Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+12
iguś
Dawid
Fenistil
Morison
Jasiek
Liver
Aro
DanielW
Wonder
marjuz
vestmann
Yngwie / admin
16 posters
Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

WYNIKI Empty WYNIKI

Sob 4 Kwi - 20:56
[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:










:saustralia: AUSTRALIA
wrs - why









:sukraine: UKRANIA
Slayyyter - Alone









:siceland: ISLANDIA
Aura Dione - Shania Twain









:sarmenia: ARMENIA
Hey Violet - Better By Myself









:sfinland: FINLANDIA
BEHM - Tivolit









:sunitedkingdom WIELKA BRYTANIA
Charli XCX & Christine and the Queens - Gone









:sserbia: SERBIA
Hurricane - Brzi Prsti









DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
08. :sbelgium: BELGIA: Andrew McCrorie-Shand & Craig Gannon - Days of [You must be registered and logged in to see this link.] (28 pkt.)
09. :sfrance: FRANCJA: Maître Gims - Est-ce que tu m'aimes? (21 pkt.)
10. :ssweden: SZWECJA: Of Monsters and Men - Wars (17 pkt.)
11. :spoland: POLSKA: Aimer - Dareka Umi Wo (17 pkt.)
12. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Brutto - Papiaroska (10 pkt.)

Punktacja finalistek:
1. 102 pkt.
2. 77 pkt.
3. 62 pkt.
4. 49 pkt.
5. 47 pkt.
6. 44 pkt.
7. 42 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________

[You must be registered and logged in to see this link.]

OTO FINALIŚCI:











:sfaroes: WYSPY OWCZE
SKAAR - Five Times









:snetherlands: HOLANDIA
AVEC - Under Water









:salbania: ALBANIA
San Cisco - Reasons









:sestonia: ESTONIA
Joji - Run









:sczech: CZECHY
Zrní - Hýkal









:sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA
The HU - Yuve Yuve Yu









DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
07. :sireland: IRLANDIA: Pomme - Je sais pas danser (45 pkt.)
08. :smontenegro: CZARNOGÓRA: Andia - Ce Suntem Noi (42 pkt.)
09. :snorway: NORWEGIA: Samaris - Góða tungl (36 pkt.)
10. :smacedonia: MACEDONIA PÓŁNOCNA: Kaliopi - Melem (28 pkt.)
11. :srussia: ROSJA: Nathan Wagner - I Miss You (5 pkt.)

Punktacja finalistek:
1. 73 pkt.
2. 70 pkt.
3. 58 pkt.
4. 58 pkt.
5. 52 pkt.
6. 49 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob 4 Kwi - 21:53, w całości zmieniany 1 raz
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 4 Kwi - 20:59
przesada. bóg Wam tego nie wybaczy. będę się modlić o Wasze dusze piekielne
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 911
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 4 Kwi - 21:58
PDF miało szansę na zbawienie, niestety użytkowniczki szansę tę koncertowo zaprzepaściły. Szeroki uśmiech Na szczęście chociaż :serbia: Serbia dalej w grze.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 854
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 4 Kwi - 23:03
Wow, nie powiem, że wyniki mnie nie zaskoczyły. Na początku chciałbym podziękować wszystkim za awansik, miło po powrocie zameldować się w finale Serce Praktycznie wszystkie piosenki, na których mi najbardziej zależało są nadal w grze. Tylko :poland: Polska powinna być zdecydowanie wyżej, spodziewałem się wyższej pozycji :sweden: Szwecji, :belgium: flop Belgii to szok nad szoki, no i ciekawe kto tak punktowo odskoczył...

Drugiego półfinału nie znam aż tak dobrze, jednak szkoda mi będzie :norway: Norwegii i :ireland: Irlandii. Szczególnie ta druga wydawała mi się pewniakiem. Szczerze nie spodziewałem się też awansu :bosnia: Bośni, jednak takie urozmaicenie finału na pewno się przyda.
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 4 Kwi - 23:24
Brak Polski, Belgii i Macedonii bez komentarza zostawie. Reszta wyników raczej pozytywna.
aa jeszcze Rosji mi szkoda lubie chyba jako jedyny xD
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1274
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sob 4 Kwi - 23:50
Awans :iceland: Islandii przeczuwałem, ale :bosnia: Bośni? Super A że :serbia: Serbii oraz :ukraine: Ukrainie też pykło? No i otrzymałem dwucyfrową liczbę punktów, za co dziękuję bardzo.

Ja tu nie widzę innego rozwiązania niż pić.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 761
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 5 Kwi - 6:31
Jakaś klątwa, że w pierwszej edycji serii zawsze trochę mi zabraknie do finału. Szeroki uśmiech Szkoda, bo to naprawdę fajny utwór i wyróżniał się na tle co niektórych bezpłciowych piosenek, które kolejny raz znajdą się w finale. Nudzi mnie już ta przewidywalność niektórych. Ogólnie wyniki spoko, w I półfinale Francji, Szwecji i Polski, ale uważam, że poziom tam był lepszy, więc i było trudniej. Oczywiście szokiem jest flop Belgii - byłem pewny, że będzie bić się o zwycięstwo, a tu takie coś... Nie wiem jak do tego doszło, wielka strata. Tradycyjnie przeszło kilka zer, ale też największym faworytom się udało, więc nie ma co narzekać. Myślę, że poziom tej edycji jest całkiem dobry, więc nie spieprzmy. Życzę sobie i wam, żeby w końcu wygrało coś ciekawego i nieoczywistego! 😉
avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 5 Kwi - 8:06
Cóż, widocznie moja piosenka nie pasuje do obecnego stylu PdF,
Całe szczęście wyniki mojego półfinału są bardzo dobre, wszystko co miało przejść przeszło, troszkę natomiast szkoda :macedonia: Kaliopi, przez swoją podróż po tym forum oraz poprzednim miała lepsze "Lokomotiva" <3 i gorsze utwory, ale ten klasyfikuje do tych pierwszych, również odległe miejsce. Będę podły, ale cieszy mnie flopik pewnego państwa :twisted:  i nie, nie jest to :belgium: Belgia.
Wspominając jeszcze pierwszy półfinał to na pewno miejsce Polskiej Aimer to skandal, zdecydowanie niedoceniona 😢
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 5 Kwi - 13:30
Baardzo dziękuję za awans, im bliżej było wyników, typ pewniejszy byłem porażki, więc cieszę się, że jednak się udało, tym bardziej z jedną z moich ulubionych artystek ostatniego czasu :P Co to pozostałych rezultatów, szkoda mi przede wszystkim Francji, z resztą wyników mogę się pogodzić, chociaż co nieco bym pozmieniał :P
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 5 Kwi - 14:25
Mnie szkoda jest przede wszystkim Irlandii z drugiego półfinału - była to bardzo ciekawa i "inna" propozycja. Cieszę się, że miałem przyjemność poznać.
Nasz półfinał wyszedł okej generalnie, no może poza :sweden: którą widziałbym w finale.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 5 Kwi - 15:35
oj wiecie co nie lubicie rumuńskich vibes? trudno, dobrze że w grze są wciąż piosenki które mają szansę na wygraną i które polubiłem. Ok

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 341
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 5 Kwi - 16:13
Średnie wyniki :/ Bardzo mi szkoda :norway: Norwegii i :ireland: Irlandii. Dwie ciekawe propozycje,  a jednak nie udało im się załapać. Szkoda tym bardziej, że przeszło moje jedno "0". Ale trudno. Wynik :russia: Rosji to szok :O Myślałem, że bez problemu awansuje, a tutaj ostatnie miejsce i tylko 5 punktów.
Dziękuję za awans dla :czech: Czech Szeroki uśmiech
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1239
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 5 Kwi - 18:51
Jeżeli uczestnictwo w tym konkursie ma polegać na zastanawianiu się jak dostosować się do gustów wąskiej grupy osób, w której jedna część to fanki ESC z androfobią, a druga to fani rocka po mongolsku, to mi się już nie chcę.

Dawid lubi ten post

Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 618
Płeć : Male

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 5 Kwi - 22:16
Wyniki raczej w porzo, chociaż poniekąd się zgadzam, że tym razem mocno wyróżniają się awanse, które widzimy kosztem dużo bardziej oryginalnych songów (no może poza :bosnia: Uśmiech), zaskoczony jestem pozytywnie awansem :czech:, no i trzeba oddać słowo zwycięzcy I semi, bo zebrać ponad 3/4 wszystkich możliwych punktów to jednak troche zaorane.

marjuz napisał:Jeżeli uczestnictwo w tym konkursie ma polegać na zastanawianiu się jak dostosować się do gustów wąskiej grupy osób

Uczestnictwo w tym, jak i wszystkich tego typu konkursach ma polegać na wyłonieniu, kto trafia w gusta jak największej grupy, wąska grupa może zrobić szum ale nie decyduje wo wynikach w 100% XD
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 5 Kwi - 23:09
Bardzo dziękuję Wam za awans, po serii porażek to naprawdę miła odmiana. Uśmiech Najbardziej cieszy mnie jednak, że wokół konkursu znów sporo się dzieje, a i ogólny poziom muzyczny wydaje mi się nieco wyższy niż to ostatnio bywało. Ciekawe czy bez wirusa PdF również poszłoby w tak dobrym kierunku. :P

W moim półfinale awansowały dwie z trzech piosenek, na których mi zależało, więc jest nieźle. Co prawda są też dwa moje zera, ale zupełnie szczerze byłem pewny awansu wszystkich trzech. Szeroki uśmiech Najbardziej szkoda będzie mi rumuńskich rytmów z :montenegro: Czarnogóry.

W półfinale nr 1 jest już ciut gorzej, bo :belarus: Białoruś czy :poland: Polskę zdecydowanie widziałbym w finale. Z :belgium: Belgią mam natomiast trochę problem - z jednej strony miejsce w finale się jej moim zdaniem należało, ale z drugiej czuję pewną ulgę, że nie będę jej musiał teraz oceniać na tle pozostałych utworów, które są tak jakby z innej ligi niż belgijska piosenka. Wink No i ciekawe komu udało się zebrać aż 102 pkt na 132 możliwe - czyżby zwycięstwo tego kogoś było już tylko formalnością?
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach