Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

POLSKA: First Aid Kit - Out Of My Head (Sebek) Empty POLSKA: First Aid Kit - Out Of My Head (Sebek)

Pią 16 Wrz - 22:50


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Nie 2 Paź - 23:23, w całości zmieniany 1 raz
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

POLSKA: First Aid Kit - Out Of My Head (Sebek) Empty Re: POLSKA: First Aid Kit - Out Of My Head (Sebek)

Pią 23 Wrz - 23:30
Utwór mi znany. Całkiem fajny, ale wolałem poprzednie konkursowe propozycje od First Aid Kit. Na 99,9% wiem kto to wystawił, więc nie będę psuć zabawy, reszta niech zgaduje, hihi.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

POLSKA: First Aid Kit - Out Of My Head (Sebek) Empty Re: POLSKA: First Aid Kit - Out Of My Head (Sebek)

Sob 24 Wrz - 14:38
Bardzo przyjemny i spójny kawałek, dobrze się słucha od początku do końca. Obstawiam @Przemek lub @Szymek79
justi578
justi578
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 206
Płeć : Female
Wiek : 25
Skąd : Wilkowice

POLSKA: First Aid Kit - Out Of My Head (Sebek) Empty Re: POLSKA: First Aid Kit - Out Of My Head (Sebek)

Sob 24 Wrz - 16:44
Słucham sobie radia, nagle słyszę tę piosenkę i myślę "Ale czad, będę musiała to wystawić w pdf, żeby ludzie z forum ją poznali", patrzę, a tu już ktoś ją wystawił xd Nie wiem czyja to propozycja, ale bardzo fajny kawałek, podoba mi się Uśmiech

CB93 lubi ten post

Sponsored content

POLSKA: First Aid Kit - Out Of My Head (Sebek) Empty Re: POLSKA: First Aid Kit - Out Of My Head (Sebek)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach