Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

+13
Fenistil
IgorBielak
Szymek79
Jasiek
Aro
Alpaka
Skrzeczek
mercator
Dawid
iguś
Naar
DanielW
Liver
17 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantowi Austrii?

0 - 0%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
3 - 25%
0 - 0%
3 - 25%
1 - 8%
 
Wszystkich Głosów: 12
 
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Sob 25 Lut - 0:09
:austria: :austria: :austria:

Na reprezentanta Austrii, wewnętrznie wybrany został Nathan Trent. Urodził się 4 kwietnia 1992 w Innsbrucku, a jego kariera muzyczna rozpoczęła się gdy miał 9 lat. Eurowizyjny utwór Nathan'a to Running On Air.

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Nathan-trent-to-represent-austria-at-eurovision-2017-01

Wersja studyjna

Tekst:
It’s been a long time running
‘Cause I had some things to see
I had to meet some people
Who were there to believe in me

I’m taking all that struggle
Reminds me what I’m fighting for
I’m living it up, I ain’t gonna stop
Till I make that final score

And I’ll keep running as fast as I can
I’ll keep running
I won’t stop, I won’t stop, no no

Hey now, if you push me down I’ll get up again
Hey now, if you let me drown I’ll swim like a champion
I’m sure there’ll be good times, there’ll be bad time
But I don’t care ’cause I’m running on air
(Running, running) Yeah

Give me a million reasons
But my answer stays the same
You can try to put me in a box
But I’m doing it my own damn way

See I can stand them talkers
All pretending that their lives’ a mess
‘Cause whatever you want, whatever you need
You gotta get off your…

And I’ll keep running as fast as I can
I’ll keep running
I won’t stop, I won’t stop

Hey now, if you push me down I’ll get up again
Hey now, if you let me drown I’ll swim like a champion
I’m sure there’ll be good times, there’ll be bad time
But I don’t care ’cause I’m running on air

Hey, I’m running on air
Running, running on air
(Oh whoa… oh whoa…) Running, running
Now I don’t care

Hey now, if you push me down I’ll get up again
Hey now, hey now

Yeah… (Oh whoa… oh whoa…)
You can push me, push me down
(Oh whoa… oh whoa…) Hey now
But I’ll get up again

I’m sure there’ll be good times, there’ll be bad time
But I don’t care ’cause I’m running on air


Ostatnio zmieniony przez Liver dnia Wto 28 Lut - 14:09, w całości zmieniany 4 razy
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Lut - 8:03
Naar
Naar
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 68
Płeć : Male

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Lut - 11:16
Jest lekko, miało być przyjemnie... a wyszło trochę nijak. Przesłuchałem już trzy razy ten utwór i nic z niego nie zostało mi w głowie. Po prostu przeleciało i tyle. Spodziewałem się czegoś lepszego po tych wszystkich zapowiedziach... i dupa.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Lut - 13:07
Debiutancki singiel Nathana jest tak okropny, że aż szkoda klawiatury, więc spodziewałem się równie tragicznej konkursowej piosenki. Aż tak źle nie jest, ale faktycznie ta piosenka jest strasznie nijaka, nudna. Leci sobie i nic więcej. Po 2 przesłuchaniach nie potrafię zanucić nawet fragmentu utworu. :| No trudno, Austria w tym roku po prostu się nie postarała.

2/12
Edit: Zmieniam na 1/12, ta piosenka mnie tak irytuje, że męczę się z wysłuchaniem jej do końca. :roll:


Ostatnio zmieniony przez iguś dnia Czw 2 Mar - 14:00, w całości zmieniany 1 raz
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2110
Wiek : 24

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Lut - 14:26
A ja właśnie jestem zadowolony z piosenki. Szeroki uśmiech Jest naprawdę przyjemnie, radiowo i nowocześnie. Mnie kupiła w całości i już po dwóch wysłuchaniach sobie nucę.  Serce

Mocne 8/12
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Lut - 15:59
Nie ziębi mnie, ani nie grzeje. Nic ponadprzeciętnego, taka dosyć zwyczajna radiówka. Austria powoli wraca do stylu, jaki preferuje na Eurowizji najbardziej. Może się to w tym roku opłaci, może nie (to też pasowałoby do kraju organizatora ESC 2015, takie "może pyknie, może nie" Szeroki uśmiech).
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Lut - 16:02
Strasznie to przeciętnie i nijakie, jakoś nie widzę w tym rok Austrii w finale. Ale gdyby to zaśpiewała baba z brodą to pewnie byłoby pierwsze miejsce Wink
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Lut - 18:48
Słuchałem jego poprzedniego utworu i spodziewałem się tutaj czegoś słabego, ale Austria bardzo pozytywnie zaskoczyła. Taka lekka, chilloutowa i miła piosenka, naprawdę przyjemna. Taki styl bardzo lubię i nie miałem jakoś kłopotu z zapamiętaniem tej piosenki. Ciężko oczekiwać, aby ten utwór osiągnął jakiś wysoki wynik, no ale wszystko jest możliwe Uśmiech. 10/12


Ostatnio zmieniony przez Skrzeczk dnia Pon 27 Lut - 18:49, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : +ocena)
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Lut - 18:58
to bbrzmi jak wszystkie slabe piosenki z pogranicza popu i r&b z lat 00' zmiksowane razem i dane do zaśpiewania bardzo przeciętnemu głosowi ;_;
mnie niestety nie kupuje, za malo wyrazistosci
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Lut - 19:22
Cóż, jest zdecydowanie lepiej, niż rok temu, ale też jestem daleki od zachwytów. Po ogłoszeniu reprezentanta zbyt wiele po Austrii się nie spodziewałem, jak słychać - słusznie. Mocno przeciętne to jest, brakuje jakieś mocy, iskry, czegoś, co by tę propozycję wyróżniało. Nie mówię, że słucha się źle, lecz to jest dość mocno płaskie i na tyle nieinteresujące, że w własnej woli nie będę do tego wracać. 4.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Lut - 19:50
Ja z kolei spodziewałem się totalnego szitu i czegoś asłuchalnego w stylu :unitedkingdom: '15, ale słuchać się da więc plus. Szeroki uśmiech No co, prosto, skromnie, ładnie, ale bez polotu, niczym nie zaskakuje. Wstydu nie będzie, finał (jak na ten moment) stoi pod znakiem zapytania ale wydaje się w zasięgu. No i warto zwrócić uwagę, że jak na razie II półfinał nie stroni od weselszych piosenek, czego nie można powiedzieć o jak do tej pory pierwszym, bardzo ciężkim. Szeroki uśmiech A dla Austrii takie mocne 4/12, które nie powinno się zmienić znacząco na przestrzeni miesięcy.
Szymek79
Szymek79
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 534
Płeć : Male

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Wto 28 Lut - 12:18
AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air 51ODz8vLmtL._SS500

IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Wto 28 Lut - 23:06
Nie wywołuje to u mnie zachwytu ani obrzydzenia Wink Takie średnie i zwykłe. Dużo mamy już średnich piosenek. Liczyłem na coś fajniejszego. Myślę, że nie zajdzie daleko.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pią 3 Mar - 15:37
Hm, austriacka propozycja to kolejna już w tym roku po prostu przyjemna piosenka. W sumie w pewnym sensie przypomina mi ona hiszpańskie "Do it for your lover", ta jest dla mnie jednak trochę mniej irytująca. Co nie oznacza, że nie jest wcale. Głos wokalisty jest całkiem zwyczajny, po występie na żywo także nie spodziewam się fajerwerków. Myślę, że Austria może być na granicy awansu i pozostania w semi.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1855
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Sob 4 Mar - 2:13
Ot taka sobie pioseneczka, choć muszę przyznać, że mam ochotę czasem ją sobie puścić. Jest dość przyjemnie i... tyle. Wątpię, żeby to wystarczyło na awans do finału, bo jednak trzeba trochę bardziej się wyróżnić.
Sponsored content

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach