Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI Empty WYNIKI

Nie 23 Paź - 23:46
I PÓŁFINAŁ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ


WYNIKI:

Dziękuje za udział w głosowaniu, za moment zaczynamy finał!

Daniell, marjuz, vestmann, Fenistil, Łosoś, Sebek, Wilk and lubią ten post

Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 23 Paź - 23:57
Dobre wyniki ogółem, ale flop :ireland: Irlandii???? czuje zdegustowanie

.....................................


WYNIKI Laura-poldvere-laura

Dawid, marjuz, Sebek, Aleks and CB93 lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 665
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Nie 23 Paź - 23:58
Mega wyniki, zgadzam się z moją siostrą, że :ireland: Irlandia powinna wejść. Kebaba z :tunisia: Tunezji też mega szkoda.

Dawid, marjuz, Łosoś and Aleks lubią ten post

Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1850
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 24 Paź - 0:14
Nie mam jakichś większych zastrzeżeń do tych wyników poza brakiem :portugal: swojego awansu, ale pierwsze miejsce pod kreską i tylko 3 pkt straty do finału to i tak coś zdecydowanie powyżej moich oczekiwań z tą konkretną piosenką. Moi faworyci ładnie powchodzili, więc zapowiada się fajny, mocny finał.

Dawid, marjuz and CB93 lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 24 Paź - 11:16
Dziękuję za awans. W finale zabraknie mi przede wszystkim wyróżniającej się :finland: Finlandii oraz chyba najlepszego utworu II półfinału, czyli :ireland: Irlandii (trzymaj się SIOSTRO @Aleks). :portugal: Portugalia w zasadzie też mogłaby się zmieścić. Czekamy na finał, czy :poland: @Wilk jedzie po drugi win????

Łosoś, Sebek, Aleks, Wilk and CB93 lubią ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 926
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 24 Paź - 19:32
wy mnnie wszyscy nienawidzicie

Dawid, KarolStark, Łosoś, Sebek, Aleks and CB93 lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1239
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Sro 26 Paź - 9:50
Brak awansu :ireland: skandaliczny, 1 osoba mniej zgłoszona i pewnie byłoby TOP 5 finału Wink

Cieszy mnie awans mojej akustycznej piosenki bo półfinał 1 wyjątkowo mocny. Chętnie widziałbym dalej :portugal: Portugalię, ale awansowały piosenki od świetnych po przyzwoite więc nie ma co narzekać.

.....................................


"Mama w domu mówiła, że jak zboże da się do młyna, zmieli się mąkę, wykopie ziemniaki i zakisi kapustę, to głodu nie będzie"

Dawid, Fenistil, Łosoś, Sebek and Aleks lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pią 28 Paź - 8:39
Dawid napisał:czy :poland: @Wilk jedzie po drugi win????

Odpowiedz brzmi: NIE (chociaż szczerze gdybym miał wybierać wolałbym zdecydowanie bardziej wygrać z "Hold the Girl" niż z "Miss Me Now")

ALE też wziąłem pod uwagę taką ewentualność i podczas mojego tygodniowego pobytu w :poland: udało mi się pozyskać sponsorów na organizację konkursu Piosenka dla Forum w Radomiu. Drugim miastem w kolejce ubiegającym się o konkurs jest Ciechanów. Także warto głosować na @Poland w tej serii. Pozdrawiam.

PS. ja obstawiam :lithuania: @syguu queen na wina. Już w poprzedniej edycji była blisko a teraz jak dla mnie ma jeszcze lepszy song. wow Charlotte Perrelli

Dawid lubi ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 31 Paź - 0:19
FINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

I PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

II PÓŁFINAŁ

SCOREWIZ


WYNIKI:

To wszystko na dziś! Oddaję Was w ręce @marjuz.

Wilk and CB93 lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2101
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 31 Paź - 12:26
Tylko 3 osoby nie umieściły :poland: Polski w Top5. Było blisko rekordu średniej punktów, co przy większej liczbie uczestników robi duże wrażenie. Gratki, winner vibes od pierwszego odsłuchu. No i mega, że jedziemy do Radomia. Czy venue to będzie centrum handlowe M1???

:ukraine: Ja dziękuję za top10 rzutem na taśmę. Myślałem, że będzie to mniej zjadliwe entry i o finał będzie ciężko, więc jest fajnie.

:denmark: Dania za nisko. Arcydziełko. Również :czech: Darka moja k-popowa siska powinna być wyżej.

marjuz, Fenistil, Wilk and CB93 lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 255
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 31 Paź - 13:25
Zmiana orgazmatora chyba wyszła mi na dobre. Wilku zmiótł agaaaaaain. Dzia za punkty, fajnie że się spodobało Uśmiech

Dawid and marjuz lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 31 Paź - 13:52
Ta piosenka to było moje love od pierwszego przesłuchania, jest bardzo w moim stylu i klimacie stąd nie nastawiałem się na zwycięstwo ale cieszy ono zdecydowanie bardziej niż poprzednio! Dziękuję za każdy punkt a w szczególności za te najwyższe noty Usta WOW Love

Dawid napisał:No i mega, że jedziemy do Radomia. Czy venue to będzie centrum handlowe M1???.

Venue to będzie nowoczesna 3-poziomowa galeria handlowa z kinem oraz ponad 160 polskimi i zagranicznymi sklepami jedyna taka w Polsce! - Galeria Słoneczna Słońce Sponsorami wydarzenia jest port lotniczy Warszawa-Radom oraz Zbyszko 3 Cytryny in partnership with Chytra Baba z Radomia.

Dawid, Fenistil, Łosoś and CB93 lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 590
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 31 Paź - 18:29
Nigdy nie zrozumiem tak różnego głosowania w półfinale i w finale. Potraficie mi to jakoś sensownie wytłumaczyć? Czy nie lepiej było od razu dać mi te 2-3 pkt (po tabelce widać do kogo się zwracam) a nie sztucznie podbijać wynik? Jak widać po komentarzach Irlandia miałaby o wiele większy potencjał na wysokie miejsce w finale niż moja propozycja.

#drama

Dawid, Łosoś and Sebek lubią ten post

CB93
CB93
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 255
Płeć : Male
Skąd : Poznań

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Wto 1 Lis - 11:17
Też się nad tym zastanawiałem, bo przecież sam podobnie zagłosowałem. I myślę, że w moim przypadku to nastrój. Zależy od dnia po prostu :(

Darka and Fenistil lubią ten post

Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach