Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk) Empty CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk)

Pią 16 Wrz - 22:42


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Nie 2 Paź - 23:24, w całości zmieniany 1 raz
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk) Empty Re: CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk)

Pią 23 Wrz - 10:11
Anon napisał:To takie typowo @Morison 'onowe granie, nie zdziwilbym mnie tez @Dastame, srednio do mnie przemawia ale sa gorsze piosenki w pierwszym semi
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk) Empty Re: CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk)

Pią 23 Wrz - 17:38
Anon napisał:Fajna muzyka i rytm utworu, nie jestem pewna ale gdybym miała obstawiać to moimi typami są tu @Dawid i @Aleks
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk) Empty Re: CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk)

Pią 23 Wrz - 18:27
Zapamiętywalne i niby miło się słucha ale na dłuższą metę może być za monotonne jak dla mnie... obstawiam tak jak wyżej ^^ @Aleks lub @Morison.

aha i Combee to taki pokemon, pozdrawiam Fen <3

CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk) Combee-256x256

Fenistil and Morison lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk) Empty Re: CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk)

Sob 24 Wrz - 1:03
Miło, że wspomniane zostało moje imię, bo bardzo quality utwór. Wink
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk) Empty Re: CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk)

Pon 3 Paź - 17:11
Hej, chciałem tylko dopisać że dwa komentarze anonimowe w tym wątku są także moje Charlotte Perrelli hehe

Dawid lubi ten post

Sponsored content

CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk) Empty Re: CYPR: Brooke Combe - Miss Me Now (Wilk)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach