. Natomiast wykonanie na żywo jak najbardziej na plus i dzięki temu Kruna zyskała w moich oczach. Nie jest to co prawda nic zaskakująco odkrywczego ale jest to po prostu przyjemna w odsłuchu ballada jakich wiele. Choć ten utwór to nie jest typowa bałkańska ballada to jednak czuć, że ta piosenka pochodzi z tych rejonów Europy.
6/12
avatar
Contratiempo
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 54

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Wto 5 Mar - 21:22
Piosenka jest jednym z moich faworytów w tej edycji. Będę trzymać za nią kciuki aby przeszła do finału.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 595
Płeć : Male
Wiek : 26

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Pią 8 Mar - 13:45
Wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiła, ot dosyć przyjemna piosenka w języku narodowym. Wydaje mi się, że na finał to nie wystarczy, ale skreślać jej nie będę. 6/12
hawk21cmb
hawk21cmb
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male
Wiek : 37
Skąd : Berlin

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Nie 10 Mar - 1:44
No jak na pierwsze przesłuchanie to źle nie jest. Tendencję rosnącą przeczuwam. Chociaż na ten moment nie mam ochoty tego jeszcze raz słuchać, będę pamiętał że to była piosenka bardziej na plus. Głos spoko, wyrazisty, troszkę mocy w tym jest. Jedyny problem jednak w tym że za 10 minut nie będę tego pamiętał. Mało zostaje w głowie po prostu. Podsumowując - może nie jest to Verjamem, ale patrząc na to jak tamta piosenka skończyła, może to i lepiej.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Czw 21 Mar - 13:54
Nowa wersja :serbia:
Sponsored content

SERBIA: Nevena Božović (Kruna) Empty Re: SERBIA: Nevena Božović (Kruna)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach