Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 31 Lip - 22:18
WYNIKI FINAŁU 56. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

[You must be registered and logged in to see this link.]


























1. :snorway: NORWEGIA: Jonathan Floyd - TARANTINO - 79 pkt. (Aleks)

2. :sportugal: PORTUGALIA: Valter Lobo - Uma Melodia - 71 pkt. (Dawid)

3.  :sfrance: FRANCJA: Izïa - Mon cœur - 66 pkt. ( cryo_official_profile)

4. :suk: WIELKA BRYTANIA: LF SYSTEM - Afraid To Feel - 60 pkt. (Morison)
5. :saustralia: AUSTRALIA: We Are The Brave - Your Ghost - 56 pkt. (Szymek79)

[You must be registered and logged in to see this link.]

głosów nie oddała Darka
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdeczne gratulacje dla Aleksa za już piąte zwycięstwo w konkursie! Szeroki uśmiech

Dziękuję wszystkim za udział w 56. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was kolega [You must be registered and logged in to see this link.] Uśmiech

Dawid, Liver and Aleks lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 1 Sie - 0:03
Bardzo bardzo dziękuję za kolejne, niespodziewane dla mnie muszę przyznać, zwycięstwo. Zawstydzony

Co nie zmienia faktu, że ogromnie się z tego zwycięstwa cieszę - dziękuję bardzo za najwyższą notę (12 pkt) od szanownego [You must be registered and logged in to see this link.] Serce 1 , za 10tki od drogich [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.] Serce 1 oraz za każdy pojedynczy punkcik. Uśmiech

Pozdrawiam wszystkich gorąco i zapraszam serdecznie do oddalonego daleko na północ :snorway: Tromsø. Szeroki uśmiech

Dawid, Morison and justi578 lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2114
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 1 Sie - 1:20
Mega dziękuję za 2. miejsce. Jestem mega dumny ze swojego wyboru, bo chyba trochę nietypowy jak na mnie, a totalnie się zakochałem od pierwszego odsłuchania.

Wielka Brytania najwiekszy bop edycji, będę twerkować tygodniami do tego vouge queer disco. Norwegia też super, bardzo zasłużone zwycięstwo. Wiadomo że nie jest to czysty rap, ale miło że małymi kroczkami się przekonujecie i do takiej muzy. Dzia wszystkim za dostarczenie naprawdę fajnych utworów. Zaskakująco dobra edycja.

Na następnych wieczorkach już powinnam być, kc.

Aleks and Morison lubią ten post

justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 201
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 1 Sie - 12:30
O, wreszcie zdobyłam moje wyczekiwane miejsce XD Niemniej jednak, dziękuję wszystkim za punkciki, zwłaszcza [You must be registered and logged in to see this link.] za 10tkę i [You must be registered and logged in to see this link.] za 6tkę Serce 1
Gratulacje [You must be registered and logged in to see this link.] za zwycięstwo . No i cieszę się też mega, że moja 12tka znalazła się na podium Zakochany

Aleks lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach