Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

+13
Fenistil
IgorBielak
Szymek79
Jasiek
Aro
Alpaka
Skrzeczek
mercator
Dawid
iguś
Naar
DanielW
Liver
17 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś reprezentantowi Austrii?

0 - 0%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
1 - 8%
3 - 25%
0 - 0%
3 - 25%
1 - 8%
 
Wszystkich Głosów: 12
 
avatar
Gość
Gość

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Sob 4 Mar - 18:09
Mnie tam się podoba, takie lekkie, przyjemne na każdą okazję idealna do puszczenia w celu żeby się uspokoić czy wyluzować. Nie jest to oczywiście nic wybitnego ale, że teraz jakoś ciągnie mnie do szybszych piosenek to jestem całkiem zadowolony z wyboru Austrii. Na chwilę obecną daje słabsze 7.
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 936
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Czw 9 Mar - 19:30
Smród nad smrodami.
Nudna, monotonna, nic nie wnosząca. Typowa Austria. Nie wiem jak to się może podobać. Przecież tu żadnych emocji nie ma, a sama piosenka jakby już kiedyś podobna była.
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Czw 9 Mar - 19:52
KarolStark napisał:Smród nad smrodami.
Nudna, monotonna, nic nie wnosząca. Typowa Austria. Nie wiem jak to się może podobać. Przecież tu żadnych emocji nie ma, a sama piosenka jakby już kiedyś podobna była.

Najgorsze jednak jest to, że pierwszym zdaniem można podsumować większość piosenek tegorocznej Eurowizji 😢 . Niestety ten rok będzie słaby.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Czw 9 Mar - 20:26
mercator napisał:
KarolStark napisał:Smród nad smrodami.
Nudna, monotonna, nic nie wnosząca. Typowa Austria. Nie wiem jak to się może podobać. Przecież tu żadnych emocji nie ma, a sama piosenka jakby już kiedyś podobna była.

Najgorsze jednak jest to, że pierwszym zdaniem można podsumować większość piosenek tegorocznej Eurowizji 😢 . Niestety ten rok będzie słaby.

Co roku to samo... Serce Że niektórym coroczne, wieczne - rytualne narzekanie na 'fatalny poziom' się nie znudziło jeszcze i że nie rzucili Eurowizją w kąt to naprawdę szczerze się dziwię i współczuję że się muszą tak męczyć Szeroki uśmiech według mnie jak co roku jest kilkanaście piosenek co najmniej bardzo dobrych wartych uwagi no i są też średnie które z biegiem czasu pewnie się powkręcają... No i kilkanaście niewiadomych nam przecież zostało, z których co najmniej kilka będzie należeć do pierwszej grupki więc luzik Wink A jeszcze gorzej mi jak widzę komentarze typu, że Kasia ma pewny awans i top5 bo właściwie nie ma konkurencji w tym roku... :roll: choć na szczęście to zjawisko dużo bardziej na de widoczne a nie tu co nie zmienia faktu, że jak człowiek czyta to ma ochotę zapalić znicz. [*]

A co do Austrii no cóż, piosenka tylko traci w moich uszach z dnia na dzień... :( Aktualnie oscyluje wokół granicy mocno średniej/słabej i raczej nie ma szans na zawojowanie mojego rankingu...choć historia Zoe sprzed roku, której przed esc nie mogłem ścierpieć pokazuje, że nie można być niczego pewnym. :')
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pią 10 Mar - 18:56
Czarnych Myśli Kłąb napisał:
mercator napisał:
KarolStark napisał:Smród nad smrodami.
Nudna, monotonna, nic nie wnosząca. Typowa Austria. Nie wiem jak to się może podobać. Przecież tu żadnych emocji nie ma, a sama piosenka jakby już kiedyś podobna była.

Najgorsze jednak jest to, że pierwszym zdaniem można podsumować większość piosenek tegorocznej Eurowizji 😢 . Niestety ten rok będzie słaby.

Co roku to samo... Serce Że niektórym coroczne, wieczne - rytualne narzekanie na 'fatalny poziom' się nie znudziło jeszcze i że nie rzucili Eurowizją w kąt to naprawdę szczerze się dziwię i współczuję że się muszą tak męczyć Szeroki uśmiech według mnie jak co roku jest kilkanaście piosenek co najmniej bardzo dobrych wartych uwagi no i są też średnie które z biegiem czasu pewnie się powkręcają... No i kilkanaście niewiadomych nam przecież zostało, z których co najmniej kilka będzie należeć do pierwszej grupki więc luzik Wink A jeszcze gorzej mi jak widzę komentarze typu, że Kasia ma pewny awans i top5 bo właściwie nie ma konkurencji w tym roku... :roll: choć na szczęście to zjawisko dużo bardziej na de widoczne a nie tu co nie zmienia faktu, że jak człowiek czyta to ma ochotę zapalić znicz.
[*]

A co do Austrii no cóż, piosenka tylko traci w moich uszach z dnia na dzień... :( Aktualnie oscyluje wokół granicy mocno średniej/słabej i raczej nie ma szans na zawojowanie mojego rankingu...choć historia Zoe sprzed roku, której przed esc nie mogłem ścierpieć pokazuje, że nie można być niczego pewnym. :')


Ale cóż pozytywnego można napisać pozytywnego o tegorocznej Eurowizji?? Dobrych i na czasie piosenek jak na lekarstwo. Niektórzy zachwycają się piosenką portugalską, ale przecież tego typu piosenki na ESC w latach 50-tych. Póki co to żadna piosenka nie stanie się radiowym hitem na lata (tak jak "Euphoria" Looren).
Gdybym narzekał na piosenkę K.Moś, też byłoby źle, bo ktoś napisałby że jestem czarnowidzem, a piosenka została dobrze przyjęta w Europie (zresztą już trochę ponarzekałem na tą piosenkę na tym forum i radzę zapoznać się z odpowiedzią jaką otrzymałem Wink ).

Podsumowując, cóż mogę napisać, poziom tegorocznej jest niski, ale nie tragiczny. Ale za parę lat prędzej będę wracał do piosenek z ESC 2014, 2015 i 2016 niż do jakiekolwiek piosenki z ESC 2017...
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pią 10 Mar - 19:34
Ja też czasem lubię sobie ponarzekać na poziom Eurowizji, ale mam wrażenie, że niektórzy corocznie lamentują jaka ta ESC będzie beznadziejna (i nie mam zamiaru tutaj wskazywać palcem nikogo z forum), a później zazwyczaj w maju się okazuje, że wcale nie było tak tragicznie (no oprócz 2011, wtedy to naprawdę była masakra). Faktycznie, może perełek jest mniej niż w zeszłym roku, ale z oceną czy ta Eurowizja faktycznie jest taka zła jeszcze jakiś czas się wstrzymam. Szeroki uśmiech

Dobra, koniec OT. :P
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pią 10 Mar - 19:41
iguś napisał:Ja też czasem lubię sobie ponarzekać na poziom Eurowizji, ale mam wrażenie, że niektórzy corocznie lamentują jaka ta ESC będzie beznadziejna (i nie mam zamiaru tutaj wskazywać palcem nikogo z forum), a później zazwyczaj w maju się okazuje, że wcale nie było tak tragicznie (no oprócz 2011, wtedy to naprawdę była masakra). Faktycznie, może perełek jest mniej niż w zeszłym roku, ale z oceną czy ta Eurowizja faktycznie jest taka zła jeszcze jakiś czas się wstrzymam. Szeroki uśmiech

Dobra, koniec OT. :P

W 2011 roku była masakra?? Bez przesady, wprawdzie wygrała średnia piosenka i w dodatku źle wykonana; ale poza tym było kilka przyzwoitych piosenek, które niestety na żywo nie wypadły najlepiej. W tym roku jedyna nadzieja w tym, że piosenki zyskają w wykonaniu na żywo.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pią 10 Mar - 19:44
No mi się 2011 wybitnie nie podoba. xD Jak był recap finału to pierwszy raz w życiu zrozumiałem dlaczego ludzie nazywają ESC festiwalem kiczu i tandety. :P Mniejsza, różni ludzie, różne gusta. Każdy ma jakiś mniej i bardziej lubiany rok eurowizyjny i tyle. Szeroki uśmiech
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pią 10 Mar - 19:53
iguś napisał:No mi się 2011 wybitnie nie podoba. xD Jak był recap finału to pierwszy raz w życiu zrozumiałem dlaczego ludzie nazywają ESC festiwalem kiczu i tandety. :P Mniejsza, różni ludzie, różne gusta. Każdy ma jakiś mniej i bardziej lubiany rok eurowizyjny i tyle. Szeroki uśmiech

Dla mnie takim rokiem na ESC był rok 2008, ale wtedy było też kilka dobrych piosenek. Ja uważam, że piosenki z polskich preselekcji Lanbery, Carmell, Isabell Otrebus, Martin Fitch i A. Nizińskiej są lepsze mniej więcej od połowy dotychczas znanych piosenek na tegorocznej Eurowizji. Przypuszczam, że za kilka lat o ESC 2017 będą pisać, że był rokiem tandetnych piosenek. Bo na szczęście kiczu w tym roku jest bardzo mało, nie licząc Czarnogóry i Mołdawii (mam nadzieję że Litwa nie wybierze Lolity Zero).
Iguś, ale tak szczerze, uważasz któryś piosenką nie wybitną, ale bardzo dobrą w tym roku??
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Czw 23 Mar - 20:48

Nieźle , lepiej niż sie spodziewałem , Austria raczej z występem na żywo bez problemów , ale czy to starczy na awans..

.....................................


AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Laura-poldvere-laura
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Mar - 0:33
Mocno średni wybór Austrii. Ot kolejna przeciętna propozycja w tegorocznej stawce. Jedyne co ją chociaż trochę wyróżnia, to wesoły, spokojny nastrój. Chociaż w nieco podobnych klimatach to :belarus: o wiele bardziej przyciąga uwagę. Nie jest to zły utwór, ale ja nie znajduję w nim czegokolwiek co by mnie zainteresowało. Wydaje mi się, że tego typu utwór o wiele bardziej sprawdziłby w radiu niż na eurowizyjnej scenie.

4/12
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Pon 27 Mar - 21:33
zwykły radiowy pop, mało ciekawa, zbyt banalna, jak dla mnie jedna z najgorszych piosenek tegorocznej #eurowizji

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Sponsored content

AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air - Page 2 Empty Re: AUSTRIA: Nathan Trent - Running On Air

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach