Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo) Empty MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo)

Nie 18 Wrz - 18:44


Ostatnio zmieniony przez Morison dnia Nie 2 Paź - 23:24, w całości zmieniany 1 raz
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo) Empty Re: MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo)

Wto 20 Wrz - 0:43
Całkiem przyjemne, nienachalne pop-rockowe brzmienie, dodatkowo mające już swoje lata. Czyżby @Wilk powrócił? Jakoś tak naturalnie mi się w tym momencie nasunął.
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo) Empty Re: MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo)

Czw 22 Wrz - 17:51
Anon napisał:Porządne pop-rockowe granie, którego fanami mogą być @Wilk @Batiooo albo @hawk21cmb chociaż jego powrót jest wątpliwy.
Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo) Empty Re: MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo)

Pią 23 Wrz - 17:11
Muziczka z pazurem od @Batiooo? jeśli to twój powrót to miło Cię znów widzieć Serce 1 Nie dziwię się w sumie że jestem tu typowany ale na mój powrót musicie jeszcze chwilkę poczekać... Kiss
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2127
Wiek : 24

MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo) Empty Re: MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo)

Sob 24 Wrz - 0:00
Ja tu słyszę bardzo Skrzeczkowe rytmy. Kobieta na wokalu, trochę rocka no i lata '00. Także... witamy @Skrzeczek spowrotem na pokładzie!
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo) Empty Re: MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo)

Sob 24 Wrz - 8:18
Wilk napisał:Nie dziwię się w sumie że jestem tu typowany ale na mój powrót musicie jeszcze chwilkę poczekać... Kiss

Tylu uczestników z księżyca nie spadło, więc nie zmylisz nas tym kochanieńka Całus Całus

marjuz and Wilk lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo) Empty Re: MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo)

Sob 24 Wrz - 14:20
uwielbiam takie zabiowolskie brzmienie, adoruje artystke i klimat utworu stawiam 2 zl na @Dawid
Sponsored content

MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo) Empty Re: MALTA: Liz Phair - Extraordinary (Batiooo)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach